Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lėtas telefono krovimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1493 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, galbūt žinote kas galėjo nutikti, jog paskutiniu metu bandant pakrauti telefoną (Samsung Galaxy A3 2017m.), įkišus krovimo laidą gaunu pranešimą, jog telefonas kraunasi lėto krovimo režimu. Telefoną naudoju pusę metų, ir anksčiau niekada nebuvau susidūręs su panašia problema. Bandžiau atkūrti gamyklinius parametrus, naudoti kitą pakrovėją, tačiau problemos išspręsėi nepavyko. Na, o priežąsties dėl ko galėjo sugesti telefono baterija taip pat nėra, kadangi stengdavausi krovimo metu nenaudoti telefono (nebent labai trumpai, jeigu reikėdavo). Galbūt žinote kaip išspręsti šią problemą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mano manymu, būsi ta lizdą istūmęs į vidų , senuose telefonuose dabar nepamenu gerai kaip jie vadinas C jungtis ar kažkas panašaus yra tie seni , ir juos nulaužt iš vidaus ar istumt yra labai lengva, čia jau keist mano manymu lizdą reik , bent jau man taip buvo su a3 2017 tokiu pat kaip tavo :) 

dar iki šiol aš jį turiu guli :D 

Redaguota , nario VanagasGFX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

letas krovimas dazniausiai buna kai jungi prie kompo, siulyciau nuodugniai apziureti micro usb jungti, jei prisimenu sitame modelyje tokia. Itariu bus uzsikimsusi (kaip ir dauguma) nuo uzsikimsimo sauktukus ekrane rodo ir panasiai. Negavai jokiu pranesimu jog slapia usb jungtis? nes jei svari tai bus arba slapias usb arba plokstes gedimas nes baterija neturi itakos krovimo greiciui. Atnesk i tele2 salona paziuresim :) 

prieš 9 valandas(-ų), VanagasGFX parašė:

mano manymu, būsi ta lizdą istūmęs į vidų , senuose telefonuose dabar nepamenu gerai kaip jie vadinas C jungtis ar kažkas panašaus yra tie seni , ir juos nulaužt iš vidaus ar istumt yra labai lengva, čia jau keist mano manymu lizdą reik , bent jau man taip buvo su a3 2017 tokiu pat kaip tavo :) 

dar iki šiol aš jį turiu guli :D 

istumti usbo nera kaip nes usbas remiasi i plokste ir jos neistumsi i vidu nebent imanoma islauzti usba tada jau isvis nebekraus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mantucha parašė:

letas krovimas dazniausiai buna kai jungi prie kompo, siulyciau nuodugniai apziureti micro usb jungti, jei prisimenu sitame modelyje tokia. Itariu bus uzsikimsusi (kaip ir dauguma) nuo uzsikimsimo sauktukus ekrane rodo ir panasiai. Negavai jokiu pranesimu jog slapia usb jungtis? nes jei svari tai bus arba slapias usb arba plokstes gedimas nes baterija neturi itakos krovimo greiciui. Atnesk i tele2 salona paziuresim :) 

istumti usbo nera kaip nes usbas remiasi i plokste ir jos neistumsi i vidu nebent imanoma islauzti usba tada jau isvis nebekraus :D

taprasme, kaip negali , jei pats turiu šitą telefona tokio pačio modelio ir man taip buvo , kad reik palenkt kraudamas arba įgrūst stipriau ,kad krautu visu pajegumu

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mantucha parašė:

"istumtas" ir islauztas 2 skirtingi dalykai :D

tai dar prisikabink ,kad žodį ne taip panaudojau :D ,kad tik būtum teisus...

Prieš 1 valandą, VanagasGFX parašė:

ir juos nulaužt iš vidaus ar istumt yra labai lengva

 

image.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Mantucha parašė:

letas krovimas dazniausiai buna kai jungi prie kompo, siulyciau nuodugniai apziureti micro usb jungti, jei prisimenu sitame modelyje tokia. Itariu bus uzsikimsusi (kaip ir dauguma) nuo uzsikimsimo sauktukus ekrane rodo ir panasiai. Negavai jokiu pranesimu jog slapia usb jungtis? nes jei svari tai bus arba slapias usb arba plokstes gedimas nes baterija neturi itakos krovimo greiciui. Atnesk i tele2 salona paziuresim :) 

istumti usbo nera kaip nes usbas remiasi i plokste ir jos neistumsi i vidu nebent imanoma islauzti usba tada jau isvis nebekraus :D

Buvau gavęs pranešimų, jog šlapia jungtis, nors ji ir nebuvo šlapia, tačiau įkišus stipriau ar palenkus kroviklio kištuką vistiek telefonas kraunasi lėtu režimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-03-13 22:03, Arvydas.exe parašė:

Bet kartais (retai) rodo, jog kraunasi normaliai. Ką tokiu atveju geriausia daryti? 

Manyčiau pažeidimas nėra kažkoks reikšmingas. Greičiausiai USB-C (telefono lizde), per vidurį kontaktas susilanksė arba nutrupėjo golden connectoriai. Jo pagalba iš USB laido perduoda energiją telefonui.

Siūlau pravalyti pirmiausiai su izopropilo alkoholiu. Jeigu kažkur buvo kontaktas su nešvariu skysčiu, užsideda tokia žalia arba ruda plėvele (korozijos simptomas), kuri blokuoja signalus. Ir gal net su šepetuku (vieno danties) patrink truputį įpylęs izopropilo alkoholio.

Turėtų sutvarkyti. Jeigu ne, tai tau reikės pakeisti USB-C lizdą. Jį nuo plokštės atlituoti ir naują detalę prilituoti. Tuos USB-C parduoda už 1 EUR lyg ar kiek ten, brangiai nekainuoja. Nelabai kas keičia plokštę, kurioje USB-C yra prilituotas, jeigu tik tai pažeista.

Taisymo kaina neturėtų viršyti daug.

Max gal 10 EUR.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-03-15 12:47, NTQ parašė:

Manyčiau pažeidimas nėra kažkoks reikšmingas. Greičiausiai USB-C (telefono lizde), per vidurį kontaktas susilanksė arba nutrupėjo golden connectoriai. Jo pagalba iš USB laido perduoda energiją telefonui.

Siūlau pravalyti pirmiausiai su izopropilo alkoholiu. Jeigu kažkur buvo kontaktas su nešvariu skysčiu, užsideda tokia žalia arba ruda plėvele (korozijos simptomas), kuri blokuoja signalus. Ir gal net su šepetuku (vieno danties) patrink truputį įpylęs izopropilo alkoholio.

Turėtų sutvarkyti. Jeigu ne, tai tau reikės pakeisti USB-C lizdą. Jį nuo plokštės atlituoti ir naują detalę prilituoti. Tuos USB-C parduoda už 1 EUR lyg ar kiek ten, brangiai nekainuoja. Nelabai kas keičia plokštę, kurioje USB-C yra prilituotas, jeigu tik tai pažeista.

Taisymo kaina neturėtų viršyti daug.

Max gal 10 EUR.

Problema išspręsta. Pasirodo, jog kaltas dėl viso to buvo laidas, kadangi nusipirkau naują (kitų gamintojų) laidą, ir kraunasi kuo puikiausiai. Didelis ačiū visiems už patarimus!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1493 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...