Roxy

Pagalbos dėl matematikos 10kl

Recommended Posts

Sveiki, 

gal yra zmogus besidomintis matematika, arba siaip gerai nusimanantis?

Man reikalinga pagalba su matematikos uzduotimi, kurios visiskai nesuprantu. Laikas spaudzia o as nebezinau i kur kreiptis. Taigi gal atsirastu zmoniu kurie man galetu padeti? Buciau dekinga 🙂IMG_20200617_201526.thumb.jpg.7203ae166c3bc2f15a6e176f45d1450d.jpg

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

susirask geriau kokį korepetitorių ir su juo kartu išsiaiškink šitą užduotį. 11 klasėj, kiek pamenu, bus šitie šūdai vėl. išmoksi - nereiks kankintis kitais metais x)

Dalintis šį pranešimą

1 minute prieš, newyorkas parašė:

susirask geriau kokį korepetitorių ir su juo kartu išsiaiškink šitą užduotį. 11 klasėj, kiek pamenu, bus šitie šūdai vėl. išmoksi - nereiks kankintis kitais metais x)

Labai ačiū už patarimą tikrai turėsiu omeny :)

Dalintis šį pranešimą

1 minute prieš, iVron parašė:

Kreiptis what? 
- Ką veiki per pamokas? ( nereikia šuda voliot o mokytis ) - Bet atsakymas aiškus bus jog mokytojai nemoka išaiškinti :)

Per zooma ne ką ir išmoksi be to kaip sakau kad neturėjau pakankamai laiko mokintis o dabar tikrai nesamdysiu mokytojų per karantina nes labai brangu ir mes jau grazinom vadovėlius į bibliotekas tai man reikia viena pažymį įsitaisyti o be vadovėlio ne ką padarysiu ačiū už dėmesį :)

Dalintis šį pranešimą

Man atrodo čia daugiau tinginystė ir ieškojimas kvailių, kurie padarys viską už tave - „už ačiū“. Negi visos užduotys neaiškios? Trupmenos iš trupmenos nemoki 10 klasėj atimti pirmoje užduotyje? O jei bent kiek mokeisi ir sėdėjai pamokose, tai didžioji dauguma užduočių tikrai nesudėtingos ir nesunkiai įveikiamos. Plius googlej, youtubej pilna pamokų, reikia tik netingėti ;)

Dalintis šį pranešimą

2 minutes prieš, Msa13x parašė:

Man atrodo čia daugiau tinginystė ir ieškojimas kvailių, kurie padarys viską už tave - „už ačiū“. Negi visos užduotys neaiškios? Trupmenos iš trupmenos nemoki 10 klasėj atimti pirmoje užduotyje? O jei bent kiek mokeisi ir sėdėjai pamokose, tai didžioji dauguma užduočių tikrai nesudėtingos ir nesunkiai įveikiamos. Plius googlej, youtubej pilna pamokų, reikia tik netingėti ;)

Per zooma ne ką ir išmoksiu beje aš ne ieškau kvailių aš manau jeigu žmogus domisi tuom ir jam patinka spręsti lygtis jeigu jam ne sunku ir be je nesakau kad atliktų visas užduotis gal man kas paiiskintu kuriam nėra sunku tai padaryti žiūrėjau tas pamokas virš 100 pamokų ir dabar ieškoti tarp tų pamokų tos vienintelės užduoties tai tiesiog laiko švaistymas nes aš tikrai ieškojau ir žiūrėjau tačiau neradau aišku jeigu rasi tai atsiusk ta pamoka aš prašau tik pagalbos o ne verčiu ką daryti žmogui čia žmogui rinktis ar padėti ar nepadėti jeigu jam tai nesunku nemanau kad kažkas supras... 

12 minutes prieš, iVron parašė:

Mažiau streaminti reikia ar ką ten veikia. 
Ir pradėti mokytis jog pabaigtum bent 12 xD

Va čia jau mano reikalas streamint ne streamint taip sutinku gal ir reikėjo mokintis bet jeigu aš dabar si pusmetį nesimokinau tai nereiškia kad ir kitais metais nesimokinsiu ir tiesiog man šita matematika nėra aktuali nebūsiu buhalterė ar dar kažkas nes tas manęs nedomina matematika ne man ir tiek manau ne aš vienintelė nesuprantu šitos matematikos... 

Dalintis šį pranešimą

Nesitikėk, kad nemokamai gausi visus atsakymus ant lentutės, bet kadangi įdomu aukštesnių klasių matieka tij galiu padėt:
2. Lygtį prisilygink nuliui ir išspręsk, jeigu nemoki naudok photomath
6. Jeigu nemoki atmintinai pasidaryti 1.7 / 0.085 = 20 tai pasirašyk proporciją
7. Įrodyk, kad panašieji trikampiai ir pagal kofą gausi atsakymą x = 10

Visus kitus išsispręsk su photomath

Dalintis šį pranešimą

4 minutes prieš, Roxy parašė:

tai tiesiog laiko švaistymas

Laiko švaistymas buvo per pamokas bbž ką veikt ;) O ir ką dabar jau veiki, kas yra kur kas reikšmingiau nei paieškot pamokos kokios? Labai lengvos užduotys, pirmas penkias gali pasidaryti su Photomath, bet bent jau pabandyk įsigilinti kažką, o ne tiesiog nusirašyti, nes liūdnas vaizdelis.

Dalintis šį pranešimą

3 minutes prieš, Inn#Progress parašė:

Laiko švaistymas buvo per pamokas bbž ką veikt ;) O ir ką dabar jau veiki, kas yra kur kas reikšmingiau nei paieškot pamokos kokios? Labai lengvos užduotys, pirmas penkias gali pasidaryti su Photomath, bet bent jau pabandyk įsigilinti kažką, o ne tiesiog nusirašyti, nes liūdnas vaizdelis.

Taigi kaip ir sakau buvo zoomas tai reiškia kad per tą zooma visi nieko neveikė tad photomath tai tiesiog šitą uždavinį ne taip supranta tad tikrai klaidas meta... Ir aš nesakau kad jus dabar parasytumete atsakymą tiesiog padekit man išsiaiškinti kaip atlikti kaip apskaičiuoti bandžiau įsigilinti bet vadovėlių nebeturim o man reikia staigiai padaryti iki rytojaus pirmos pamokos ir neturiu kur kreiptis tad nematau nieko blogo čia manau galima rašyti kas ką nori prašyti bet kokios pagalbos jeigu jums tai ne aktualu tai tiesiog galite ignoruoti šitą anketa ačiū už dėmesį :)

Dalintis šį pranešimą

10 minutes prieš, Kvizas parašė:

Nesitikėk, kad nemokamai gausi visus atsakymus ant lentutės, bet kadangi įdomu aukštesnių klasių matieka tij galiu padėt:

6 uzduotyje ne is oro skaiciu reik rast, o sudarant lygybe

Dalintis šį pranešimą

10 minutes prieš, Kvizas parašė:

Nesitikiu visų atsakymu bet jeigu suprantat bent keletą užduočių galite padėti kas gal baigėte mokykla gal kas buhalteriai tai nemanau kad sunku siektiek padėti p.s dar pasigilinsiu tavo atsakymus photomath tiesiog ne apskaičiuoja kaip reikia nemanau kad tai teisingai apskaičiuoja 

Dalintis šį pranešimą

1 minute prieš, Msa13x parašė:

6 uzduotyje ne is oro skaiciu reik rast, o sudarant lygybe

Nu tai parašiau, kam neneša galva ar mokytojai reikalauja tai darai pagal proporciją. Mano mokytojai tinka visi greitesni variantai, tai aš grečiau dalį padalinu iš skaičiaus dalies ir gaunu atsakymą.

Dalintis šį pranešimą

14 minutes prieš, Roxy parašė:

Taigi kaip ir sakau buvo zoomas tai reiškia kad per tą zooma visi nieko neveikė tad photomath tai tiesiog šitą uždavinį ne taip supranta tad tikrai klaidas meta... Ir aš nesakau kad jus dabar parasytumete atsakymą tiesiog padekit man išsiaiškinti kaip atlikti kaip apskaičiuoti bandžiau įsigilinti bet vadovėlių nebeturim o man reikia staigiai padaryti iki rytojaus pirmos pamokos ir neturiu kur kreiptis tad nematau nieko blogo čia manau galima rašyti kas ką nori prašyti bet kokios pagalbos jeigu jums tai ne aktualu tai tiesiog galite ignoruoti šitą anketa ačiū už dėmesį :)

Kokį uždavinį ne taip supranta? Iš kur žinai, kad ne taip supranta? Gal ne taip įsirašai lygtį, nes čia elementarios užduotys, negali jos neveikti ant photomath :D 

Dalintis šį pranešimą

3 minutes prieš, Inn#Progress parašė:

Kokį uždavinį ne taip supranta? Iš kur žinai, kad ne taip supranta? Gal ne taip įsirašai lygtį, nes čia elementarios užduotys, negali jos neveikti ant photomath :D 

Žinok veikia bet vat dar klausimas ar gerai veikia :D šiaip jio gali būti kad lengvos užduotis bet tiesiog reikia bent jau man isistudijuoti nes kol suvokiu kažką labai pavargus... O dabar gailiuosi kad nesimokinau tuos 2menesius... 😕 

Dalintis šį pranešimą

Priklausomai kodėl tau reikia jį išspręsti. Jeigu tai ne kontrolinis ar kitoks darbas, tai gali pasinaudoti programėle, kuri išsprendžia uždavinį, užsirašyti sprendimo būdą ir atsakymą. Tada gali bandyti pats išmąstyti ir pasitikrinti pagal programėlę, o dar geriau, jeigu turi vadovėlį, atsimeni temos pavadinimą - paieškok internete, vadovėlyje. Manau, kad įsigilinus tikrai suprasi ir pavyks kažką išmąstyti. 

Gali taip tiesiai šviesiai ir pasakyti mokytojai, kad įsisavinti temą buvo sunku, todėl uždavinį atlikau keletu sprendimo būdų. Atsiprašau už savo neatidumą pamokose. Mokytoja gal ir pyktels, bet priims tavo atsiprašymą ir neužsisės jeigu būsi sąžiningas tolimesnėse pamokose.

Sėkmės tau!

Dalintis šį pranešimą

2 minutes prieš, juras_k parašė:

Priklausomai kodėl tau reikia jį išspręsti. Jeigu tai ne kontrolinis ar kitoks darbas, tai gali pasinaudoti programėle, kuri išsprendžia uždavinį, užsirašyti sprendimo būdą ir atsakymą. Tada gali bandyti pats išmąstyti ir pasitikrinti pagal programėlę, o dar geriau, jeigu turi vadovėlį, atsimeni temos pavadinimą - paieškok internete, vadovėlyje. Manau, kad įsigilinus tikrai suprasi ir pavyks kažką išmąstyti. 

Gali taip tiesiai šviesiai ir pasakyti mokytojai, kad įsisavinti temą buvo sunku, todėl uždavinį atlikau keletu sprendimo būdų. Atsiprašau už savo neatidumą pamokose. Mokytoja gal ir pyktels, bet priims tavo atsiprašymą ir neužsisės jeigu būsi sąžiningas tolimesnėse pamokose.

Sėkmės tau!

Visai gera idėja bet deje vadovėlius atidavem jau šiaip bandau daryti bet manau kad nesąmones padarysiu bet geriau kažką padaryti negu nieko. ačiū už Patarimus :)

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

Daug negatyvo šitoje temoje. Žmogų užsipuolat per daug. Gal tiesiog žmogus nesupranta temos ir nedrįsta klausti mokytojų pagalbos. Realiai siūlyčiau įsirašyti "Photomath" programėlę, kuri išspręs lygtis ir nelygybes už tave. Aišku jeigu protingas žmogus esi, tu turėtum aiškintis, kaip programėlė viską išsprendė. Galbūt nebus taip išspręsta, kaip tave mokė, bet gal prives prie teisingo kelio ir pritaikysi tą, ko tavęs mokė matematikos mokytoja. Visai neblogas internetinis puslapis (ir youtube kanalas) yra "Vaizdopamokos", ten gali kažką išmokti ir vėl pritaikyti tam tikroje situacijoje. 

Sėkmės sprendžiant uždavinius! :)

Redaguota , nario MadMadness

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele