Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

perku [Rakinti] Perku Steam žaidimus


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1448 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Geriausia susirast kuriame regione jie pigūs, pasikeist regioną, pildytis wallet kodais ar iš kokio draugo giftus pinigų gaut ir žaidi be problemų. Turiu 3 acc, 2 iš jų ne EU region ir vis pasižiūriu kur kokios kainos, tada pasirenku kur pirkti ir volia. EU žaidimas kainuoja per akcija 10-15e, ten po 1-5e pasiimi, kartais ir pre-order tiek tekainuoja. Turėsi savo acc, nereikės pirkt iš visokių shop kur vagia ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), Aurimas. parašė:

Accounts.lt gausi account'ą, bet pasihearinsi per family share ir turėsi main acc visus tuos žaidimus, kainos tikrai ten geros. 

Tuos žaidimus, kurių aš noriu, pas juos jų niekada nebus. Jie yra nepopuliarūs Lietuvoje.

15 minutes prieš, BaubasPoLova parašė:

Geriausia susirast kuriame regione jie pigūs, pasikeist regioną, pildytis wallet kodais ar iš kokio draugo giftus pinigų gaut ir žaidi be problemų. Turiu 3 acc, 2 iš jų ne EU region ir vis pasižiūriu kur kokios kainos, tada pasirenku kur pirkti ir volia. EU žaidimas kainuoja per akcija 10-15e, ten po 1-5e pasiimi, kartais ir pre-order tiek tekainuoja. Turėsi savo acc, nereikės pirkt iš visokių shop kur vagia ir t.t.

O žaisti reikia irgi su vpn? Ar tik aktyvuoti? Aš turiu Steam Accountų su rubliais, eurais, uk svarais ir us usd, bet žinai, naudoti kelis account'us - tai vargina. Mano pagr. account'e yra usd wallet. Norisi jame turėti tai, ką dažniausiai žaidi. Dėkui už atsakymą.

Redaguota , nario ⠀-⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, ⠀-⠀ parašė:

Tuos žaidimus, kurių aš noriu, pas juos jų niekada nebus. Jie yra nepopuliarūs Lietuvoje.

O žaisti reikia irgi su vpn? Ar tik aktyvuoti? Aš turiu Steam Accountų su rubliais, eurais, uk svarais ir us usd, bet žinai, naudoti kelis account'us - tai vargina. Mano pagr. account'e yra usd wallet. Norisi jame turėti tai, ką dažniausiai žaidi. Dėkui už atsakymą.

Kas per žaidimai domina ?

Ne, nereikia jokių VPN, dabar per sale pasiėmiau va DBZ:Kakarot ir Borderlands 3 ant RU acc. Žaidžiu kaip niekur nieko. Pasiėmiau pigiai bet ėmiau jau viską full edition. Man nemaišo realiai kai kelis acc turiu, nes prisėdu prie vieno game ir baigiu, baigiau žaist pubg, csgo ir t.t. dar cod:warzone pasijungiu kartais tai žinai, gali realiai ir family share pasidaryt ir ant vieno viską žaist, tik žaidimus turi pasižiūrėt, yra žaidimai, kuriems padarius family share bus banas, pvz.: pubg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 3 valandas(-ų), vlaurinkev parašė:

Yra pilna pigesnių žaidimų https://www.eneba.com/

Neaiškus tinklapis. Per daug pigu viskas ten. Daug neigiamų atsiliepimų reddit'e, kad steam cdkey neveikė po pirkimo ir nėra galimybės susisiekti su support. kad, negrąžino pinigų. O refund pas juos vyksta iki 28 dienų - kažkokia nsm ir tiek ;D

 

35 minutes prieš, BaubasPoLova parašė:

Kas per žaidimai domina ?

<..>

Visual novelės, kaip pvž. being a dik, a summer's end ir alyx viena kopija

Redaguota , nario ⠀-⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, ⠀-⠀ parašė:

Neaiškus tinklapis. Per daug pigu viskas ten. Daug neigiamų atsiliepimų reddit'e, kad steam cdkey neveikė po pirkimo ir nėra galimybės susisiekti su support. kad, negrąžino pinigų. O refund pas juos vyksta iki 28 dienų - kažkokia nsm ir tiek ;D

 

Visual novelės, kaip pvž. being a dik, a summer's end ir alyx viena kopija

Eneba lietuviu web kur plauna pinigus ir dar ima papildoma mokesti kai apmoki paysera, ko negalima daryt. Registruota viskas Hong Kong tai ten viskas aisku su jais :)) Tai realiai turek 2 main acc RU / AR ir bus puiku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, BaubasPoLova parašė:

Eneba lietuviu web kur plauna pinigus ir dar ima papildoma mokesti kai apmoki paysera, ko negalima daryt. Registruota viskas Hong Kong tai ten viskas aisku su jais :)) Tai realiai turek 2 main acc RU / AR ir bus puiku.

Galima sužinoti iškur tokie faktai apie Enebą? Kelis kartus iš ten pirkau ir jokių problemų. O ir šiaip, ten PaySera net atsiskaityti negali.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, BaubasPoLova parašė:

Eneba lietuviu web kur plauna pinigus ir dar ima papildoma mokesti kai apmoki paysera, ko negalima daryt. Registruota viskas Hong Kong tai ten viskas aisku su jais :)) Tai realiai turek 2 main acc RU / AR ir bus puiku.

Dėl enebos žinios labai klaidingos :D Bei kodėl negalima nurašyti mokesčio pirkėjui pagal tave ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, darrel. parašė:

Galima sužinoti iškur tokie faktai apie Enebą? Kelis kartus iš ten pirkau ir jokių problemų. O ir šiaip, ten PaySera net atsiskaityti negali.

 

9 minutes prieš, LaurynasJ parašė:

Dėl enebos žinios labai klaidingos :D Bei kodėl negalima nurašyti mokesčio pirkėjui pagal tave ?

Aš nieko nežinau apie ją. Tik remiuosi tuo, ką radau internete:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ⠀-⠀ parašė:

Aha, BaubasPoLova buvo adresuota, esu girdėjęs, kad pasitaiko neveikiančių dalykų ir sunkiai sukalbama, bet kiek pats pirkau viskas ok. O kaltinti tokiais dalykais kaip pinigų plovimu be jokių įrodymų ar kažko drąsoka :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, ⠀-⠀ parašė:

Na nežinau, ne karta iš ten pirkęs ir jokių problemų neturėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, LaurynasJ parašė:

Aha, BaubasPoLova buvo adresuota, esu girdėjęs, kad pasitaiko neveikiančių dalykų ir sunkiai sukalbama, bet kiek pats pirkau viskas ok. O kaltinti tokiais dalykais kaip pinigų plovimu be jokių įrodymų ar kažko drąsoka :D 

Buypcgame jie nupirko, paziurek kokie rekvizitai nurodyti. Pats rasiausi su buvusiu savininku, tai ir pasake. Eilinis G2A, kinguin puslapis.

Dabar del mokescio, pasiziurek google kaip tiketa gavo bauda uz tai. Yra istatymai tam.

Redaguota , nario BaubasPoLova
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, BaubasPoLova parašė:

Buypcgame jie nupirko, paziurek kokie rekvizitai nurodyti. Pats rasiausi su buvusiu savininku, tai ir pasake. Eilinis G2A, kinguin puslapis.

Kad buypcgame nupirko mačiau, bet eneba rekvizitai yra UAB "Helis Play" Vilniuje, ofisas enebos Kaune, niekur nefigūruoja Hong Kongas kažkoks, senokai įvairią veiklą su geiminimu vykdę jie, pagrindinė veikla SEO, visai stamboka įmonė, teko pabendrauti su abiem savininkais, labai šaunuoliai bičiukai ir tikrai ten leggit ta veikla ir investuotojų pritraukė nemažų, kas parodo kad kažką gerai jie daro su tuo projektu , o ir šiaip nelabai ką ir priplausi tų pinigų per bankus, tik va su support ir refundais problematiška gan pas juos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, LaurynasJ parašė:

Kad buypcgame nupirko mačiau, bet eneba rekvizitai yra UAB "Helis Play" Vilniuje, ofisas enebos Kaune, niekur nefigūruoja Hong Kongas kažkoks, senokai įvairią veiklą su geiminimu vykdę jie, pagrindinė veikla SEO, visai stamboka įmonė, teko pabendrauti su abiem savininkais, labai šaunuoliai bičiukai ir tikrai ten leggit ta veikla ir investuotojų pritraukė nemažų, kas parodo kad kažką gerai jie daro su tuo projektu , o ir šiaip nelabai ką ir priplausi tų pinigų per bankus, tik va su support ir refundais problematiška gan pas juos.

Lyginai kaip ir tavo tas "legit" verslas. Papasakok vaikam tai jie ir patikes, tik ne man pasakok tokias istorijas.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, BaubasPoLova parašė:

Lyginai kaip ir tavo tas "legit" verslas. Papasakok vaikam tai jie ir patikes, tik ne man pasakok tokias istorijas.

xD kodėl tu visad dediesi protingesni už visus,vyresnis, visaip kaip geresnis ? Nepateiki jokių įrodymų ir kalbi tokius vėjus, matomai visiškai nesuprasdmas kaip veikia dideli verslai

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), ⠀-⠀ parašė:

Neaiškus tinklapis. Per daug pigu viskas ten. Daug neigiamų atsiliepimų reddit'e, kad steam cdkey neveikė po pirkimo ir nėra galimybės susisiekti su support. kad, negrąžino pinigų. O refund pas juos vyksta iki 28 dienų - kažkokia nsm ir tiek ;D

Eneboje tikrai nekartą pirkęs ir nesu turėjęs problemų. Draugui vieną kartą iškilo, tačiau pinigus gražino tą pačią dieną, tai jokių problemų nematau.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), Orion parašė:

Eneboje tikrai nekartą pirkęs ir nesu turėjęs problemų. Draugui vieną kartą iškilo, tačiau pinigus gražino tą pačią dieną, tai jokių problemų nematau.

neturiu jokios nuomonės apie tą tinklapį. tugul būna jis ir patikimas.

jau radau asmenį, kuris man nupirko žaidimus ir padarė 30%, tad temą galima rakinti. dėkui visiems už atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • ARTacp užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1448 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...