Disfruit

Ieškau plugino arba script

Recommended Posts


17 minutes prieš, Disfruit parašė:

Sveiki,

ieškau plugino arba scripto, kad žaidėjui pražaidus 1h (ar kažkiek) duotų 1 diamond ar kažką tokio.

Užmesiu repų jei neužteks galėsiu ir kitaip atsilyginti ači999

google? seip nesunku cia pasidaryt toki paciam

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
prieš 1 valandą, Septynetas. parašė:
every 60 minutes:
	loop all players:
		give 1 diamond to loop-player
		send "&2Laikas &8| &aGavote deimantą, nes pražaidėte vieną valandą." to loop-player

skript

nenusimanau kaip minecraft ten tie scriptai veikia, bet duosiu tau scenarijų: Prisijungia žaidėjas, pažaidžia 10 sekundžių, suveikia šitas tavo kodas ir duoda jam deimantą, jis atsijungia, prisijungia už 59 minučių, vėl duoda ir t.t. Tu tūrėtum saugot kiek minučių pražaidė ir pliusuot kas minutę ir tada pereit per visus ir pas ką yra 60 minučių, tada tik duot ir nunulint.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Parašė (redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), Michael_Scott parašė:

nenusimanau kaip minecraft ten tie scriptai veikia, bet duosiu tau scenarijų: Prisijungia žaidėjas, pažaidžia 10 sekundžių, suveikia šitas tavo kodas ir duoda jam deimantą, jis atsijungia, prisijungia už 59 minučių, vėl duoda ir t.t. Tu tūrėtum saugot kiek minučių pražaidė ir pliusuot kas minutę ir tada pereit per visus ir pas ką yra 60 minučių, tada tik duot ir nunulint.

 

every minute:
	loop all players:
		add 1 {min.%loop-player%}
		{min.%loop-player%} >= 60:
			give 1 diamond to loop-player
			remove 60 from {min.%loop-player%}
			send "Gavote deimantą, nes žaidžiate serveryje vieną valandą." to loop-player

on quit:
	delete {min.%player%}

 

Redaguota , nario Septynetas.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė Disfruit
   Sveikučiai,
   Ieškau tokio plugino, o gal net ne plugino (nežinau xd)
   Trumpai apie pluginą arba scriptą ar komandą.
   Noriu padaryti PVP arenoje, kad kol esi PVP rėžime neitų išeiti iš PVP.
   Gytis#9754
  • Parašė Barryga1
   Sveiki žaidėjai,
   Tai gi, ieškau žmogaus, kuris parduotu savo Minecraft serverio modifikaciją. Siūlom tik užbaigtas, tvarkingas modifikacijas!  Didelis privalumas būtų unikaliems pluginams  Jeigų neturit nuotrauku įrodančių, kad turit failą, galit, net nerašyti.
   Tai gi, rašykit visur, į a.ž, komentarus, visur kur tik įmanoma  Iki!
  • Parašė ZeusHHas
   http://saintscities.lt/
   Sveiki atvykę į Šventųjų miestą – Saints Cities! Žinoma, tai nėra tiesiogiai šventas miestas, jame nebus Šv. apaštalų ar globėjų, ne, tikrai ne! Tačiau šio miesto pavadinimas kilęs iš senos Biblijos legendos: „Labai, labai seniai, prieš tūkstančius ir dar tūkstančius metų, kai po Žemę vaikščiojo dangaus ir žemės kūrėjo sūnus, vadinamas Mesijumi, egzistavo miestas, kuriame gyveno visi pasaulio ir nepasaulio šventieji, kurie sprendė Žemės miestų ir tautų tikėjimo problemas ir skleidė gyvenimo, tikėjimo tiesas tiems, kurie buvo neapšviesti ir pasmerkti būti tamsoje. Tas miestas buvo pavadintas Šventųjų vardu, būtent dėl to, kad ten gyveno ne paprasti žmonės, o šventieji...“ Tačiau gana, istorija yra istorija, ji buvo ir baigėsi. Šiais laikais šį miestą pažinosite kaip Kaimeliuose, pilną aukštumų, žemumų ir daug vandens supančią salą-miestą. Nors miestas dar tik statomas, tačiau jame jau yra gausių naujovių bei galimybių. Susidomėjote? Na tada ruoškitės daiktus ir pasirenkite kraustymuisi į šį iš praeities kilusį Šventųjų miestą – Saints Cities! 

   Kas jūsų laukia šiame mieste?
   Koks miestas be darbų? Jame jūs turėsite galimybę dirbti nuo mūsų gyvybių gelbėtojų medikų, iki Šventųjų miesto vietų visažinių – taksi vairuotojų:
   Medikai
   Ką mes darytume be medikų? Jie juk gelbsti mus nuo įvairių sveikatos sutrikimų bei pavojų. Suskaudo pilvuką? Kviesk mediką. Koja lūžo? Skambink medikams. O gal nori pasimuliuoti? Kvie... ne, nekviesk mediko dėl šito. Na, o jeigu manai, kad esi ištvermingas, norintis gelbėti žmonių gyvybes, geranoriškas ir manai esantis tam tinkamas – junkis prie medikų būrio ir gydyk žmones!
   Policija
   Neretai, kai pamatome pravažiuojantį policijos automobilį, prisimename visas padarytas savo nuodėmes ir net tas, kurių nepadarėme. Tačiau jie ne tam, kad vien baustų. Jie – kaip ir medikai, gelbsti mus nuo aplinkui tvyrančių pavojų ir net nuo mūsų pačių. Jie ne be proto šaudo ir gaudo. Policija prižiūri tvarką mieste, gaudo nusikaltėlius ir niekados neatsisakys padėti pagalbos prašančiam piliečiui. Jei manai, kad tu turi kantrybės, ištvermės, atsakingumo bei skaidrumo – šis darbas kaip tik tau!
   Kurjeriai
   Vaikšiodami po prekybos centrus ar gaudami laišką, siuntinį į namus, turbūt nedažnai pagalvojame, kaip visi produktai atkeliavo į prekybcentrio lentynas ar siuntiniai į mūsų pašto dėžutes. Būtent dėl to kurjeriai ir egzistuoja. Saugus ir greitas pristatymas – jų nuolatinis tikslas, kasdienė rutina. Darbas panašus į tolimųjų reisų vairuotojus, tačiau kurjeriai vežioja produktus, pirkinius ir siuntas po visą miestą. Jų darbas nėra iš lengvųjų, nes nuovargis – garantuotas!
    Specialiųjų Pajėgų Būrys „Aras“
   Tai – slaptas ginklas, galingieji raumenys ir sunkioji technika saugumui ir tvarkai užtikrinti. Skamba kaip kariuomenė, tačiau tai yra Policijos Specialiųjų Pajėgų Būrys „Aras“. Ši teisėsaugos grupė yra skirta kovoti su teroristiniais išpuoliais ir pasikėsinimais, žmonių, pastatų grobimais, kovoti su sunkia, nelegalia veikla. Šiuos tvirtus teisėsaugininkus sutiksite tik tikro pavojaus metu – baudos už stovėjimą prie vandens hidranto neišrašys!
   Fūristai
   Šio darbo principas beveik toks pats, kaip ir kurjerių. Skiriasi tik krovinių svoris, transporto priemonių dydis, jų masyvumas ir maršrutas. Juos mes retai pamatysime miestuose, nes jų kelias yra tolimas užmiestis, greitkeliai bei pasikrovimo/išsikrovimo skyriai. Nepatikėsite, tačiau jie, kaip ir kurjeriai, yra atsakingi už įvairių prekių būvimą prekybų centruose ir parduotuvėse! 
   Taksistai
   Kaip ir minėta anksčiau, taksistai – tikri miesto vietų žinovai. Pasakysi gatvės pirmą raidę ir žiūrėk – jau iš karto įjungia pavarą, spaudžia gazo pėdalą ir važiuoja tos gatvės kryptimi! Skirtingai nei autoservise, kainos gali įkąsti, tačiau ne be reikalo. Taksistai turi puikius vairavimo įgūdžius ir komfortiškas keliones užtikrinantį garantą. Dėka jų puikių įgūdžių ir žinių, jūs savo kelionės tikslą pasieksite anksčiau, negu reikia!
   O kur gyventi?
   Šiame mieste tikrai rasite sau tinkantį namą už prieinamą kainą su gausybę interjejų, kokių tik užsinorėsite. O kai nusipirksite, jame galėsite paslėpti ir saugoti savo pinigus(kam tie bankai, ar ne tiesa?), o jei esate ne toks doras pilietis, galėsite slėpti nelegalius ginklus bei narkotikus. Tik žiūrėkite, kad nepasibelstų „Aras“ į duris! Tada jau net nepadės namų /raktas.
   Kuo užsiimti?
   Šiame mieste, kaip minėta, galėsite dirbti įvairius darbus, bet gyvenimas tuo nesibaigia. Jeigu mieste pamatėte mažą įmonę, kuri turi perspektyvių planų, galite nusipirkti ir valdyti ją kaip savo verslą! Tačiau atsargiai su finansais – neišleiskite visų savo santaupų verslui, pasilikite ir savo gyvenimo gerovei užtikrinti...
   Kalbant apie gyvenimą, leiskite sau atsipūsti nuo darbų ir eikite „pasižmonėti“ į naktinius klubus, pažvejoti ramioje gamtoje, kur oras yra šviežias ir tyras, neužterštas nuo gamyklų ir automobilių gausybės. 
   Mes numanome, ką galvojate: „Fe, eilinis š*servis, nieko gero, naujo“. Tai gali būti jūsų nuomonė, tačiau mes esame įsitikinę, kad šis miestas – nėra eilinis. Galų gale, juk tai Šventasis miestas! Jeigu norite gyventi šviesios, didžios ir ypatingos legendos mieste, metas krautis daiktus ir ieškoti namo Saints Cities mieste ir pradėti ypatingą gyvenimą!

   SaintsCities.lt
   http://saintscities.lt/
  • Parašė Floydas
   ĮŽANGA
   Sveiki skaitantys OneFPS.lt projekto aprašymą, kurį pateikiu jums. Noriu jums pristatyti naujai ateinantį projektą į Lietuvos gretas, kuris vystasis labai sparčiai. Jūs galvojate, kad šis pavadinimas netinka? Mes esame prieš, jūsų nuomonei. Pavadinimas išsiskiria iš kitų, nuvalkiotų pavadinimų. Niekada nebuvo kurta MineCraft tipo projektas, su šiuo pavadinimu, todėl mes esam pasiryžę išspausti viską ką tik įmanomą. Serverio numatomas tipas - sunkus išgyvenimas. Projektas kuriamas jau mėnesį laiko, tačiau pasistojus įvairioms bėdoms, kaip mokslai ir panašiai. Mes pagaliau, galime parodyti ką esame paruošę jums, kiek darbo įdėjome ir ką nuveikėme. Dabar dirbame prie įskiepių tobulinimo, bei užtikrinto funkcionalumo, jog startavimo dieną, galėtumėte žaisti be jokių priekaištų serveryje.
   PROJEKTO KOMANDA
   Fortūnatas, žaidime Floydas, 16 metų, projekto įkūrėjas, atsakingas už projekto funkcionalumą, dirba prie serverio įskiepių.
   Domas, žaidime xHogas, 16 metų, projekto bendrasavininkas, atsakingas už žemėlapio darbus, pagalbos teikimą serveryje ir tinklapyje.
   Tautvydas, žaidime TautWEED, 18 metų, projekto administratorius, atsakingas už pagalbos teikimą serveryje ir tinklapyje. Grafikos darbų sritis.
   Nedas, žaidime Creckas, 16 metų, žemėlapio statytojas, atsakingas už žemėlapio darbus.
   PROJEKTO INFORMACIJA
   Serverio IP adresas: mc.onefps.lt
   Mūsų tinklapis: www.onefps.lt
   Serverio versija: 1.12.2, COMBO 1.8
   Žaidimo tipas: Hard Survival / PvP / Economy
   Informacinis el. paštas: [email protected]
   Skype kontaktai: electrumax


   Paspauskite ant kiekvienos nuorodos, norint būti nukeltam į tam tikrą nuorodą.
   Norėdami prisijungti į serverį, jums nereikės turėti legalią paskyrą, galėsite prisijungti ir be jos.
   KODĖL VERTA RINKTIS MUS?
   Pirmiausia mūsų komandoje dirba rimti savų sričių specialistai, kurie kiekvieną dieną geriną projekto funkcionalumą, bei patį jį. Serveris naudoją aukšto lygio hostingą, kuris suteiks žaidėjams tikrą malonumą žaisti mūsų serveryje. Tinklapio išvaizda, bei priežiūra padės jums apsiprasti mūsų projekte ir taip projekto dalimi. Kiekvieną dieną ilgai prisijungę administratoriai, kurie nesustoja dirbą prie serverio atnaujinimų. Taip pat vyksta įvairūs renginiai. Administratoriai aktyviai padeda kiekvienam žaidėjui. Keletą unikalių įskiepių jus sudomins irgi, to neatskleisime, tą paliksime po serverio startavimo dienos. Smagus serverio žemėlapis ir tinkamai išdėstytos jo vietos, jums tikrai patiks, o jei ne teks palaukti. Draugiški žaidėjai, aktyvūs. Kiekvienas norintis padėti ir žaisti savąjį žaidimą. Sunki žaidimo ekonomika, kuri padės kuo ilgiau nedaryti WIPE serveryje. Per pirmąją dieną tikrai negausite deimantinių šarvų, bei įrankių. Išskyrus nusipirkę paslaugas. NAUJIEMS ŽAIDĖJAMS
   Užsukę į serverį pirmą kartą, jums reikės užsiregistruoti savo paskyrą. Tą padaryti galite paspaudę T raidę ir parašę /register <jūsų norimas slaptažodis> <dar kartą pakartokite jūsų norimą slaptažodį>. Užsiregistravę jūs pilnai apsisaugosite savo paskyrą. Nenaudokite tokių pats slaptažodžių, kaip kituose serveriuose. Užsiregistravę mūsų serveryje, jūs gausite pirmąjį savo rinkinuką, kuris padės jums išgyventi pirmąją naktį. Rinkinuką sudaro mediniai įrankiai ir duona. Jeigu reikės jums maisto, tai galite rasti parašę /warp maistas. Norint išeiti iš SPAWN teritorijos, rašykite /warp miskas arba /warp isejimas. Už raudonos linijos jūs busite visiškai neapsaugotas, bet statyti negalėsite. Už mėlynos linijos, jūs jau galėsite statyti. Pasistatę savo būstą, jį turite apsisaugoti nuo kitų žaidėjų. Tą galite padaryti su mediniu kauptuku, kurį nemokamai gausite parašę /kit res. Vaizdo įrašą, apie tai, kaip apsisaugoti savo gyvenamą plotą rasite serveryje parašę /respamoka. Jeigu jums prireiks pagalbos prašykite jos iš administratorių, parašę /helpop <pagalbos prašymas>. Serveryje yra sunki ekonomika, todėl jūs pirmąsias savaites būsite lygus su kitais, o paskiau visi vis gerės ir gerės. Todėl iškastus blokus, surinktus materialus galite iškeisti į pinigus. Tą padaryti galite parduotuvėje, /warp parduotuve. Pinigus galite išleisti naujiems lygiams, kurių rinkinukai vis gerėja. Taip pat pinigus galite išleisti ir įrankių pirkimui ar blokų pirkimui. Daugiau žaidimo funkcijų galite teirautis prisijungusių administratorių arba rasti mūsų tinklapyje. Prieš žaidžiant mūsų serveryje prašome persiskaityti taisykles, kurias rasite paspaudę - ČIA. KELETAS SERVERIO ĮDOMYBIŲ
   Norime tik paminėti ir trumpai supažindinti kokios yra įmanomos paslaugos mūsų serveryje. Visi tikrai žinome, kaip jas nusipirkti ir taip toliau. Serveris naudoją SMS sistemą, todėl paslaugas gausite 1 minutės bėgyje, ar net greičiau. Negavus paslaugų parašykite serveryje komandą - /atsiimti. O jei dar kažkas nežino kaip nusipirkti paslaugų, tai - /paslaugos ir jūsų norima paslauga. Serveryje yra 6 pagrindinės paslaugos, bei 3 papildomos. Pagrindinės paslaugos - Lazulis, iron, gold, redstone, diamond ir emerald. Kiekviena paslauga duoda įvairių resursų, pagal savo pavadinimą, bei įrankius ir papildomus daiktus. Nusipirkę viena iš šių paslaugų jūs tikrai išsiskirsite, nes gausite papildomų įvairių bonusų. Kitos papildomos 3 paslaugos, tai atsiblokavimas, pirkinių raktas ir įvairūs daiktai. Atsiblokavimo kaina maža, bet atsiblokuoti per savo paskyrą galėsite iki 2 kartų. Pirkinių raktas kainuos mažai, bet laimėti įvairių daiktų bus galimybė nemaža. Įvairius daiktus tokius kaip, užkerėti obuoliai ir panš. galėsite nusipirkti iš mūsų. O paskiau juos parduoti aukcione ar kovoti prieš kitus. Serveryje 4 tipų skrynios. Tai renginių, balsavimo, pirkinių ir emerald. Renginių skrynios raktą galėsite gauti per įvairius renginius, turnyrus ar šventes. Balsavimo raktų galite gauti kiekvieną dieną balsuojant už mūsų serverį. Pirkinių raktą reikia pirkti, tačiau iš skrynios įmanoma gauti daug įvairių prizų. Emerald skrynios raktą gauna kiekvieną dieną žaidėjai, kurie turi emerald privilegiją. Iš skrynių galtie laimėti jums reikalingų įrankių, blokų ir resursų. Taip pat įmanomas šansas laimėti privilegiją ar pinigų. Skrynių vietą galite rasti parašę - /warp skrynios. Kas valandą vykstanti loterija. Nusiperkate už nurodytą pinigų sumą nuo 1 - 100 bilietą ir tikitės laimėti. Kuo daugiau žmonių pirks bilietus, tuo didesnis prizinis fondas jį laimėti. Nes kiekvienas nupirktas bilietas ir jo pinigai nukeliauja į prizinį fondą. Kuo daugiau dalyvaujančių, tuo greičiau įvyksta loterija. Nenupirkus, nei vieno bilietos loterija neįvyksta. Pakvietimai. Naudotis komandą - /kvietimas <pakviesto žaidėjo slapyvardis>. Pakvietus 10 žaidėjų į serverį, jūs gausite nemokamai 3 dienas lazulis privilegiją. Pasiekimai. Jų yra labai daug ir įvairių, nuo nužudyti zombį iki nuskristi 100 blokų su elytra ir panašiai. Serveryje yra tobulinama ANTI-CHEAT sistema kurios dėka, serveryje jūs tapsite lygus su kiekvienu žaidėju. Administratoriai padedami sistemų aktyviai stebės įtartinus žaidėjus. Paprasti žaidėjai juos gali pranešti su komanda - /report <žaidėjo slapyvardis> <nusižengta taisyklė>. KELETĄ FOTOGRAFIJŲ IŠ SERVERIO
             
              
             
            

   Kiekvienas komandos narys įdedą visą savo jėga į šį projektą.
   Turime ir kitų įvairių įskiepių, bet jie nėra pilnai baigti, todėl nenorime jums visko atskleisti, o palikti serverio startavimui!
   www.OneFPS.lt - tinklapio startavimo diena Birželio 25 dieną, vakare !
   Tinklapio startavimo dieną, bus paskelbta atrankos į serverio modifikacijos testuotojų komandą.
    
   Pasilieku teisę readaguoti ir keisti projekto informaciją, reguleriai kelti naujienas apie projekto veiklą.
   Floydas
 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

 • eneba
 • eneba
 • eneba • SuperGames programele
 • SuperGames programele