Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

alaus rusys


LeCasualH0e

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1382 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kokio alaus vyksite(-ote) isigyti i lenkija kadangi sienos atidarytos vel ?   

18 balsai

  1. 1. Alaus rusys



Recommended Posts

prieš 13 valandas(-ų), エーシン parašė:

cia skaitos pabaliavojau :D 

 bet siaip vienas nuo 14 emes jau buvau. nors aisku nepripratau pastoviai gert laisvu metu, zinoma mazai truko inikt.

as pats nuo 14 ar 15 paragavau velnio lasu :D tada ir visiskai rukyt pradejau:D smagu jog po to tiek metu neberukau ir praktiskai nebegeriu, to linkiu ir kitiems

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

42 minutes prieš, fergucas parašė:

as pats nuo 14 ar 15 paragavau velnio lasu :D tada ir visiskai rukyt pradejau:D smagu jog po to tiek metu neberukau ir praktiskai nebegeriu, to linkiu ir kitiems

as isvis nerukes. 

42 minutes prieš, fergucas parašė:

as pats nuo 14 ar 15 paragavau velnio lasu :D tada ir visiskai rukyt pradejau:D smagu jog po to tiek metu neberukau ir praktiskai nebegeriu, to linkiu ir kitiems

as isvis nerukes. pasakau jog isvis nebandes rukyt tai juoktis ima :D nors kai ima knist prota sakau zoles prisirukes esu. tai ima putot ypac suprate jog tyciojuosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip labai atsirenku alų aš ir pagrinde Kauno nefiltruotą, Rinkuškių ir Biržiečių 5 abarotų mėgstu. Lenkiškas alus man asocijuojasi su vandenyje skiestais milteliais, neskanu, pilvą tik išpučia ir net nesijauti atsigėręs.

Bet renkantis iš tavo sąrašo čj Zubr imčiau bbž

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

47 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Šiaip labai atsirenku alų aš ir pagrinde Kauno nefiltruotą, Rinkuškių ir Biržiečių 5 abarotų mėgstu. Lenkiškas alus man asocijuojasi su vandenyje skiestais milteliais, neskanu, pilvą tik išpučia ir net nesijauti atsigėręs.

Bet renkantis iš tavo sąrašo čj Zubr imčiau bbž

karpackie kala [per galva gerai zinok :D daug nereik isgert 9-10% karpackie, warka ar perla kad ikaltum. na o budweiser su zubr ar tyskie veikia taip kad pilva ima pust :D 

vien kai paminejai jog imtum zubr, galiu sprest jog megsti bambalini :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), tepalas parašė:

Kiek jūs to alaus perkat, kad jum kuras ir laikas atsiperka? :D

mano pazystamas dezemis veza i lietuva. nors negeria beveik visai nei alaus, vyno viskio ir t. xd

prieš 14 valandas(-ų), Detoucher` parašė:

Vienintelis alus mano nuomone, kurį verta pirkti PL, tai Desperados. Gerokai pigesnis nei Lietuvoje, didesnės talpos butelyje, skaniai lenda ir dar gerai į galvą duoda (berods 6%, bijau sumeluot).

6%tau daug.pavandyk 10-12% tamsiojo alaus arba 9/10% karpackie/warka/perla super strong lagerio ir suprasi kaip i galva kala ? o tai net ne bambalinis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2020-06-16 13:01, エーシン parašė:

karpackie kala [per galva gerai zinok :D daug nereik isgert 9-10% karpackie, warka ar perla kad ikaltum. na o budweiser su zubr ar tyskie veikia taip kad pilva ima pust :D 

vien kai paminejai jog imtum zubr, galiu sprest jog megsti bambalini :D 

Baik tu kokį bambalinį :D nežinojau  tiesiog tų kitų alų, tai Zubr vienintėlis girdėtas. Desperados tai ragavęs, bet man nepatiko.

Dėl butelių tai tiik stikliniuose buteliuose po 0.33 arba 0.5, iš bėdos skardinėse.

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-06-17 16:23, エーシン parašė:

mano pazystamas dezemis veza i lietuva. nors negeria beveik visai nei alaus, vyno viskio ir t. xd

6%tau daug.pavandyk 10-12% tamsiojo alaus arba 9/10% karpackie/warka/perla super strong lagerio ir suprasi kaip i galva kala ? o tai net ne bambalinis

Na tai aišku. Degtinę pradėk kaip alų gert gurkšniais, tai per 20min komą gaudysi :D Tamsūs man nelabai patinka, yra vienas kitas, bet šiaip neitin mėgėjas jų, o ir šiaip, šviesūs mažiau abarotų turi, tai netaip greit apgirsti nuo jų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2020-07-03 01:08, Detoucher` parašė:

Na tai aišku. Degtinę pradėk kaip alų gert gurkšniais, tai per 20min komą gaudysi :D Tamsūs man nelabai patinka, yra vienas kitas, bet šiaip neitin mėgėjas jų, o ir šiaip, šviesūs mažiau abarotų turi, tai netaip greit apgirsti nuo jų.

pamegink budweiserio deze alaus isgert, po trecio ar antro buteliuko noresis vis daugiau nes saldus taps, arba supykins ir viskas lys laukan :D vienas buteliukas alaus pilva pripucia kaip auto padanga :D jau geriau tamsusis negu toks birzgalas.

Redaguota , nario エーシン
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1382 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...