Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką reiškia GLOBAL?


Smizas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1470 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

6 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Žodžiu žiauriai durnas klausimas, bet ka duoda tas žodis GLOBAL pvz: Dirt 4 GLOBAL ? Nes asmeniškai nelabai žaidimuose kažką suprantu

Ekonomikoje ir žaidimų teorijoje globalūs žaidimai yra neišsamios informacijos žaidimai, kai žaidėjai gauna galbūt koreliuojamus signalus apie pagrindinę pasaulio būklę. Paprasčiau sakant - Tai pasaulinio lygio žaidimai. Svarbiausias, praktinis pasaulinių žaidimų pritaikymas buvo finansinės krizės metu, tačiau jie turi ir kitų svarbių, esminių dalykų, tokių kaip: investicijos, papildiniai (dlc ir pnš) bei bet kuri kita ekonominė padėtis, pasižyminti strateginiais papildymais.

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, N.1 parašė:

Ekonomikoje ir žaidimų teorijoje globalūs žaidimai yra neišsamios informacijos žaidimai, kai žaidėjai gauna galbūt koreliuojamus signalus apie pagrindinę pasaulio būklę. Paprasčiau sakant - Tai pasaulinio lygio žaidimai. Svarbiausias, praktinis pasaulinių žaidimų pritaikymas buvo finansinės krizės metu, tačiau jie turi ir kitų svarbių, esminių dalykų, tokių kaip: investicijos, kurių papildiniai  ir bet kuri kita ekonominė padėtis, pasižyminti strateginiais papildymais.

WTF :D pats bent supranti ką čia paste'ini? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, N.1 parašė:

Ekonomikoje ir žaidimų teorijoje globalūs žaidimai yra neišsamios informacijos žaidimai, kai žaidėjai gauna galbūt koreliuojamus signalus apie pagrindinę pasaulio būklę. Paprasčiau sakant - Tai pasaulinio lygio žaidimai. Svarbiausias, praktinis pasaulinių žaidimų pritaikymas buvo finansinės krizės metu, tačiau jie turi ir kitų svarbių, esminių dalykų, tokių kaip: investicijos, papildiniai (dlc ir pnš) bei bet kuri kita ekonominė padėtis, pasižyminti strateginiais papildymais.

Nieko nesupratau aš vpš kuo susija čia ralio žaidimas su visuo šituo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Kukme1steris. parašė:

Nieko nesupratau aš vpš kuo susija čia ralio žaidimas su visuo šituo?

Ne apie "GLOBAL" žodį esantį prie ralio žaidimą aš tau čia papasakojau, o ką aplamai reiškia žodis "GLOBAL" esantis prie visų žaidimų.

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Inn#Progress parašė:

WTF :D pats bent supranti ką čia paste'ini? :D

Žmogau, aš nepaste'inau, o susiradau anglišką straipsnį kuriame apibūdinta ką reiškia "GLOBAL" žaidimai ir tai parašiau čia, tik viską parašiau trumpiau, nei ten bei lietuviškai, tai taip, atsakymas Tau būtų - suprantu, ką čia parašiau.

Dabar, Inn#Progress parašė:

Žodis GLOBAL prie žaidimų absolučiai ne tą reiškia :D 

Deja, tą ir reiškia, pasiskaityk angliškų straipsnių internete ir suprasi jo realią reikšmę, ką tu parašei, tai irgi yra tiesa, tik tu parašei tai žymiai trumpiau ir tai yra paprastesnis paaiškinimas žmonėms, o aš apibūdinai "GLOBAL" reikšmę šiek tiek plačiau.

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, N.1 parašė:

Žmogau, aš nepaste'inau, o susiradau anglišką straipsnį kuriame apibūdinta ką reiškia "GLOBAL" žaidimai ir tai parašiau čia, tik viską parašiau trumpiau, nei ten bei lietuviškai, tai taip, atsakymas Tau būtų - suprantu, ką čia parašiau.

Deja, tą ir reiškia, pasiskaityk angliškų straipsnių internete ir suprasi jo realią reikšmę, ką tu parašei, tai irgi yra tiesa, tik tu parašei tai žymiai trumpiau ir tai yra paprastesnis paaiškinimas žmonėms, o aš apibūdinai "GLOBAL" reikšmę šiek tiek plačiau.

kur tavo repo daina dingo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, N.1 parašė:

Ekonomikoje ir žaidimų teorijoje globalūs žaidimai yra neišsamios informacijos žaidimai, kai žaidėjai gauna galbūt koreliuojamus signalus apie pagrindinę pasaulio būklę. Paprasčiau sakant - Tai pasaulinio lygio žaidimai. Svarbiausias, praktinis pasaulinių žaidimų pritaikymas buvo finansinės krizės metu, tačiau jie turi ir kitų svarbių, esminių dalykų, tokių kaip: investicijos, papildiniai (dlc ir pnš) bei bet kuri kita ekonominė padėtis, pasižyminti strateginiais papildymais.

nezinau ka cia bandei irodyt, deja, nepaejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai reiškia, kad nėra "region locked", bet šiaip, tie kurie nori sutaupyti, naudoja vpn ir perka cdkey iš ten kur galima rasti pigiausią variantą. kaip pvz.: gta v eu regionui: 30 €, perkant cdkey RU regionui būtų apie 8 - 9 € sutaupai  21 eurą. aš beveik 90% žaidimų taip esu pirkęs.

jeigu naudoji torrent, tai vpn visada ijungtas buna ;D

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Tapkininkas parašė:

nezinau ka cia bandei irodyt, deja, nepaejo

Deja nieko nebandžiau įrodyti, o bandžiau tiesiog žmogui padėti, plačiau paaiškinti. Įsivesk į Google angliškai ką reiškia "GLOBAL" esantis prie žaidimų ir rasi tokią pačią informaciją arba bent jau panašią kurią čia aš parašiau.

prieš 13 valandas(-ų), mreaddy parašė:

kur tavo repo daina dingo?

Velnias žino jos kelius, o Dievas juos palydi ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), N.1 parašė:

Deja nieko nebandžiau įrodyti, o bandžiau tiesiog žmogui padėti, plačiau paaiškinti. Įsivesk į Google angliškai ką reiškia "GLOBAL" esantis prie žaidimų ir rasi tokią pačią informaciją arba bent jau panašią kurią čia aš parašiau.

Tu tiesiog nepagalvojęs viską aklai nukopijavai kas nekaip išsivertė. Visiems kitiems ir tau pačiam aiškesnis paaiškinimas:
Šalyje su nestabilia ekonomika (Rusija, Venezuela, Pietų Amerikos šalys ir t.t.) dažnai vyksta toks procesas, vadinamas infliacija, kai šalies valiuta viso pasaulio atžvilgiu praranda vertės, todėl žaidimų leidėjai tiems regionams žaidimo kainą sureguliuoja pagal ekonomiką ir ji gaunasi žemesnė negu europoje ar jav, tai yra daroma tam, kad suteikt šansų parduot žaidimą neturtingesnėse šalyse (gaminti virtualias žaidimo kopijas jiems nekainuoja nieko), todėl kompanijai geriau parduoti tūkstantį 20$ vertės kopijų, negu šimtą 60$ kopijų neturtingesniame regione, štai kur ateina global ir asia/south america žaidimo kopijų versijos, kad europiečiai neprisipirktų žaidimų iš venezuelos už dalį kainos (taip teoriškai turėtų būti, bet žmonės randa būdų tai apeiti). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1470 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...