Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mašina ILGAM LAIKUI(ką pasirinkti)?


Arktisk

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1447 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

"Žinau,buvo tokia tema jau" bet man asmeniškai reikia truputį kitokios pagalbos,Ieškau pirmos mašinos,biudžeto riba 5000 Eurų.

Turėtų būti Dyzelis,Automatinė pavarų dėžė,4 durų.Patarkit ką galima pagriebti? kaip savo variantą žiūrinėju VW Phaeton Dyzelį 3L V6 arba 4,2L V8.

Būsiu visiems laabai dėkingas už patarimus.

ir taip automato,bet gali būti ir mechaninė,tik automatui high priority yra.

Redaguota , nario Arktisk
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Arktisk parašė:

"Žinau,buvo tokia tema jau" bet man asmeniškai reikia truputį kitokios pagalbos,Ieškau pirmos mašinos,biudžeto riba 5000 Eurų.

Turėtų būti Dyzelis,Automatinė pavarų dėžė,4 durų.Patarkit ką galima pagriebti? kaip savo variantą žiūrinėju VW Phaeton Dyzelį 3L V6 arba 4,2L V8.

Būsiu visiems laabai dėkingas už patarimus.

ir taip automato,bet gali būti ir mechaninė,tik automatui high priority yra.

Phaeton yra baisiai nekokybiškas ir nepatikimas automobilis, jeigu tokios klasės(limuzino) BMW E65/e66, o šiaip siūlyčiau kokį BMW E60, dyzeliniai varikliai visi patikimi bei pakankamai galingi, automatinės dežės geros palyginus su kitomis markėmis tų metų, 3.0 ir 3.5 benzininiai varikliai irgi pakankamai patvarūs bei labai galingi, mašina nėra per didelė, komfartabili, išvaizdi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Eskriwa parašė:

Siūlau kokia BMW arba Audi. Bet ir Toyota yra tokios patvarios.

Galima konkrečių modelių gauti?

Dabar, LaurynasJ parašė:

Phaeton yra baisiai nekokybiškas ir nepatikimas automobilis, jeigu tokios klasės(limuzino) BMW E65/e66, o šiaip siūlyčiau kokį BMW E60, dyzeliniai varikliai visi patikimi bei pakankamai galingi, automatinės dežės geros palyginus su kitomis markėmis tų metų, 3.0 ir 3.5 benzininiai varikliai irgi pakankamai patvarūs bei labai galingi, mašina nėra per didelė, komfartabili, išvaizdi

Nekokybiškas? Dėl gedimų,visi genda daugiau ar mažiau,bet kuom ji nekokybiška? Kaip man nedaug išmanančiam,būtų naudinga žinoti.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

Toyota (10/10) Volkswagen (pigios detales) arba Volvo (nenuzudomas) , daugiau nieko nesiūlau, nes turėsi problemų kalnus. 
 

P.S pas save turiu atliekama citroena xsara, be registracijos parašyk gal sudomins - exlusivas, tikrai neturėsi problemu ???

Oi ne ne,tie xcara negražiai atrodo :D Volvo jo žinau,geri,o ką manai dėl to VW phaeton? gal susidūręs esi? man ir estetika,ir komfortas ledinis,pneumatinė važiuoklė,gali kelt,žemint :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Arktisk parašė:

Oi ne ne,tie xcara negražiai atrodo :D Volvo jo žinau,geri,o ką manai dėl to VW phaeton? gal susidūręs esi? man ir estetika,ir komfortas ledinis,pneumatinė važiuoklė,gali kelt,žemint :D

Phaetonas tikrai labai nuvertinta masina, kadangi konkurencija didele bet už balansa jo rekomenduočiau žiūrėti naujesne volvo kokiu 2012 metų, tikras komfortas ir ilgaamžiškumas. Tačiau jeigu širdis geidžia imk phaetoną, galiu pasiulyti žmogų jeigu rasi variantą jis turi įmonė apžiūri konkrečiai mašinas ir gali net nudeginti kaina iš kurios puse nukeliaus jam. 
 

p.s aš ne perikupas koks, man tiesiog patikdavo daryti projektus iš mašinų kažkada ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

Phaetonas tikrai labai nuvertinta masina, kadangi konkurencija didele bet už balansa jo rekomenduočiau žiūrėti naujesne volvo kokiu 2012 metų, tikras komfortas ir ilgaamžiškumas. Tačiau jeigu širdis geidžia imk phaetoną, galiu pasiulyti žmogų jeigu rasi variantą jis turi įmonė apžiūri konkrečiai mašinas ir gali net nudeginti kaina iš kurios puse nukeliaus jam. 
 

p.s aš ne perikupas koks, man tiesiog patikdavo daryti projektus iš mašinų kažkada ?

Supratau,jo volvo s80 atrodo irgi labai gerai,komforto marios.Bet phaeton irgi gerai atrodantis,tik klausimas 3L v6 imti paprastą versiją ar 4x4 nes vidutinės sąnaudos +/- 10L,mieste 12L kažkur,tai sakyčiau nedaug?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ToRo parašė:

bmw e60 530 arba 535, trauka super, imeti echo cipa ir pisi visus per sona nesukdamas galvos, kuro sanaudos 10-13 litru su sunkia koja, remontas nera brangus, o jeigu dar su m packu is vis bus tacke kuria dziaugsiesi su kiekviena diena

10-13L vidutinės? tai mieste dar daugiau.. + man nereikia tų čipų,aš ne 18 metų pacanas kuriam svarbu pamandravot ir sukt ratus su dideliais rpm,paprastam važinėjimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, Arktisk parašė:

Supratau,jo volvo s80 atrodo irgi labai gerai,komforto marios.Bet phaeton irgi gerai atrodantis,tik klausimas 3L v6 imti paprastą versiją ar 4x4 nes vidutinės sąnaudos +/- 10L,mieste 12L kažkur,tai sakyčiau nedaug?

Daug, nedaug reikia žiūrint pagal savo galimybės. Siūlyčiau atsiliepimų paskaityti ir youtube pasinaudoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Teisingas Personažas parašė:

Daug, nedaug reikia žiūrint pagal savo galimybės. Siūlyčiau atsiliepimų paskaityti ir youtube pasinaudoti :)

Išnaršyta,pražiūrėta,man patikti,kaip rašo ultimatespecs vidutinės 10L + vairavimo stilius įtakoja,tai manau būtų mažesnės nei 10

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Arktisk parašė:

Išnaršyta,pražiūrėta,man patikti,kaip rašo ultimatespecs vidutinės 10L + vairavimo stilius įtakoja,tai manau būtų mažesnės nei 10

Tau patinki? Rasti varianta ir vaziuoti, corona tik spaus tau - kainos kritimas galbūt jau pastebimas, bet gali dar labiau kristi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

Tau patinki? Rasti varianta ir vaziuoti, corona tik spaus tau - kainos kritimas galbūt jau pastebimas, bet gali dar labiau kristi.

Tai puikuuu,nes jų gali rast ir pigių geros conduct'ion bet kris manau tų didesnių variklių kainos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mažiau žiūrėk savo tuos trilitrius v6 ir v8, nes kai pamatysi kokios trapios jų grandinės ir kokios kainos už remontus, tai norėsi su dviračiu važinėt. Termostato net kieme nepasikeisi, puse variklio ardyt, jeigu neturi pakankamai įrankių ir žinių apie mechaniką mažiau galvok apie tokius aparatus arba gali susirast iš anksto gerą servizą, nes ten užvažiuosi dažnai su tavo norimais varikliais. Išvis kam pirma mašina tokia galinga? Prieš paneles ar šiaip nori limuzino ir pasididžiuot didele pinigine? Pasiemi paprastą benziną 2l, 2.5 virš 100kw ir važinėkis smagiai, ekonomiškai ir dar pats susitvarkysi viską. Pamąstyk gerai prieš pirkdamas tokią mašiną. :beers:

 

Redaguota , nario Inžinierius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gali imti kokią volvo s80 2.5l 103 kw. - Ekonomiškas automobilis ganėtinai, dalių ganėtinai lengva rasti. 

Gali kokia Toyota corolla avensis - irgi gana ekonomiškas automobilis , dalių lengva rasti. 

Arba imi kokį volkswagen automobilį , ekonomiški automobiliai, dalių irgi lengvai rasi, 

 

na aišku jeigu nori būt rajone kietas tai pasiimk kokią - Audele, ar bembali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Inžinierius parašė:

Mažiau žiūrėk savo tuos trilitrius v6 ir v8, nes kai pamatysi kokios trapios jų grandinės ir kokios kainos už remontus, tai norėsi su dviračiu važinėt. Termostato net kieme nepasikeisi, puse variklio ardyt, jeigu neturiu pakankamai įrankių ir žinių apie mechaniką mažiau galvok apie tokius aparatus arba gali susirast iš anksto gerą servizą, nes ten užvažiuosi dažnai su tavo norimais varikliais. Išvis kam pirma mašina tokia galinga? Prieš paneles ar šiaip nori limuzino ir pasididžiuot didele pinigine? Pasiemi paprastą benzina 2l, 2.5 virš 100kw ir važinėkis smagiai, ekonomiškai ir dar pats susitvarkysi viaką. Pamąstyk gerai prieš pirkdamas tokią mašiną. :beers:

 

Pirmą turėjau omenyje aplamai pirmą ilgam,o ne pirmą kol sutaupysiu ant geresnės.Ne,nereikia man prieš nieką maivytis,visi tik problemas įžvelgia visąlaiką o + net nemato,arba nenori matyti.Benzino neimčiau.

Dabar, khsmEister parašė:

Gali imti kokią volvo s80 2.5l 103 kw. - Ekonomiškas automobilis ganėtinai, dalių ganėtinai lengva rasti. 

Gali kokia Toyota corolla avensis - irgi gana ekonomiškas automobilis , dalių lengva rasti. 

Arba imi kokį volkswagen automobilį , ekonomiški automobiliai, dalių irgi lengvai rasi, 

 

na aišku jeigu nori būt rajone kietas tai pasiimk kokią - Audele, ar bembali.

Rajono pas manęs nėra,kieti tie18-mečiai su betmenais ir klevo lapu :D

s80 geras variantas bet tik nuo 2006 metų,nes po restailingo ji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Arktisk parašė:

Pirmą turėjau omenyje aplamai pirmą ilgam,o ne pirmą kol sutaupysiu ant geresnės.Ne,nereikia man prieš nieką maivytis,visi tik problemas įžvelgia visąlaiką o + net nemato,arba nenori matyti.Benzino neimčiau.

O tai ką įžvelgt tavo variantuose? Sakau tai, kas tikrai nutiks ir bus, nes žinau iš patirties. O kuom tas dyzelis tave traukia? Patinka juodas tepalas, dumas? Užsikišęs kolektorius ir kt. nuo suodžių? Nu nekišiu aš čia tau savo nuomones, tik kai nusipirksi kokį aparatą ir pirmi remontai sieks minimaliai triženklius skaičius prisimink ką rašiau, viso. :nice:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1447 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...