Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kompiuterio upgrade (help)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1480 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

6 minutes prieš, • Denas • parašė:

Manau nieko nereik daryti. Visus žaidimus tikrai turėtų vežt, išskyrus dėl gta v nelabai žinau. Gal ant mažesnių grafikų ir pažaisi

Tame ir problema, kad GTA V labai jau lagina. O ateityje turetu koks idomesnis zaidimas dar atsirasti, tai galetu atsinaujinti vasarai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, Jovani1688 parašė:

Sveiki, ar apsimoka kazka su situo lavonu daryt? Jei taip ka?

Kiek zinau bus naudojamas, minecraftui, gta v, sims 4, csgo

Neapsimoka. Sena platforma, o ir net savo laiku buvo prasta, nes nebuvo jokio upgrade path'o. Bandyčiau prastumt už kokį €100 ir tada susirinkti naują.

45 minutes prieš, • Denas • parašė:

Manau nieko nereik daryti. Visus žaidimus tikrai turėtų vežt, išskyrus dėl gta v nelabai žinau. Gal ant mažesnių grafikų ir pažaisi

Čia iš lempos tokį šovei, ane :D?

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Neapsimoka. Sena platforma, o ir net savo laiku buvo prasta, nes nebuvo jokio upgrade path'o. Bandyčiau prastumt už kokį €100 ir tada susirinkti naują.

Čia iš lempos tokį šovei, ane :D?

Kas idomiausia kad 12gb ram :D Nedaznai toki pamatysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

43 minutes prieš, darrel. parašė:

Jeigu tik tiems žaidimams, tai realiai ir tokio turėtų užtekti. Dėl CS:GO tik tiksliai nepasakysiu, bet kadangi jis nemokamas yra tai gali tiesiog išsibandyti jį pažaisti ir viskas.

CSGO ziurejau viskas gucci, tik kiek rode gta v lagina biski. o game-debate rodo bottleneck gpu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Jovani1688 parašė:

CSGO ziurejau viskas gucci, tik kiek rode gta v lagina biski. o game-debate rodo bottleneck gpu.

Mažiau visokiais game-debate, bottleneck calculators, userbenchmark tikėkit, ten nesąmone. Siūlyčiau temperatūras normaliai su HWinfo64, AIDA64, HWMonitor (vienu iš šitu) pasitikrinti žaidžiant, nes jeigu jos tokios kaip per Speccy nieko nedarant, tai lago problema gali būti būtent tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), Armzis parašė:

Visus žaidimus tikrai turėtu vežti, o gta v, kuris daug nereikalauja neveš. Kur logika? 

Ponas, dabar atsakyk man - nuo kada GTA V nereikalauja daug? Pats žaidimas +- yra 70 GB, ten nėra kaip kokio GTA SA grafikos, + daug content yra, soo.. Dar jeigu jis ruošiasi FiveM žaisti, tai tada jau nebekalbu, nes ten dar modai pridės lag'o. Dėl visokių MC, CS:GO tai laisvai pavežt turėtu, dėl GTA V tai sutinku su Denu, kad abejotinai paveš. Mano čia senelis i5-4460, GTX750 Ti su 8GB RAM vos paveža ant medium grafikų, 30-40 FPS plūduriuoja, FiveM gal geriau nekalbėsiu. 

Redaguota , nario Snoop_John
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Ponas, dabar atsakyk man - nuo kada GTA V nereikalauja daug? Pats žaidimas +- yra 70 GB, ten nėra kaip kokio GTA SA grafikos, + daug content yra, soo.. Dar jeigu jis ruošiasi FiveM žaisti, tai tada jau nebekalbu, nes ten dar modai pridės lag'o. Dėl visokių MC, CS:GO tai laisvai pavežt turėtu, dėl GTA V tai sutinku su Denu, kad abejotinai paveš. Mano čia senelis i5-4460, GTX750 Ti su 8GB RAM vos paveža ant medium grafikų, 30-40 FPS plūduriuoja, FiveM gal geriau nekalbėsiu. 

Matyt, kažkas negerai su tavo rig'u, mano potato i3 senos kartos, 2gb GT730 ir 8GB RAM puikiai 60-80 FPS ant High grafikų :D GTA V yra belekaip gerai optimizuotas, todėl jei pas tave toks performance, tai senelyzai, tikrinkis savo aparatūrą. ;] 

Redaguota , nario `Foxonas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Ponas, dabar atsakyk man - nuo kada GTA V nereikalauja daug? Pats žaidimas +- yra 70 GB, ten nėra kaip kokio GTA SA grafikos, + daug content yra, soo.. Dar jeigu jis ruošiasi FiveM žaisti, tai tada jau nebekalbu, nes ten dar modai pridės lag'o. Dėl visokių MC, CS:GO tai laisvai pavežt turėtu, dėl GTA V tai sutinku su Denu, kad abejotinai paveš. Mano čia senelis i5-4460, GTX750 Ti su 8GB RAM vos paveža ant medium grafikų, 30-40 FPS plūduriuoja, FiveM gal geriau nekalbėsiu. 

Daug kas su panašiais specs 50-60fps žaidžia ir ant High nustatymų, manau problemos jau pas tave.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Michael_Scott parašė:

Gal ne į temą, bet Fx-6200 su Gtx1050ti ir 8gb ramų, normalu, kad gta 5 ant medium-high vidutiniškai tik 50 fps?

Procesorius literal trash, tai sakyčiau, kad jo. Siūlyčiau pasidaryti MSI Afterburner in-game overlay ir pasižiūrėti ar nebus CPU visada ant 100%, nes įtariu, kad gali būti bottleneck. Bet tiksliai nepasakysiu, kadangi nėra daug benchmark'ų apskritai su tavo procesoriumi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, darrel. parašė:

Procesorius literal trash, tai sakyčiau, kad jo. Siūlyčiau pasidaryti MSI Afterburner in-game overlay ir pasižiūrėti ar nebus CPU visada ant 100%, nes įtariu, kad gali būti bottleneck. Bet tiksliai nepasakysiu, kadangi nėra daug benchmark'ų apskritai su tavo procesoriumi. 

aišku, dėkui. Naudodavau anksčiau, nebūdavo 100% visada, laikydavos 80-90 kiek pamenu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, darrel. parašė:

Daug kas su panašiais specs 50-60fps žaidžia ir ant High nustatymų, manau problemos jau pas tave.

Gal, gal, buvo man sulūžęs vienas ventiliatorius, tai kažkas man davė kažkokį seną ir dabar ne kaip veikia pats kompas, netikiu, kad įtakoja čia baisiai jis.. O jeigu išmanai apie kompiuterius, gal galėtum man prašau atsakyti į vieną klausymą? Tuoj atsiųsiu nuotrauką savo power supply vidaus, jei surasiu.. O kodėl čia tiek daug "pastos" ar dar kažko? Na tas "kremas" apsitaškęs visur, ar čia taip turi būt ar ne? https://cdn.discordapp.com/attachments/337956876161515541/694109662278058014/20200229_175139.jpg

 

Redaguota , nario Snoop_John
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1480 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...