Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos dėl mappinimo


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1445 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pradėjau mokytis tiek mapp'int, tiek script. Bet vis gi problemą iškilo tokia - kai susimappinu darbus ( mano pasirinktoje vietoje ) aš pašalinu default GTA:SA objektus. Bet įkėlus į gamemode juos (kartu su mapp darbu) ir paleidus serverį man vis tiek jie lieka tie default ant viršaus. Kaip juos įkelt, kad jie dingtu?

  • *Komentatoriai, prašau nešikit ir neterškit temos.
  • *Teamviewer'iu nesinaudoju ir nesisiųsiu - tik paaiškinkit kaip įkelti.
  • *Objektus aš susikonvertinu per https://convertffs.com/ .
  • *Įkeliu ištrintus objektus:
<removeWorldObject id="removeWorldObject (downvgnbild1) (1)" radius="81.908363" interior="0" model="7528" lodModel="7704" posX="1875.0547" posY="2200.6641" posZ="9.82031" rotX="0" rotY="0" rotZ="0"></removeWorldObject>
    <removeWorldObject id="removeWorldObject (downvgnbild12) (1)" radius="46.282494" interior="0" model="7919" lodModel="0" posX="1875.0547" posY="2200.6641" posZ="9.82031" rotX="0" rotY="0" rotZ="0"></removeWorldObject>
    <removeWorldObject id="removeWorldObject (DYN_MESH_4) (1)" radius="4.9541278" interior="0" model="1447" lodModel="0" posX="1837.5435" posY="2187.0691" posZ="11.20518" rotX="0" rotY="0" rotZ="0"></removeWorldObject>
    <removeWorldObject id="removeWorldObject (DYN_MESH_4) (2)" radius="4.9541278" interior="0" model="1447" lodModel="0" posX="1837.5435" posY="2206.5151" posZ="9.95308" rotX="0" rotY="0" rotZ="0"></removeWorldObject>
    <removeWorldObject id="removeWorldObject (DYN_MESH_4) (3)" radius="4.9541278" interior="0" model="1447" lodModel="0" posX="1837.5435" posY="2251.3301" posZ="10.1809" rotX="0" rotY="0" rotZ="0"></removeWorldObject>
<removeWorldObject id="removeWorldObject (bustopm) (1)" radius="5.942071" interior="0" model="1257" lodModel="0" posX="1892.2549" posY="2181.8486" posZ="10.89626" rotX="0" rotY="0" rotZ="0"></removeWorldObject>
<removeWorldObject id="removeWorldObject (vgntelepole1) (1)" radius="9.5603294" interior="0" model="3459" lodModel="0" posX="1912.1641" posY="2263.2266" posZ="17.32031" rotX="0" rotY="0" rotZ="0"></removeWorldObject>

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Jaron parašė:

Patarimas - eik kol gali dar pereik GTA V platforma, čia jau nk gero nebus.

Ne siūlyk šlamšto kurio po metų dviejų neliks kai išleis Gta VI o gta sa liks visad legenda. 

P.S naudok texture studio arba map editoriu nes mta pasenęs. Ne visus sa-mp object turi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Lukas2K parašė:

Siulyciau naudoti map constructor, zymiai lengviau ir paprasciau :) arba dar geriau - texture studio

p.s tas converteris neconvertina mtasa remove objektu.

Map construction/Map Editor - pasijungus man lag'as didelis. Galbūt yra kitų būdu ? @Lukas2K

prieš 2 valandas(-ų), Jaron parašė:

Patarimas - eik kol gali dar pereik GTA V platforma, čia jau nk gero nebus.

Nenoriu. Ir tuo pačiu kaip ir teigiau man kompas lag'ina nuo tokių dalykų kol kas naudojuos senuku pc.

21 minutes prieš, Eryo parašė:

Ne siūlyk šlamšto kurio po metų dviejų neliks kai išleis Gta VI o gta sa liks visad legenda. 

P.S naudok texture studio arba map editoriu nes mta pasenęs. Ne visus sa-mp object turi. 

Tai su texture studio nuo kada mapp'int eina ? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Qname parašė:

Map construction/Map Editor - pasijungus man lag'as didelis. Galbūt yra kitų būdu ? @Lukas2K

Nenoriu. Ir tuo pačiu kaip ir teigiau man kompas lag'ina nuo tokių dalykų kol kas naudojuos senuku pc.

Tai su texture studio nuo kada mapp'int eina ? :D

Eina ir dauguma su juo mappina youtube pazek. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Qname parašė:

Neturi ką komentuot išvis prisidaryk, ne freepostines. :D

Tu dabar free postinai, o ne aš. Tu paklausei nuo kada galima, aš tau į klausimą atsakiau. Ne tau man aiškint ką galiu daryt ir ko ne. Jums vieniems postų skaičius rūpi, man jis visiškai nerūpi. Tiesiog skaičius, kuris neturi prasmės ir vertės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1445 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...