Michael_Scott

Los-Santos.lt ieško mapperio į komandą.

Recommended Posts

Sveiki, ieškome mapperio į komandą atlikti smulkius mapus, interjerus. Galime pasiūlyti unikalią modifikaciją kurioje bus jūsų mapp darbai, jau surinktą nemažą bendruomenę. Dėl atlygio ir darbo sąlygų galime pasikalbėti privačiai discorde. Tūrėkite darbų pavyzdžių. 

Kontaktai : Michael_Scott#6544, Gabisq.#6670

Projekto aprašymas: 

Projekto discord serveris:

https://discord.gg/eWN5eKV

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, SometimesHappy parašė:

@Eimantas //

Kiek mačiau gan gražiai mappina ir seniau teikė nappinimo paslaugas nežinau kaip dabar :)

Apie šio asmenio map darbus galime padiskutuoti privačiai :D

Dalintis šį pranešimą

Prieš 1 valandą, Gabison* parašė:

Apie šio asmenio map darbus galime padiskutuoti privačiai :D

Nu jo skaudu kad neatejau pas jus? Ar del musu paskutinio susirasinejimo ant manes cia nuoskauda laikai? 

Dalintis šį pranešimą

28 minutes prieš, Šarūnas V. parašė:

Maperiai atsargiai, už darbus neatsiskaito. Atsiliepimas paliktas, jeigu reikės irodymu rašom

Galiu parodyt tiek atsiskaitymų atliktų, kad žagsėt pradėsi :D 

Dalintis šį pranešimą

2 minutes prieš, Šarūnas V. parašė:

Nori pasakyt atsiskaitei su manim ? 

Tavo map darbas nebus naudojamas, gali jį mesti parduoti ar ką nori daryt su juo, nusprendžiau darbo nebenaudoti ir už jį pinigų nemokėjau, ar matei mano projekto pristatyme ar kitur, kad būtų tavo darbas? Ne.

Dalintis šį pranešimą

Dabar, Gabison* parašė:

Tavo map darbas nebus naudojamas, gali jį mesti parduoti ar ką nori daryt su juo, nusprendžiau darbo nebenaudoti ir už jį pinigų nemokėjau, ar matei mano projekto pristatyme ar kitur, kad būtų tavo darbas? Ne.

:DD 

Dar tokio nemates, negana to kad gaišina zmoniu laika, tai dar drasko akis neatsiskaites uz darbus :D Mapai buvo padaryti 2, interjeras ir exterjeras elektrikų, ką užsakei ta ir gavai, aiškina kad nebenaudos :D cia kodel turetu man rupet? Darbai buvo daryti tavo serveriui, o ne kažkam kitam. nu sori, *Myliu SuperGames.lt* gerulis tu cirkininkas:DD

Dalintis šį pranešimą

2020-05-20 00:25, Šarūnas V. parašė:

:DD 

Dar tokio nemates, negana to kad gaišina zmoniu laika, tai dar drasko akis neatsiskaites uz darbus :D Mapai buvo padaryti 2, interjeras ir exterjeras elektrikų, ką užsakei ta ir gavai, aiškina kad nebenaudos :D cia kodel turetu man rupet? Darbai buvo daryti tavo serveriui, o ne kažkam kitam. nu sori, *Myliu SuperGames.lt* gerulis tu cirkininkas:DD

Ko tu čia stradalini? Nesumokėjo tai reikia verkti dėl poros eurų , o turbūt nesumokėjo dėl to , kad šuda ant pagaliuko pagaminai ;) 

Dalintis šį pranešimą

prieš 1 valandą, Damka parašė:

Ko tu čia stradalini? Nesumokėjo tai reikia verkti dėl poros eurų , o turbūt nesumokėjo dėl to , kad šuda ant pagaliuko pagaminai ;) 

šūdas ar ne, bet užsakovui jis patiko, tik pinigų neužteko susimokėt, jei turi daug free time tai eik ir mapink už dyka ir galėsi “nestradalinti” obuoly 

Dalintis šį pranešimą

Dabar, Šarūnas V. parašė:

šūdas ar ne, bet užsakovui jis patiko, tik pinigų neužteko susimokėt, jei turi daug free time tai eik ir mapink už dyka ir galėsi “nestradalinti” obuoly 

Aš ir nestradalinu , nes aš šudais neužsiemų  , o tu obloly žiurėk , kad nebūtum perskeltas kaip malka.

Dalintis šį pranešimą

1 minute prieš, Damka parašė:

Aš ir nestradalinu , nes aš šudais neužsiemų  , o tu obloly žiurėk , kad nebūtum perskeltas kaip malka.

tai ar nemanai, kad maziau reiktu kistis kur tau nereikia?

Dalintis šį pranešimą

6 minutes prieš, Damka parašė:

XDD 

galvojau tokie isnyko jau XD nusivalai asaras ir lauki toliau sito serverio starto, ko cia ardais avily

Redaguota , nario Šarūnas V.

Dalintis šį pranešimą

1 minute prieš, Damka parašė:

Haha kaip juokinga , lysk naras į savo šuns buda tik,  kol šeimininkas p**** neišrašė.

Šunys, obuoliai, narai... Atsigauk, tu čia savo didvyrį pradėjai ginti, aš tau tik faktus kelis numečiau. 😕 

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele