Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Degalinė,Norfa.


Wedas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1473 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, .dark parašė:

Dekui, galbūt tu įmesk linką? Nes aš nusikopijuoju ir error'a išmeta !

Parašyk man į Discord jai turi tokį numesiu link.

2 minutes prieš, Michael_Scott parašė:

Viskas gražiai, tik norfa šiaip turi būt orandžinė, o ne žalia

Ačiū už pastebėjima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko gero. Jeigu jau norfa, tai bent padaryk, kad atrodytų, kaip norfa. Pastatas kaip stačiakampis paprastas, kelios tekstūros visam mapui, labai daug tuščios vietos parkinge. Įdėti daugiau darbo galėtum. Degalinė geresnė atrodo, daugiau detalumo, bet abiejuose darbuose labai didelis kontrastas, mapai neįsilieja į gta atmosferą. Tikiuosi kritika padės tobulėti. Sėkmės!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, esu matęs geresnių. Šiaip daugiau dirbk prie tesktūrų, nedėk baisiai ryškių kur tvoros, nedėk kur badytu akis labai, nepalikinėk laisvos vietos, tos tvoros man panašios kaip koks "multikas" būtų (t.y. netinka tas "juodai baltumas") ir siūlyčiau augalijos dėti, žinoma, kad "neaugtu ant asfalto". Žodžiu, mokytis nemažai, bet ir nepamiršk mokytis realiam gyvenime. Spaudžiu žalią, sėkmės! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ną nieko blogo pasakyti nenoriu ir nesu tas kuris galėtu kažką pasakyti šią tema, darbai nėra blogi, aišku norfos tas pastatas labai paprastas atrodo ir labiau garažą primeną, bet degalinės ir pačios norfos tekstūros man baisios, kodėl? nes degalinė visą vienoda, taipogi ir tie langai nesižiūri

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Snoop_John parašė:

Na, esu matęs geresnių. Šiaip daugiau dirbk prie tesktūrų, nedėk baisiai ryškių kur tvoros, nedėk kur badytu akis labai, nepalikinėk laisvos vietos, tos tvoros man panašios kaip koks "multikas" būtų (t.y. netinka tas "juodai baltumas") ir siūlyčiau augalijos dėti, žinoma, kad "neaugtu ant asfalto". Žodžiu, mokytis nemažai, bet ir nepamiršk mokytis realiam gyvenime. Spaudžiu žalią, sėkmės! :)

Labas, tikrai ačiū už pastebėjimus klaidas būtinai ištaisysiu:)

3 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Ną nieko blogo pasakyti nenoriu ir nesu tas kuris galėtu kažką pasakyti šią tema, darbai nėra blogi, aišku norfos tas pastatas labai paprastas atrodo ir labiau garažą primeną, bet degalinės ir pačios norfos tekstūros man baisios, kodėl? nes degalinė visą vienoda, taipogi ir tie langai nesižiūri

Ačiū už nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Jizzy parašė:

Visos tos statybų aikštelės tekstūrą jei pakeistum į žolę, gal labiau į aplinką įsipaišytų, nes dabar bent man tai nelabai žiūrisi.

Sveikas,labai gera idėja daviai Būtinai įgyvendinsiu. :)

Dabar, #nanami parašė:

Kaip ir minėjo Jizzy, galėtum pakeisti textūras į žolę. Bet, darbai tikrai labai gražūs :)  

@bazas

Ačiū labai teigiama nuomonė verčia mane tobulėti bei judėti toliau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1473 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...