Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Ieškau] IPS sulietuvinimas v4.4.10 versijai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1506 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Mad@Man parašė:

Nepritrūks lentelių pačioje ADMIN CP manai? Nebus taip, kad 20% tuščia tinklalapyje ir jokio teksto? Na reiks pamėginti.

Vienintelis garantas ir yra, kad dings dienų sulietuvinimas iš nario pusės, kitų pastebėjimų neesu turėjas naudojant šitą vertimą ant 4.4x versijos.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Domiŋykas parašė:

Vienintelis garantas ir yra, kad dings dienų sulietuvinimas iš nario pusės, kitų pastebėjimų neesu turėjas naudojant šitą vertimą ant 4.4x versijos.

O dienų sulietuvinimas dings visiškai taip? Reikės susikurti papildomas eilutes, jog atvaizduotų tekstą? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Mad@Man parašė:

O dienų sulietuvinimas dings visiškai taip? Reikės susikurti papildomas eilutes, jog atvaizduotų tekstą? :)

Jo, po kažkiek laiko dingsta - neberašo pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis kai išsiverčia "Paskutinį kartą buvo.." ir tuščia, dienos nebūna užrašytos, teko pačiam susirasti ir įsirašyti, bet tai tik tiek.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
7 minutes prieš, Domiŋykas parašė:

Jo, po kažkiek laiko dingsta - neberašo pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis kai išsiverčia "Paskutinį kartą buvo.." ir tuščia, dienos nebūna užrašytos, teko pačiam susirasti ir įsirašyti, bet tai tik tiek.

Žodžiu, kaip ir aišku :) Ačiū, susitvarkysiu pats. Galit temą trinti lauk arba rakint moderatoriai. Dėkui už pagalbą liaudis ;)

Redaguota , nario Mad@Man
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1506 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...