Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

BAP serveris ieško statytojų!


Scarletas`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Anketa į BAP Statytojus

BAP ieško statytojų!
Esi kūrybingas, mėgstate statyti, norite prisidėti prie projekto gražinimo, gerinimo bei tapti komandos dalimi?
BAP yra jums!

Bus keli etapai, per kuriuos jums teks pereiti, kad taptumėte serverio statytojais. (darbas yra savanoriškas)
Jei norite tapti komandos dalimi, jūs turite užpildyti anketą, kurios nuoroda yra čia:

Jūs turite:

  •  Mokėti su WorldEdit, Voxel Sniper.
  •  Būti komunikabilus, galėti šnekėti.
  •  Būti draugiškas, pakantus kitiems.
  •  Būti kantrus, punktualus, suprasti savo vietą.
  •  Atlikti užbrėžtus darbus laiku, suprasti laiko svarbą.
  •  Privalote būti Discord Serveryje: https://www.discord.io/BAPP

Visi atsakymai bus pranešti BAP Discord'e.
--

Kas yra BAP Serveris?
Serverio idėja yra Skyblock gamemode'as grindžiant mintimi, kad žmonės dalyvautų serverio Youtuber'ių veikloje, praleistų laiką kurdami savo įsivaizduojamą pasaulį Minecraft'e ir taptų viena, kompetetinga žmonių grupė, kuri tobulintų ir padėtų kilti serveriui į didesnes aukštumas. Draugiška ir pozityvi bendruomenė, praleidžianti laiką gerai valiai.

Pagarbiai
- BAP Komanda

Redaguota , nario Scarletas`
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man idomu ka Termis veikia ten ? Gi Statybų Skyriaus VADOVAS, ar jis statyt nemoka? Nes vadovai visuose projektuose stato ir projektuoja LABAI gerai. 

Jei jis isviso moka statyt tai net nematau tikslu turet antra builderi, nes tik maisysis, kadangi pas jum tik paprasti serveriai tai tuo labiau nereikalingas antras builderis :D Nebent jusu Termis labai uzsiemis kad net per savaite nepastatytu ?

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, North parašė:

Man idomu ka Termis veikia ten ? Gi Statybų Skyriaus VADOVAS, ar jis statyt nemoka? Nes vadovai visuose projektuose stato ir projektuoja LABAI gerai. 

Jei jis isviso moka statyt tai net nematau tikslu turet antra builderi, nes tik maisysis, kadangi pas jum tik paprasti serveriai tai tuo labiau nereikalingas antras builderis :D Nebent jusu Termis labai uzsiemis kad net per savaite nepastatytu ?

O kodel pavyzdziui tu vienas nestatai? Ka tu pats darytum be savo draugu, garantuoju 100% visi tavo jei dar galima pavadinti "statiniai" buvo priliesti tavo draugu. Be ju, tu nieko nebutum pardaves. As taves to paties paklausciau, "Ar tu moki kazka statyti isvis" nes kiek maciau, visuose darbo ant detaliu mazai prideta. Tu visiskai mum esi neidomus. 

Redaguota , nario Termis
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, North parašė:

Man idomu ka Termis veikia ten ? Gi Statybų Skyriaus VADOVAS, ar jis statyt nemoka? Nes vadovai visuose projektuose stato ir projektuoja LABAI gerai. 

Jei jis isviso moka statyt tai net nematau tikslu turet antra builderi, nes tik maisysis, kadangi pas jum tik paprasti serveriai tai tuo labiau nereikalingas antras builderis :D Nebent jusu Termis labai uzsiemis kad net per savaite nepastatytu ?

Sveikas, amm žinau kad bandei patekti, bei jei atsisakėme tavo statymo paslaugų tai nebūtina lįsti toliau ir bandyti kažką įrodyti. Mes renkamės kas mums patinka ir kas atrodo gerai ir naudingai. Tai mūsų pasirinkimas BAP vadovybes. Termis statė nuo pirmo mano projekto ir aš žinau ką jis sugeba dabar jis stato BAP projektui, bet kadangi mano pasirinkimas buvo pirkti iš tavęs šį SPAWN dėl vienos priežasties kuri nebus minima, tai nereiškia kad jis nesugeba statyti. Statytojai yra renkami tam  kad galėtu atlikti darbą kartu efektyviau ir greičiau, jei pirmas neturi laiko ar kitaip yra užsiėmęs darbą gali atlikti kitas asmuo. Dar viena priežastis jei yra masyvus užsakymas iš Savininkų ar Partneriu puses tai ne visada vienas asmuo gali atlikti vienas darbą kodėl gi neturėti žmogaus kuris gali padėti ir būti dešinioji ranką statybų skyriaus vadovui. ?

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

56 minutes prieš, Termis parašė:

O kodel pavyzdziui tu vienas nestatai? Ka tu pats darytum be savo draugu, garantuoju 100% visi tavo jei dar galima pavadinti "statiniai" buvo priliesti tavo draugu. Be ju, tu nieko nebutum pardaves. As taves to paties paklausciau, "Ar tu moki kazka statyti isvis" nes kiek maciau, visuose darbo ant detaliu mazai prideta. Tu visiskai mum esi neidomus. 

Visu pirma, esu tas zmogus kuris padeda savo draugui uzsidirbt saibu,neivieno cento nebuvau is jo pasiemes. Ir dar as tau galiu pasakyt kad nestatau kitiems spawno kai mano builderis viska pats susitvarko, siuo metu stato jis 3 spawnus ir kuo puikiausiai susitvarko be manes. Uzsiemu marketingu vietoj savo builderio, nes su klientais geriausiai susisneku.

Nezinau kodel tu sakai kad mano statiniai ir sakai kad as jum neidomus? 

Tai ka as darau kaip Builderis yra kur kas daugiau nei tu isivaizduoji ir tu tikrai to nemoki.
Uzsiemu ties

  • Projektavimu
    Sugalvoju kaip spawnas turi atrodyt, nupiesiu kaip turi atrodyt, pastatau layout jei to prireikia.
     
  • Pasaulio Piesimas
    Pagal norus nupiesiu reikiamai sala/vieta pagal ismatavimus, gali taipogi buti ne sala. Jei nesuprasi ka turejau omeni ties piesimu -> Isskirtiniai biomai, Isskirtiniai kalnai, Isskirtiniai urvai ir isskirtinios vietos.
     
  • Buildinimas
    Kaip jau sakiau uzsiemu layout, bet tai nera viskas. Galiu viska paprastai pastatyti jei to prireikia, galiu dirbti ties small builds ir galiu ties big builds, ko nemoku greit ismokstu, fantazijos pas mane yra. :) 

Dabar prie to "Kad as jum neidomus"
Turetum dabar atsiimti siuos zodzius kadangi as jum buvau labai idomus kai jums prireike serverio pagal jusu norus ir spawno pagal jusu norus. Apie serveri galim nesneket nes tai neliecia taves, o apie spawna galim pasneket, kodel tu negalejai jiems pastatyt? Nes tinginys esi? Nemaciau dar tavo jokio buildo tam projekte, spawna tau uztrukt pastatyt skyblocko netrunka nedaugiau nei diena, o cia jau sokineji pries mane kad detaliu nera? Nebejuokink, man idomu ka tu moki nes tavo buildu serveryje neivieno nera, o apart taves stato kiti zmones kaip 
https://www.youtube.com/watch?v=QBYCmwo-JY Tai kaip cia jog patys zaidejai stato o ne builderiu vadovas? :D Manau tau maziau reiketu sokineti aplink bamba ir pradet veiksmus daryt nes tau dar daug mokintys reikia ir manau reiketu apstot sokinet va taip kaip tu nesenai dariai :)


Nepaejo nuquotint kadangi vietos mazai liko:

Statytojai yra renkami tam  kad galėtu atlikti darbą kartu efektyviau ir greičiau, jei pirmas neturi laiko ar kitaip yra užsiėmęs darbą gali atlikti kitas asmuo. Dar viena priežastis jei yra masyvus užsakymas iš Savininkų ar Partneriu puses tai ne visada vienas asmuo gali atlikti vienas darbą kodėl gi neturėti žmogaus kuris gali padėti ir būti dešinioji ranką statybų skyriaus vadovui. ?

 Na tiek ir reikejo suzinoti, as issakiau savo nuomone ir tu jos biski nesupratai bet sueis, bet Termiui nevieta cia sokineti virs bambos nes toki greit nusivesiu i dc pokalbi ir morala isausiu ;) 

EDIT:
Ir beto uzmirsau pamineti jog bandziau patekti nei i builderiu gretas o didesnias gretas, bet atsisiule mano pagalbos tai priemiau atsakyma ir tai nera nieko bendro su "
Sveikas, amm žinau kad bandei patekti, bei jei atsisakėme tavo statymo paslaugų tai nebūtina lįsti toliau ir bandyti kažką įrodyti." As net nesiuliau savo statymo paslaugu, tai net nezinau apie ka sneki isviso :D 

Redaguota , nario North
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), North parašė:

Man idomu ka Termis veikia ten ? Gi Statybų Skyriaus VADOVAS, ar jis statyt nemoka? Nes vadovai visuose projektuose stato ir projektuoja LABAI gerai. 

Jei jis isviso moka statyt tai net nematau tikslu turet antra builderi, nes tik maisysis, kadangi pas jum tik paprasti serveriai tai tuo labiau nereikalingas antras builderis :D Nebent jusu Termis labai uzsiemis kad net per savaite nepastatytu ?

vaikstai per kiekviena mc temos posta ir komentuoji, neturi ka veikt cj, kad tik papist zmonems prota, graudu ;d

image.png.7580d08a6ee54cf61c1f01b23f498e4c.png

(leidima gavau kelti sia nuotrauka is jukyli)

Redaguota , nario Septynetas.
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Septynetas. parašė:

vaikstai per kiekviena mc temos posta ir komentuoji, neturi ka veikt cj, kad tik papist zmonems prota, graudu ;d

image.png.7580d08a6ee54cf61c1f01b23f498e4c.png

(leidima gavau kelti sia nuotrauka is jukyli)

O tu vaikstai ten kur ir as, kazkaip atrodo jog tu mane sekioji. Beto cia forumas ir as diskutuoju, o ne kaip tu free-posteri. ;) 

Edit: bet matau ir tu prisipisineji, tai tapati ir apie tave galiu pasakyt ;) 

Redaguota , nario North
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...