Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlykit gerą „android“ žaidimą


Deivo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1365 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveika publika, šiandieną prasivaliau telefoną ir nebeturiu nei vieno žaidimo, tad būtų smagu išgirsti iš bendruomenės ką jūs pagrinde žaidžiant ant android versijos telefonų, kažką gal turit parekomenduoti, domina viskas, tik būtų smagu, jog parašytumėte žaidimo esmę, ką ten reikia daryti, koks žaidimo tikslas ir panašiai - ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PUBG - ganėtinai įdomus ir ilgainiui nepabostantis žaidimas. Daugiau čia.

DURAK - linksmas kortų žaidimas. Greitai atsibostantis žaisti vienam. Dviem kitas reikalas. Daugiau čia.

MOBILE LEGENDS - esmė ta pati kas LOL, tiesiog perkelta į mobile versiją. Daugiau čia

8 BALL POOL - manau aprašinėti nereikia 

CALL OF DUTY - naujai išleistas, gerų atsiliepimų girdėjau, bet pats dar nebandžiau. Daugiau čia.

ASPHALT 9 - lenktynių žaidimas. Daugiau čia.

SUBWAY SURFERS - ganėtinai jau senas žaidimas, bet kartais dar nenumiręs.

P.S. TELE2 INOVACIJŲ BIURAS SUKŪRĖ 2017 ĮDOMIŲ ŽAIDIMŲ TOP10. Daugiau čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man kažkaip visual noveles patinka, niekada nesuprasiu tų, kurie sulindę į tą PUBG - visiškai betikslis žaidimas. Asphalt 8 / 9 išvis miręs, nes kūrėjai jau seniai sugadino jį, žaidimas tapo pay 2 win. jau 3-4 metai "Seni vilkai" iš top "Elite League" išėję iš šios nesąmonės, liko tik 90% mažvaikiai, o pamenu, asphalt 8 žiauriai geras geimas buvo  iki spring update.. MP visada būdavo po 8-10 žaidėjų, eventai būdavo geri, ne kaip šiuo metu - viskas mokamai

man patinka lucy, acting lessons, being a dik, steins;gate visos dalys, bad memories, educing the devil.

taip pat "memory games" tipo kaip kad lumosity, mind games, logic games - kur lavini greitą mąstymą

Redaguota , nario ⠀-⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žaidžiami mano žaidimai:

Call Of Duty Mobile (žaidžiu kiekvieną dieną, geriau už PUBG dėl: grafikos, šaudymo stiliaus, classes, pasirinkti gali paprasta stiliaus šaudymą. Net yra BattleGround jame.)

Zynga Poker (kai iš 1O.OOO.OOO€ pasikeli iki 3.OOO.OOO.OOO€ baika pažaist.)

8 Ball Pool (Pažaist karts nuo karto įdomu).

prieš 6 valandas(-ų), Nike_Eisma parašė:

durak, call of duty, mobile legends. mano trys populiariausi telefono zaidimai kuriuos zaidziu, call of duty galima ir kaip pubg suzaist, ir paprastus matchus, zoskai geras grajus

Sumesk kontaktus savo call of duty sauhsim matcha. :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau aš irgi, jog pasiūlytumėt žaidimo, kuriame nereikėtu ten prie jo dažnai ir ilgai sedėti. Noriu žaidimo kur karts nuo karto neturint veiklos atsistėmui ir kokiam pusvalandžiui ar valandai ji pažaistum. Kolkas esu bandęs beveik visus jūsų siūlytus, ir kiekvienas buvo įdomus, bet labai greit atsibodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), WillSmith parašė:

Norėčiau aš irgi, jog pasiūlytumėt žaidimo, kuriame nereikėtu ten prie jo dažnai ir ilgai sedėti. Noriu žaidimo kur karts nuo karto neturint veiklos atsistėmui ir kokiam pusvalandžiui ar valandai ji pažaistum. Kolkas esu bandęs beveik visus jūsų siūlytus, ir kiekvienas buvo įdomus, bet labai greit atsibodo.

Pats neseniai beieškodamas tinkamo varianto atradau porą žaidimų kurie neužima tikrai daug laiko „Lumosity“ „Brain blow“ siūlau išbandyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Idle Heroes. Gal puse metų pražaidžiau kol atsibodo. :D Svarbiausiai turėti draugą kuris žaistu kartu ir galėtumėt konkuruot kuris geresnę komandą susistatys, tai tas ir motyvuoja tiek laiko pražaist. Ir realiai nereikia ilgai žaisti, užtenka į dieną 15 min prisėst. :D Šeip fainas, gilus žaidimukas su dideliu community. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1365 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...