Erikosas

Skysčio maišymas (vape)

Recommended Posts

2 minutes prieš, (NE)randomas parašė:

Karoce, turiu klausimą Prie šitos temos :D Radau iš kur siunčia 50 mg druską į Lietuvą , tai ar neatšauks siuntimo , nes kiek žinau 50mg Lietuvoj draudžiama .

Realiai nelabai dabar tuo domiuosi, bet kiek zinau jog parsisiuncia is uzsienio. Vistiek jeigu atsauks siuntina grazins ir pinigus, tada kodel gi nepabandzius.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Paprasciausiai daryk taip: dazniausiai 10 procentu viso pagaminto skyscio turi buti aromas. Tai tarkim 90ml pilk bazes i buteliuka, kita 10ml pilk aromata. :) I 10ml bonkute- 1ml aromato ir t.t. Viska supyles gali sau ramiai purtyti rankose :D Isplak tiek, kad tik burbuliukai matytusi, daugiau nieko :)

Ant saldziu aromatu, gali meginti ir numazinti iki 5procentu aromato. Na cia kiekvienam pagal skoni :) 

Dalintis šį pranešimą

8 minutes prieš, Aivarass. parašė:

Pats maišau, tom užsiemu tai ant 100ml bazes 10ml aromkes pilu, ir viskas puikiai jaučias.

as irgi butent taip ir darau, kiti sako jog per daug, bet man tai puikiai sueina

Dalintis šį pranešimą

Dabar, fergucas parašė:

as irgi butent taip ir darau, kiti sako jog per daug, bet man tai puikiai sueina

Realiai čia priklauso nuo kiekvieno, kokio skonio nori, pvž man pilnai užtenka 5ml į 100ml bazės, kad puikiai jaustūsi skonis. Dar priklauso nuo aromos, kokia jinai yra. Jeigu labai saldi, tai 10ml nerekomenduočiau pilti, nes skonis greit pabos arba bus net per daug saldus garinti. 

Dalintis šį pranešimą

Dabar, Sawel parašė:

Realiai čia priklauso nuo kiekvieno, kokio skonio nori, pvž man pilnai užtenka 5ml į 100ml bazės, kad puikiai jaustūsi skonis. Dar priklauso nuo aromos, kokia jinai yra. Jeigu labai saldi, tai 10ml nerekomenduočiau pilti, nes skonis greit pabos arba bus net per daug saldus garinti. 

sutinku, priklauso nuo aromos kokybes, bei saldumo taciau kaip pats nelabai saldzius garinu, ir bet kokios firmos aromu neperku tai 10ml i 100ml buna idealu :D

Dalintis šį pranešimą

prieš 8 valandas(-ų), Sawel parašė:

Realiai jo, dažnas žmogus ima pirmą pasitaikiusį, realiai imu ta biškį brangesnį ir įvairių skonių pagrinde kažkas su mango nes baisiai skanus

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele