Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Aušintuvų garsas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1491 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀ parašė:

WOW tikrai nebloga man tai indejo zajibaly MSI GTX 1050 TI 4GB  bet as ja keisiu

viskas zjbs tik PSU pas mane tas tikrai silpnas, tai mastau persikelt kada i mid case ir psu gal koki 500w pasiimt, nes dabar uzia kai skalbenke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Vitalisz. parašė:

tai jo muzikos klausau ir negirdziu :D o pas tave tai cj gal dar normaliai ant tokiu spec.

Tai pas mane GPU uzia ne PSU nes kai per MSI Burner padidinu GPU ventiliatoriaus apsukas neurzgia bet toks vejo garsas stiprus

11 minutes prieš, Vitalisz. parašė:

viskas zjbs tik PSU pas mane tas tikrai silpnas, tai mastau persikelt kada i mid case ir psu gal koki 500w pasiimt, nes dabar uzia kai skalbenke. 

O jeigu nepaslaptis kiek kainavo kompiuteris?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀ parašė:

Tai pas mane GPU uzia ne PSU nes kai per MSI Burner padidinu GPU ventiliatoriaus apsukas neurzgia bet toks vejo garsas stiprus

O jeigu nepaslaptis kiek kainavo kompiuteris?

879 svarai, zinau brangoka kaip uz toki bet greitai norejau kompiuterio tai prebuilda emiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Vitalisz. parašė:

879 svarai, zinau brangoka kaip uz toki bet greitai norejau kompiuterio tai prebuilda emiau.

Seni tikrai nebrangokai visai, aš irgi skubėjau nes sedėjau be kompiuterio 3 menėsius nes senas buvo kazkas atsitiko ir t.t užsimaniau naujo ir va sumokėjau 900-1000EUR kažkur už šita

 

 

Inkedxddo_LI.thumb.jpg.0a2425fe8fe1ee0d82efcb2198e10dc8.jpg

 

 
   
Redaguota , nario ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀ parašė:

Seni tikrai nebrangokai visai, aš irgi skubėjau nes sedėjau be kompiuterio 3 menėsius nes senas buvo kazkas atsitiko ir t.t užsimaniau naujo ir va sumokėjau 900-1000EUR kažkur už šita

 

 

 

 

 
   

nu jo tavo netgi daugiau.. :D bet va svarbu kad upgradint galesiu. as pusantru metu sedejau tai jau atsibodo.. :D dar norisi kazka veikt bet nesugalvoju :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Vitalisz. parašė:

nu jo tavo netgi daugiau.. :D bet va svarbu kad upgradint galesiu. as pusantru metu sedejau tai jau atsibodo.. :D dar norisi kazka veikt bet nesugalvoju :D

Nu jo bet garantija yra kompiuteri tai kiek suprantu daliu keisti man negalima aš nesiteiravau, draugas irgi klausė manęs parašiau čia į foruma sakė pasiklaust tai nelabai ką čia klausėm tai gal tu žinai ar yra atskirų dalių garantijos ar kaip ten nes tipo negali atidaryti korpuso girdėjau nes nusiima garantija ir t.t

Redaguota , nario ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀ parašė:

Nu jo bet garantija yra kompiuteri tai kiek suprantu daliu keisti man negalima aš nesitairavau, draugas irgi klausė manęs parašiau čia į foruma sakė pasiklaust tai nelabai ką čia klausėm tai gal tu žinai ar yra atskirų dalių garantijos ar kaip ten nes tipo negali atidaryti korpuso girdėjau nes nusiima garantija ir t.t

nesidomejau as tuom bet kai atsukinejau korpusa ant varzto buvo uzklijuotas factory fitted lipdukas. kadangi as viska keisiu nes man ta deze per maza tai as buvau nusiemes viska, ziurejau kas vidui, bet toje mini toweri nieko nepamatysi :D garantija man atrodo yra kai kazkas sugenda, turejai gaut su kompu warranty knygele.

Redaguota , nario Vitalisz.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Vitalisz. parašė:

nesidomejau as tuom bet kai atsukinejau korpusa ant varzto buvo uzklijuotas factory fitted lipdukas. kadangi as viska keisiu nes man ta deze per maza tai as buvau nusiemes viska, ziurejau kas vidui, bet toje mini toweri nieko nepamatysi :D garantija man atrodo yra kai kazkas sugenda, turejai gaut su kompu warranty knygele.

Gavau tapati ir warranty knygele ir t.t ir lipdukas buvo factory new kazkas ant vieno varzto sidepanel

O gal žinai ką nors ką su šitais daryti dviem juodais kazkokiais buvo prie visu šitų dokumentų:

90662556_697856734287639_8200992519861829632_n.jpg.3582dd4ea5f0dd6fd04f2def5b989cc7.jpgČ89985007_3633521276721106_5807034824891826176_n.jpg.bf493112ae186331a5f66803ca960fff.jpg

Redaguota , nario ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀ parašė:

Gavau tapati ir warranty knygele ir t.t ir lipdukas buvo factory new kazkas ant vieno varzto sidepanel

O gal žinai ką nors ką su šitais daryti dviem juodais kazkokiais buvo prie visu šitų dokumentų:

90662556_697856734287639_8200992519861829632_n.jpg.3582dd4ea5f0dd6fd04f2def5b989cc7.jpg89985007_3633521276721106_5807034824891826176_n.jpg.bf493112ae186331a5f66803ca960fff.jpg

tai tavo irgi infinity kompas :D tai nieko jeigu upgradinsi kompa tai gali mest ta knygele lauk, as kadangi nusprendziau upgradint tai nesuku galvos del sito. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Vitalisz. parašė:

neisivaizduoju pas mane man atrodo tokiu net nebuvo

Supratau gal koki DC turi pabendrautume pasidalintume mintimis pasirasinetume mazdaug ir t.t nes cia matai dabar spaminam šita tema :D

Redaguota , nario ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1491 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...