Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefono draudimas - kur draudžiatės?


Aurimas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1429 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

@Mantucha tau apdraustų nemokamai, jis turėjęs visus įmanomus gedimus, patirties turi 

o šiaip, visi draudimai yra vienodi, skiriasi tik kaina. geriausias variantas yra ten, kas turi daugiausiai teigiamų atsiliepimų, 

Redaguota , nario ⠀-⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, ⠀-⠀ parašė:

@Mantucha tau apdraustų nemokamai, jis turėjęs visus įmanomus gedimus, patirties turi 

o šiaip, visi draudimai yra vienodi, skiriasi tik kaina. geriausias variantas yra ten, kas turi daugiausiai teigiamų atsiliepimų, 

tipo jisai apdraudžia nemokamai? ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Mantucha parašė:

Galima per appsa apdausti irengini, nereikia niekur vykti ir su niekuo kalbeti :D

o aptarnavima draudimini smartmaster atlieka

Man jie kazka pasiule buvo ir kiek visokios irangos pirkes, visad su smart master atributika ateidavo, o kai siule apsidraust, apsidraudziau, nezinau, tikrai patogu. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Galima per appsa apdausti irengini, nereikia niekur vykti ir su niekuo kalbeti :D

o aptarnavima draudimini smartmaster atlieka

Koks apps’as?

Anyway, man reikia daugiau ekrano draudimo. Pirkau ideal garantini del gedimu turiu, tiesiog reikia, kad be jokiu, kad nueini turi pirkt is musu, kad gautum draudima, tiesiog draudimo be jokiu š.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Aurimas. parašė:

Koks apps’as?

Anyway, man reikia daugiau ekrano draudimo. Pirkau ideal garantini del gedimu turiu, tiesiog reikia, kad be jokiu, kad nueini turi pirkt is musu, kad gautum draudima, tiesiog draudimo be jokiu š.

iphonam neduoda per t2 appsa

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mantucha parašė:

o kada tu ji pirkai?

Žodžiu yra man garantijos ir panašiai, tiesiog noriu turėt draudimą ekrano, tai čia gaunas neina to padaryt gi ne iš salono mašina pirkt duos draust, bet čia kažkokia hujnia, visur esi pririštas pirkt iš ten mokėt +200eurų už ragą ir dar mokėt draudimą, da nu nahui, tas pats š gausis tada ant dar vieno naujo ekrano išsileist.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Aurimas. parašė:

Žodžiu yra man garantijos ir panašiai, tiesiog noriu turėt draudimą ekrano, tai čia gaunas neina to padaryt gi ne iš salono mašina pirkt duos draust, bet čia kažkokia hujnia, visur esi pririštas pirkt iš ten mokėt +200eurų už ragą ir dar mokėt draudimą, da nu nahui, tas pats š gausis tada ant dar vieno naujo ekrano išsileist.. :D

nu protingi nusipirke draudima ima ar vienkartiniu mokesciu ar menesiniu bet jo, jeigu sudauzysi kainuos nemazai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Prieš beveik 3 metus kai pirkau savo telefoną tiesiai iš gamintojo OnePlus tai pasiėmiau telefono draudimą metams laiko, bet neatsimenu koks ten draudimo partneris buvo, tik tiek, kad ir Lietuvoje turėjo savo atstovybę. Praėjo jau tie beveik 3 metai ir po šiai dienai telefonas beveik idealios būklės (minimalios nusidėvėjimo žymės), tai kito naujo telefono nedrausiu, saugau, tai nelabai man ir pravartus jis, tik pamenu, jog mokėjau apie 70-80 eurų metams laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1429 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...