Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lagina COD: Warzone


ErnestasJ'

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1408 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

   Sveiki, galit paaiškint kame bėda? Youtube pažiūrėjau su silpnesniu kompiuteriu normaliai išgauna 60 fps ant medium setting'ų, o pas mane ant low setting'ų žaidžiant žiauriai lag spyke'ina, kad beveik neįmanoma pažaist. Gal kažkas buvot susidūrė ir žinot kame bėda?

 

GeForce 1660 Super, i5 4590

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

CPU bus tiesiog problema, pas mane buvo I5 6600K overclocked, su 1060 6gb ir chokino, be random 'fixu' DC net neveike nrml, ir viska turejau low-medium zaist su 60-70fps. Upgradinau CPU, i I7 9700K, su tuo paciu GPU, ir ULTRA settings, 70-80fps gavau.

Net dabar su nauju CPU, zaidimas isnaudoja 70% cpu, o seniau 99-100% stovedavo viskas.

Redaguota , nario mantasDEV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, MoonLight` parašė:

Driver atsinaujines ?

Taip

13 minutes prieš, mantasDEV parašė:

CPU bus tiesiog problema, pas mane buvo I5 6600K overclocked, su 1060 6gb ir chokino, be random 'fixu' DC net neveike nrml, ir viska turejau low-medium zaist su 60-70fps. Upgradinau CPU, i I7 9700K, su tuo paciu GPU, ir ULTRA settings, 70-80fps gavau.

Net dabar su nauju CPU, zaidimas isnaudoja 70% cpu, o seniau 99-100% stovedavo viskas.

Taip ir nujaučiau, kad cpu bėda, bet nesuprantu, kaip kiti youtube, kai pažiūri išgauna bent 60fps su tokiu pat cpu. 

p.s pamiršau paminėti, kad pas mane tik 8gb ram'ų, tai gal tame bėda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, ErnestasJ' parašė:

Taip

Taip ir nujaučiau, kad cpu bėda, bet nesuprantu, kaip kiti youtube, kai pažiūri išgauna bent 60fps su tokiu pat cpu. 

p.s pamiršau paminėti, kad pas mane tik 8gb ram'ų, tai gal tame bėda?

https://www.youtube.com/user/PanjnoTutorials

Paziurek sito tutorialu, tikrai neblogi, seniau Black ops 4, man buvo 50fps, su jo fixais iki 110-120 pasikeliau, nevisiem vienodai, bet gal kazka pades, maciau turi warzone isleides video jau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, ErnestasJ' parašė:

8gb ram

Greičiausiai tame ir bėda, kiek teko susidurti Warzone mėgsta lagspike'int su 8 GB. Įsidėk daugiau, dabar naudoti DDR3 ne karvę kainuoja.

Redaguota , nario tepalas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1408 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...