Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Įvairios muzikos, kas pasinaudos


N.1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1472 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Įvairios muzikos, dainų playlist'ai, kas pasinaudos, kam negaila užmeskit  +rep

 

[RUSIŠKA]:

 

 

 

 

[LIETUVIŠKA]:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[ANGLIŠKA]:

 

 

Laikui bėgant vis papildysiu dainomis šią temą, taip pat galite ir Jūs mesti čia savo klausomas dainas arba tas kurios Jūsų manymu gali kitiems patikti, nors ir Jums nelabai patinka :D

 

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 13 valandas(-ų), mreaddy parašė:

tegul palaukia rytojaus, rytoj dar limita sudesiu

Daryk tu ką nori vaikiuk, niekam neįdomu ir tie tavo bereikšmiai -rep nieko nereiškia, nes neturit argumentų už ką juos dedat, taip, kad pamatę pirkėjai / norintys nusipirkti iš manęs paslaugas -rep manęs pasiteiraus kodėl tokia reputacija? Atsakymas paprastas, priviso durnelių kurie pavydi man, nes nesugeba nieko atlikti, todėl sudėliojo -rep ant visų mano komentarų. Daugiau neturiu ką tau pasakyti, net neatrašyk man į šitą komentarą, nes aš diskusijos nesiruošiu tęsti, šitas postas ne tam skirtas, šis postas skirtas muzikai, o ne durniems tavo ir kitų durnelių komentarams :).

prieš 14 valandas(-ų), xGlory parašė:

@mreaddy - :D Žmogui Ant tiek baisu - REP turėti kad žmogus nebežino kaip ką daryti kad nebūtų Negatyvu :D:D

Ne dėl to buvo sukurta šita tema, kad pašalinti -rep, nes tuo metu, kai sukūriau temą buvo +6 reputacijos, taip, kad prašovei su šituo komentaru ;) 

[PAPILDAU] LIETUVIŠKA:

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=17xYafQGO9s

 

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1472 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...