Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisijungčiau prie jūsų minecraft projekto!


dekster

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi užsinorėjau kažko daugiau negu paprastas žaidėjas, gana senokai jau buvau kokiose nors pareigose, tad su mielu noru prisijungčiau prie jūsų minecraft projekto! (Serverio žanras nesvarbus) 

 

Ką aš jums siūlau?

  • Serverio priežiūra
  • Privilegijuotų žaidėjų priežiūra
  • Forumo priežiūra/naujinimas/editinimas
  • Būti jūsų dešiniaja ranka (Support)
  • Konkursų vedėjas
  • Pagalba serveriui finansiškai 
  • Grafikos darbai
  • Reklama serveriui

 

Serveris jau turi būti pradėtas kurti, kupinas įdėjų. 

 

Susisiekti galima rašant asmenine žinute arba discord: malishka#0330

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Kasparas Š. parašė:

Aš nesuprantu tu be jokio atlygio apart privilegijų siūlaisi dirbti kažkam?

 

Prieš 1 valandą, Meluojanti parašė:

Gal zmogus neturi ka veikti, kol karantinas ir sugalvojo taip laika prastumti

Manęs pinigai nedomina, ne dėl jų padedu kitiems. Siūlausi nemokamai, nes nuoširdžiai noriu padėti kitiems bei praplėsti pažinčių ratą (Įgauti pasitikėjimo iš kitų) Padedu savanoriškai. Ačiū už dėmesį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), malishka parašė:

 

Manęs pinigai nedomina, ne dėl jų padedu kitiems. Siūlausi nemokamai, nes nuoširdžiai noriu padėti kitiems bei praplėsti pažinčių ratą (Įgauti pasitikėjimo iš kitų) Padedu savanoriškai. Ačiū už dėmesį

Ir kokia tau iš to nauda po to? Kažkam dirbsi sunkiai, gal ir tau tai patiks, bet vistiek už bet kokį darbą, kuris didžiąją dalį naudos neš ne tau, o tam kuriam ta darbą atlieki turi prašyti atlygio mano manymų.. Nes dėl tavo darbų tas projektas galbūt pasieks aukštumų ir užsidirbs pinigų ir viska pasiims tik sau, nors visa dėka bus dėl tavęs...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Kasparas Š. parašė:

Ir kokia tau iš to nauda po to? Kažkam dirbsi sunkiai, gal ir tau tai patiks, bet vistiek už bet kokį darbą, kuris didžiąją dalį naudos neš ne tau, o tam kuriam ta darbą atlieki turi prašyti atlygio mano manymų.. Nes dėl tavo darbų tas projektas galbūt pasieks aukštumų ir užsidirbs pinigų ir viska pasiims tik sau, nors visa dėka bus dėl tavęs...

Taip, visiškai teisingai. Na nežinau šiuo metu darau viska nemokamai, su laiku pradėsiu ir atlygį imt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...