Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Programavimo Sudijos?


Smizas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1404 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, vis mažiau laiko lieką iki 12-tos klasės baigimo, po mokslų aišku norisi studijuoti ir toliau plėsti savo žinias. Galvoju apie programavimą, tiesa kol kas didelių žinių neturiu, daugiausiai ką galėčiau sukurti tai paprastą HTML tipo dizainą, tačiau vis tiek kažkodėl įdomu, nes pačiam daug išmokti nelabai pavyko per tą laiką kai buvau namie tuo užsiėmęs, galbūt kažkas turit žinių kur galimą studijuoti ir įgyti daugiausiai žinių? Šiuo metu dirbu, todėl dabar didžiausias klausimas, kur galima susižinoti studijų kainas metams? Be to dar klausimas kur geriausia studijuoti.

Tikiu, kad skamba kažkiek juokingai visas šitas tekstas, bet nelabai net žinau ką tokia temą dar pridurti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, LaurynasJ parašė:

Programavimui atrodo KTU ir VGTU asmeniškai rimčiausia, kaina skirsis pagal programą, bet KTU kiek žinau apie 2200 metams, bet labai nesunku įstoti į nemokamą programavimą/informatiką

Gal turi daugiau informacijos? Nes kiek aš žiūriu tuos jų puslapius, tai tiesiog nieko neina surasti to ko ieškau, duoda visiškai nereikalinga informaciją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Kukme1steris. parašė:

Gal turi daugiau informacijos? Nes kiek aš žiūriu tuos jų puslapius, tai tiesiog nieko neina surasti to ko ieškau, duoda visiškai nereikalinga informaciją.

Bandyk klausti, atsakysiu kiek žinau, pats studijavau šiek tiek ir turiu draugų studijuojančių 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Sveiki, vis mažiau laiko lieką iki 12-tos klasės baigimo, po mokslų aišku norisi studijuoti ir toliau plėsti savo žinias. Galvoju apie programavimą, tiesa kol kas didelių žinių neturiu, daugiausiai ką galėčiau sukurti tai paprastą HTML tipo dizainą, tačiau vis tiek kažkodėl įdomu, nes pačiam daug išmokti nelabai pavyko per tą laiką kai buvau namie tuo užsiėmęs, galbūt kažkas turit žinių kur galimą studijuoti ir įgyti daugiausiai žinių? Šiuo metu dirbu, todėl dabar didžiausias klausimas, kur galima susižinoti studijų kainas metams? Be to dar klausimas kur geriausia studijuoti.

Tikiu, kad skamba kažkiek juokingai visas šitas tekstas, bet nelabai net žinau ką tokia temą dar pridurti.

kaip žmogus baigęs programavimo studijas, galiu pasakyti, kad tai yra perspektyvus dalykas Lietuvoje ir darbo pasiūlymų tikrai turėsi daug, gaunamos pajamos irgi nėra mažos

  • jeigu stosi į kolegiją - turėsi realias praktikas įmonėse, įgysi praktinių žinių
  • universitete daugiau įgyjamos teorinės žinios, dauguma darbdavių ieško žmonių su praktika, kartais nėra jokio skirtumo, ar turi kolegijos bakalaurą, ar esi baigęs universitetą

kas dėl studijų kainos - tiesiog paskambink į fakultetą ir paklausk, tokios informacijos tu nerasi internete

Redaguota , nario ⠀-⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, ⠀-⠀ parašė:

kaip žmogus baigęs programavimo studijas, galiu pasakyti, kad tai yra perspektyvus dalykas Lietuvoje ir darbo pasiūlymų tikrai turėsi daug, gaunamos pajamos irgi nėra mažos

  • jeigu stosi į kolegiją - turėsi realias praktikas įmonėse, įgysi praktinių žinių
  • universitete daugiau įgyjamos teorinės žinios, dauguma darbdavių ieško žmonių su praktika, kartais nėra jokio skirtumo, ar turi kolegijos bakalaurą, ar esi baigęs universitetą

kas dėl studijų kainos - tiesiog paskambink į fakultetą ir paklausk, tokios informacijos tu nerasi internete

Kaip tai nerasi studijų kainos internete? Dauguma universitetu nurodo jas.

https://www.vgtu.lt/stojantiesiems/bakalauro-ir-vientisosios-studijos/studiju-kaina/292944?lang=1

https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/bakalauro-studiju-sarasas/programu-sistemos

https://stojantiesiems.ktu.edu/programme/b-programu-sistemos/#salygos

 

23 minutes prieš, Inn#Progress parašė:

Jeigu jau planuoji mokėti už studijas, tai geriau net neik.

Visada iš VNF galima pereiti į VF jeigu yra motyvacijos. Atkrenta studentu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, heicmeister parašė:

Tu man rodai "išlyginamųjų" studijų kainas.

koks tikslas ieškoti internete, kai gali tiesiog paskambinti į fakultetą ir tau pasakys viską. Nu visiškai beprasmis dalykas

Redaguota , nario ⠀-⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

39 minutes prieš, ⠀-⠀ parašė:

Tu man rodai "išlyginamųjų" studijų kainas.

koks tikslas ieškoti internete, kai gali tiesiog paskambinti į fakultetą ir tau pasakys viską. Nu visiškai beprasmis dalykas

Tai gal nesakyk, kad internete nerasi studijų kainų. Žinoma gali paskambinti į universiteto fakultetus ar bendru telefonu papasakos ką norėsi. 

Citata

Nuolatinės, išlyginamosios nuolatinės studijos

ir kaina tokia pat kaina metams tiek nuolatinėms studijoms, tiek išlyginamosioms nuolatinėms studijoms.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laiko švaistymas studijuoti, ypač kai niekam neįdomu ką tu baigęs kalbant apie IT (apart valstybinių institucijų, kuriose aš abejoju ar tu norėsi dirbti). Galėsi šikna nusivalyt su tuo diplomu.
Internete informacijos išmokti programavimo pilna, reikia noro mokytis savarankiškai ir po keletos menesių galėsi bandyti prašytis praktikai į įmonę. Na jei ir ten šūdo nemalsi, tai manau ir už atlygį galėsi pradėt dirbti :) (žinoma pradžiai nėra ko įspūdingos sumos tikėtis).

Tavo variantu tai tiesiog vakarais po darbo skirčiau laiko šitam reikalui. Atkali html/css basicus ir tada judi prie javascript'o ir prie tau patinkančios backend'o programavimo kalbos (webui pagrinde PHP, bet nebūtina).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...

Tiesa. Pats studijuoju kolegijoje IT. Baigiau antra kursa, tai galiu pasakyti, kad esu nusivyles labai studijomis ir to ka jie ten moko, nes labai daug nereikalingos info, labai daug jau dalyku, kurie pasene arba del kazkokiu kitu priezasciu nebetaikomi rinkoje. Realiai internete daug daugiau gali ismokti. Laimei esu VF vietoje. Masciau apie magistro studijas, bet pamates kokybe bakalauro tai tiesiog tik uzbaigsiu ir nebegalvosiu apie jokias studijas :D Geriau rinkis imone kur noretum dirbt ir ziurek kokiu ziniu ten reikia, aisku diplomas nepamaisys jei ji turesi, bet tai tikrai nera prioritetas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-06-12 15:30, Coffy' parašė:

Tiesa. Pats studijuoju kolegijoje IT. Baigiau antra kursa, tai galiu pasakyti, kad esu nusivyles labai studijomis ir to ka jie ten moko, nes labai daug nereikalingos info, labai daug jau dalyku, kurie pasene arba del kazkokiu kitu priezasciu nebetaikomi rinkoje. Realiai internete daug daugiau gali ismokti. Laimei esu VF vietoje. Masciau apie magistro studijas, bet pamates kokybe bakalauro tai tiesiog tik uzbaigsiu ir nebegalvosiu apie jokias studijas :D Geriau rinkis imone kur noretum dirbt ir ziurek kokiu ziniu ten reikia, aisku diplomas nepamaisys jei ji turesi, bet tai tikrai nera prioritetas

Apie kuria cia kolegija kalbama?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-06-12 15:30, Coffy' parašė:

Tiesa. Pats studijuoju kolegijoje IT. Baigiau antra kursa, tai galiu pasakyti, kad esu nusivyles labai studijomis ir to ka jie ten moko, nes labai daug nereikalingos info, labai daug jau dalyku, kurie pasene arba del kazkokiu kitu priezasciu nebetaikomi rinkoje. Realiai internete daug daugiau gali ismokti. Laimei esu VF vietoje. Masciau apie magistro studijas, bet pamates kokybe bakalauro tai tiesiog tik uzbaigsiu ir nebegalvosiu apie jokias studijas :D Geriau rinkis imone kur noretum dirbt ir ziurek kokiu ziniu ten reikia, aisku diplomas nepamaisys jei ji turesi, bet tai tikrai nera prioritetas

ir tai gautum tik profesini bakalaura, tai jei neklystu, turetum stot i islyginamasias bakalauro studijas i univera ( ktu/vu ar kazkur kitur ) ir tik tada tegaletum magistra. tho nei univeras nei kolegija neismokys taves daug, pats turi tobuleti ir judeti tokiose srityse jei tikrai domina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1404 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...