Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nebeveikia ekranas dėl atnaujinimo, iPhone


ES.^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1084 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, 

vakar įsirašiau naujausią iOS versiją, telefonas persikrovė ir ekranas daugiau nebe įsijungė. Nuėjome į iDeal'ą, jie patikrino telefoną ir pasakė, kad telefono ekranas kinietiškas (taip ir yra) ir nuo šio atnaujinimo visos telefono dalys bus tikrinamos ar yra originalios. Vienintelis variantas keisti ekraną į originalų. Pats telefonas bei ekranas pilnai veikiantys, tačiau kinietiško ekrano įtampą neatitinka originalo. Ar įmanoma kaip nors išspręsti šią absurdišką bėdą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, #PovilasC parašė:

paprasciausias variantas butu nenaudot tokio overpriced sudo gabalo kaip iphone.

Nepasakyciau kad sudo gabalas. Bent jau man yra geriau nei android taciau kiekvienam yra savaip. 
 

 

25 minutes prieš, ES.^ parašė:

Sveiki, 

vakar įsirašiau naujausią iOS versiją, telefonas persikrovė ir ekranas daugiau nebe įsijungė. Nuėjome į iDeal'ą, jie patikrino telefoną ir pasakė, kad telefono ekranas kinietiškas (taip ir yra) ir nuo šio atnaujinimo visos telefono dalys bus tikrinamos ar yra originalios. Vienintelis variantas keisti ekraną į originalų. Pats telefonas bei ekranas pilnai veikiantys, tačiau kinietiško ekrano įtampą neatitinka originalo. Ar įmanoma kaip nors išspręsti šią absurdišką bėdą?

jeigu nepaslaptis, kelinta naudoji? Kad ir paciam netycia nepasigaut tokio dalyko :S

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, ShockWave! parašė:

Nepasakyciau kad sudo gabalas. Bent jau man yra geriau nei android taciau kiekvienam yra savaip. 
 

 

jeigu nepaslaptis, kelinta naudoji? Kad ir paciam netycia nepasigaut tokio dalyko :S

Geriau nei Android nes...? Pratęsk mintį, kuo geresnis iOS, kuris neturi 80% galimybių.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, intrigantas parašė:

pasake zmogus, kuris gyvenime neuzdirbs ant iphono, o siaip tai nenaudok kinietisko ekrano lol

iPhone nėra brangūs, ypač kai neseniai išėjo naujas SE modelis. 

Jei nori pigiau remontuotis telefoną tai aišku Android alternatyvos yra daug geriau, su Apple produktu laisvės nesitikėk. Apple vis labiau ir labiau blokuoja third-party dalis savo telefonuose, net ir kito tokio pačio iPhone modelio dalys gali tinkamai neveikti, tad verčiau iPhone remontuotis oficialiuose aptarnavimo salonuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), NTQ parašė:

Geriau nei Android nes...? Pratęsk mintį, kuo geresnis iOS, kuris neturi 80% galimybių.

po metu laiko nestringa telefonas kaip android :D
kiek esu android turejas visi strigo :D tai nuo to karto pasirinkes iOS :d ir problemu nematau 
o dėl stiklo tai jopapa nepirk is aliexpress ir nebus problemu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Šešėlis parašė:

Kalba pavydas, nes turi kokį Huawei už 100€ iš topocentro ir kuriame negali net 2 appsu vienu metu laikyt nes užlaggina iki tiek, kad tel išsijungia? y u mad?:)

Kas perka naujus telefonus uz maziau nei 400 siais laikais? Niekas

Paimk iphone uz 100 euru ir huawei uz 100 euru, tai tu to iphone net neijungsi, kuomet huawei tau leis naudotis viskuom

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Po metų stringa" "po kelių mėnesių stringa" davai, neberašykit to bullshitto, atrodo lyg užstrigot 2012 su savo pasisakymais. Jeigu nemoki telefonų naudotis, prisisiunti į ji bereikalingo bullshitto, droži kaip nežinau ką, nereikėtų tikėtis jog telefonas tau laikys metus ir daugiau, kai nuolatos yra apkrautas. O, kad androidas yra žymiai geriau nei iPHONE, žino dauguma, tik naivuoliai kurie susimokėjo už naują X'ą daugiau, nei decent androidas kainuoja ir gali daugiau, jaučiasi nuskriausti, nepilnaverčiai, tai pradeda su savo pigiais "tai po metų bent nestringa kaip androidas" man išvis juokinga, kai androidas yra sulyginamas su visais modeliais turinčius šitą OS. 
Kainos atžvilgiu huawei yra šimta kartu geresnis, nei tavo decent iphone už tokia kaina, nors faktas, jog iphone neduos to, ką duoda už savo kaina huawei, samsungai ar kiti telefonai.

 

Į ginčą nesivelsiu, žmogus paprašė pagalbos, bet absurdas, nerašykit davai, jeigu neturit ką pasakyt "po metų nestringa" vargšai užstrigę 2012

Redaguota , nario chill.
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiek Android tiek Iphone turiu, iphone man asmeniškai geriau. Jeigu perkatės telefonus dėl žaidimukų ar dar kokio š tai aišku, android sueina, bet sakykit ką norit, android stringa po kiek laiko. Šeimoje pilna kas turi naujus modelius ir tiesiog tas pats per tą patį. O kas kam patogiau, tas tą naudoja. Kai yra daugiau ios įreginių tai patogu labai. Apie kaina nekalbam, net ir pirkdami apple įrenginius žinom, kad kainos overpriced af, bet čia jau mūsų pasirinkimas.

O atsakant į temą, tai ,manau, reikėtų originalų ekraną žiūrėtis, nes apple visada nori tik savo viską kišt ir net fixint nenori leist, tik tipo keist įrenginį. Turi pasižiūrėti kas pigiau ir geriau gaunasi: keisti ekraną, downgrade ir naudoti jeigu veiks ar keisti telefoną.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, chill. parašė:

"Po metų stringa" "po kelių mėnesių stringa" davai, neberašykit to bullshitto, atrodo lyg užstrigot 2012 su savo pasisakymais. Jeigu nemoki telefonų naudotis, prisisiunti į ji bereikalingo bullshitto, droži kaip nežinau ką, nereikėtų tikėtis jog telefonas tau laikys metus ir daugiau, kai nuolatos yra apkrautas. O, kad androidas yra žymiai geriau nei iPHONE, žino dauguma, tik naivuoliai kurie susimokėjo už naują X'ą daugiau, nei decent androidas kainuoja ir gali daugiau, jaučiasi nuskriausti, nepilnaverčiai, tai pradeda su savo pigiais "tai po metų bent nestringa kaip androidas" man išvis juokinga, kai androidas yra sulyginamas su visais modeliais turinčius šitą OS. 
Kainos atžvilgiu huawei yra šimta kartu geresnis, nei tavo decent iphone už tokia kaina, nors faktas, jog iphone neduos to, ką duoda už savo kaina huawei, samsungai ar kiti telefonai.

 

Į ginčą nesivelsiu, žmogus paprašė pagalbos, bet absurdas, nerašykit davai, jeigu neturit ką pasakyt "po metų nestringa" vargšai užstrigę 2012

Tiesiog apisprendimo reikalas, iOS žavi savo paprastumu naudotis, galiu pasitikrinti socialinius tinklus, emailus, paskambinti ir nereikia man jokių papildomų funkcijų kaip čia kažkas rašė temoje, kad jų neturi iOS tiek kiek android. Teko naudotis S10 visai neseniai, kad prisegti nuotrauką prie emailo atsiranda 8 žingsniai, papildomų nereikalingų pasirinkimų per kurią programą iš trijų atidaryti galeriją ir kita, toks atrodo paprastas dalykas kurį man truko padaryti bent 20x ilgiau nei padaryčiau su iOS, tai klausimas ar tau reikalinga tai ką duoda daugiau android telefonai, kas iš mano auksčiau paminėtos patirties gali overcomplicatinti viską ar tiesiog paprasto telefono atlikti kasdienėms užduotims greitai bei sklandžiai

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Xiaomi Mi5 pas mane guli jau gal kelis metus ir dar pirktas buvo naudotas, vis dar nelagina... Taip pat senelis turi Samsung Galaxy A5 2017 metų, kuriuo dar prieš tai močiutė naudojosi, nelagina. Pas pati Xiaomi Mi8 šiuo metu, pats jau turiu keletas mėnesių ir dar pirktas naudotas buvo - nelagina. Tai gal jau nebenusišnekam apie 2012 metų problemas? Vat LG G6 tai žiauriai lagino, bet ir tai, dėl tragiško softo, bet kiek žinau iš kitų, naujesnį modeliai žymiai padoresni. O ir šiaip, perdaug nukripot nuo temos. 

I.T : Kaip ir siūlė, bandyk downgradinti į senesnią versiją, jeigu vis dar įmanoma. Bet šiaip, tai yra viena iš priežasčių kodėl aš iPhone žmonėms nerekomenduočiau, nes kiekvienas žmogus turi turėti teisę pilnai naudoti telefoną kaip jis nori ir daryti su juo ką nori. 

Redaguota , nario darrel.
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), nebestumk gerai parašė:

Kas perka naujus telefonus uz maziau nei 400 siais laikais? Niekas

Aš prieš metus už €250 paėmiau naują Hauwei Mate 10. Asmeniškai, nemačiau ir dabar nematau prasmės leisti pinigų iPhone'ui ar net tam pačiam naujam high-end'iniam Android'ui, kurie net neturi elementaraus funkcionalumo, kaip headphone jack'as. Na, o likę pinigai nuėjo į PC build'ą ir į garso aparatūrą -- dalykus, kurie man yra kur kas įdomesni ir praverčia labiau.

Ar aš gausiu 5 kartus geresnį experience, jei pirksiu 5 brangesnį telefoną? Ne. Bet aš ir nenaudoju savo telefono, kaip pagrindinio įrenginio. Tam aš naudoju laptopą ar stacionarų, nes to reikalauja mano workflow. Bet jei telefonas yra naudojamas kaip daily driver, tada į brangesnį įrenginį investuoti prasmė atsiranda. Bet tai nereiškia, kad būtina išleisti daugiau nei €400, norint gauti priimtiną experience'ą.

prieš 12 valandas(-ų), intrigantas parašė:

pasake zmogus, kuris gyvenime neuzdirbs ant iphono

gyVEniMe NEuŽDIrBsI Ant iPhonE!!!ĄĄĄ

Prieš 1 valandą, BaubasPoLova parašė:

O kas kam patogiau, tas tą naudoja. Kai yra daugiau ios įreginių tai patogu labai. Apie kaina nekalbam, net ir pirkdami apple įrenginius žinom, kad kainos overpriced af, bet čia jau mūsų pasirinkimas.

Exactly. Nuolatos naudojiesi telefonu, kaip main įrenginiu ir nori geriau išbaigtos OS nei 90% (skaičius "iš lempos") Android'ų su third-party skin'ais, kokybiškesnio app selection ir gerai integruoto įrenginio su kitais toje pačioje ekosistemoje? Perki Apple. Be to, dabar tie patys high-end'iniai Adnroid'ai beveik tiek pat overpriced, kiek ir iPhone.

Redaguota , nario Tautedorus
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), LaurynasJ parašė:

Tiesiog apisprendimo reikalas, iOS žavi savo paprastumu naudotis, galiu pasitikrinti socialinius tinklus, emailus, paskambinti ir nereikia man jokių papildomų funkcijų kaip čia kažkas rašė temoje, kad jų neturi iOS tiek kiek android. Teko naudotis S10 visai neseniai, kad prisegti nuotrauką prie emailo atsiranda 8 žingsniai, papildomų nereikalingų pasirinkimų per kurią programą iš trijų atidaryti galeriją ir kita, toks atrodo paprastas dalykas kurį man truko padaryti bent 20x ilgiau nei padaryčiau su iOS, tai klausimas ar tau reikalinga tai ką duoda daugiau android telefonai, kas iš mano auksčiau paminėtos patirties gali overcomplicatinti viską ar tiesiog paprasto telefono atlikti kasdienėms užduotims greitai bei sklandžiai

Dabar tu pabandyk atsisiųsti tą prisegtą nuotrauką iš Gmail. Ai, palauk. Gi iOS neturi failų tvarkymo sistemos. :funny:

Per kurią programą iš trijų atsidaryti yra tam, kad Android nori atsživelgti į tavo pasirinkimą, jog galėtum naudotis TAU patogia programa, o ne tik default. Visada yra galimybė telefonui įsiminti (paspausk neklausti daugiau ir viskas).

prieš 2 valandas(-ų), BaubasPoLova parašė:

Tiek Android tiek Iphone turiu, iphone man asmeniškai geriau. Jeigu perkatės telefonus dėl žaidimukų ar dar kokio š tai aišku, android sueina, bet sakykit ką norit, android stringa po kiek laiko. Šeimoje pilna kas turi naujus modelius ir tiesiog tas pats per tą patį.

Android telefonai jau turi pakankamai galingus procesorius. Samsung gal kartais ir stringa, bet tas nėra taikoma kitiems modeliams, pavyzdžiui, LG (nekalbu apie žemesnius modelius nei LG G7 ThinQ, LG V40). Pasinaudotum telefonu, nepajaustum jokio strigimo net ULTRA HD žaidimuose. Ką kalbėti jau apie paprastą programą, tokią kaip naršyklę.

prieš 9 valandas(-ų), Šešėlis parašė:

Kalba pavydas, nes turi kokį Huawei už 100€ iš topocentro ir kuriame negali net 2 appsu vienu metu laikyt nes užlaggina iki tiek, kad tel išsijungia? y u mad?:)

Koks dar pavydas? Tik užjausti iSheeps gali. Nėra ko pavydėti. Tavo tų iPhone dalis gamina tas pats Samsung, LG, tačiau pagal specialų užsakymą. Ir jie downgradina, kad iSheeps kt. metais nusipirktų tik 5% pakeista įrenginį. Taip pat overpricina. Telefonai už 200 - 400 EUR sunaikina iPhone kokybę. Nuo 600 EUR - 800 EUR dar išsityčioja iš iSheeps vartotojų. Tiek ekrano kokybe, tiek raiška, tiek galingumu, tiek RAM. Nerašyk nesąmonių. Geriau tos pinigus panaudoti kitur nei paremti milijardinę kompaniją, kuri visiškai nesiskaito su savo brainwashintais klientais.

O temos autoriui, tai nusipirk iš padoraus gamintojo neoriginalų ekraną. Galiu atsiųsti URL, kur pirkau, kada savo tėvams taisiau. Po 15 EUR ekranai, kokybė beveik tokia pati. Kuo iPhone geresni šiuo atveju, tai neoriginalių detalių kokybe, kaina. Android telefonai neturi tokių dalykų.

Jau praėjo daugiau nei 2 metai ir neturi tėvai jokių problemų, nors iOS naujausia. @ES.^

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, NTQ parašė:

Dabar tu pabandyk atsisiųsti tą prisegtą nuotrauką iš Gmail. Ai, palauk. Gi iOS neturi failų tvarkymo sistemos. :funny:

Per kurią programą iš trijų atsidaryti yra tam, kad Android nori atsživelgti į tavo pasirinkimą, jog galėtum naudotis TAU patogia programa, o ne tik default. Visada yra galimybė telefonui įsiminti (paspausk neklausti daugiau ir viskas).

Android telefonai jau turi pakankamai galingus procesorius. Samsung gal kartais ir stringa, bet tas nėra taikoma kitiems modeliams, pavyzdžiui, LG (nekalbu apie žemesnius modelius nei LG G7 ThinQ, LG V40). Pasinaudotum telefonu, nepajaustum jokio strigimo net ULTRA HD žaidimuose. Ką kalbėti jau apie paprastą programą, tokią kaip naršyklę.

Koks dar pavydas? Tik užjausti iSheeps gali. Nėra ko pavydėti. Tavo tų iPhone dalis gamina tas pats Samsung, LG, tačiau pagal specialų užsakymą. Ir jie downgradina, kad iSheeps kt. metais nusipirktų tik 5% pakeista įrenginį. Taip pat overpricina. Telefonai už 200 - 400 EUR sunaikina iPhone kokybę. Nuo 600 EUR - 800 EUR dar išsityčioja iš iSheeps vartotojų. Tiek ekrano kokybe, tiek raiška, tiek galingumu, tiek RAM. Nerašyk nesąmonių. Geriau tos pinigus panaudoti kitur nei paremti milijardinę kompaniją, kuri visiškai nesiskaito su savo brainwashintais klientais.

O temos autoriui, tai nusipirk iš padoraus gamintojo neoriginalų ekraną. Galiu atsiųsti URL, kur pirkau, kada savo tėvams taisiau. Po 15 EUR ekranai, kokybė beveik tokia pati. Kuo iPhone geresni šiuo atveju, tai neoriginalių detalių kokybe, kaina. Android telefonai neturi tokių dalykų.

Jau praėjo daugiau nei 2 metai ir neturi tėvai jokių problemų, nors iOS naujausia. @ES.^

Amm, vieno mygtuko paspaudimas ir nuotrauka jau galerijoje, nesvarbu iš kur tu ją saugosi, ką aš ir sakau,kad KIEKVIENO pasirinkimas ką naudoti, nereikia man trijų programų atlikti tą pačią funkciją, nenoriu kas kart atliekant kažkokį naują veiksmą rinktis iš krūvos programų kurios galutiniame rezultate atliks tą patį, todėl imu iOS, nes man tai patogu. Na bet ir šiaip kol aš nepeikiu nei vieno tu visiškai fanbojini android, todėl nematau daug tikslo diskutuoti, kadangi tu esi šališkas, o argumentai dėl RAM ar geležies silpnumo silpnoki, kadangi benchmarkuose ir kituose testuose performancas gaunamus panašus ir kai kuriais atvejais net geresnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, LaurynasJ parašė:

Amm, vieno mygtuko paspaudimas ir nuotrauka jau galerijoje, nesvarbu iš kur tu ją saugosi, ką aš ir sakau,kad KIEKVIENO pasirinkimas ką naudoti, nereikia man trijų programų atlikti tą pačią funkciją, nenoriu kas kart atliekant kažkokį naują veiksmą rinktis iš krūvos programų kurios galutiniame rezultate atliks tą patį, todėl imu iOS, nes man tai patogu. Na bet ir šiaip kol aš nepeikiu nei vieno tu visiškai fanbojini android, todėl nematau daug tikslo diskutuoti, kadangi tu esi šališkas, o argumentai dėl RAM ar geležies silpnumo silpnoki, kadangi benchmarkuose ir kituose testuose performancas gaunamus panašus ir kai kuriais atvejais net geresnis.

Benchmark yra software based. iPhone benchmark niekada nebuvo tikslūs, kadangi jų programinė įranga 3x turi mažiau funkcijų, kas žymiai sumažina apkrovą. Todėl, pagal tai galima spręsti, kad Snapdragon procesorius yra geresnis.

Tėvams pastoviai reikia padėti su tuo iOS. Kada ir padedu, norisi kys ant kiek viskas suvaržyta. Telefonas skirtas kaip specialių poreikių žmonėms. 

P.s. programos yra skirtingos. Viena programa atliks geriau, negu kita. Tai rašydamas, kad nenoriu rinktis, nes man svarbiausia rezultatas – kvaila. Parodo tavo neišmanymą bei ignoringumą. Eik naudok YouTube alternatyvą, nes gi vis tiek tą patį atliks (leis žiūrėti vaizdo įrašus). :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogus prašo pagalbos dėl ekrano, o atėję bambukai ginčijasi ir bando įpiršt savo kvailas nuomones kas yra geriau. NIEKAM NEĮDOMI JŪSŲ NUOMONĖ JEIGU JOS NIEKAS NEPRAŠĖ.

Dėl originalių detalių tikrinimo visiškai pritariu. Kaip ir tau pasakė iDeal salone - kinietiško ekrano įtampą neatitinka originalo, kas gali sukelt tam tikras to pasėkmes, o tai yra vartotojo naudai ir saugumui. Neveltui yra puikus posakis tam, kad skūpas moka du kartus.

P.S. Apple > Android

 

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1084 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...