Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Surinkite buildą ~800-900€


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1501 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Reikalingas buildas 800-900€ , labiau esu linkes prie kazko naujo etc. RTX 2060 Super ar pns, ir probably intel i5 / i7 , arba siulykite Ryzen cpu ir parasykite kodel butu labiau worth imt ryzen nei ta pati intel. same with 2060+

 

kompiuterio paskirtis - fortnite / streaminimas

Redaguota , nario uwukorosu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), uwukorosu parašė:

Reikalingas buildas 800-900€ , labiau esu linkes prie kazko naujo etc. RTX 2060 Super ar pns, ir probably intel i5 / i7 , arba siulykite Ryzen cpu ir parasykite kodel butu labiau worth imt ryzen nei ta pati intel. same with 2060+

 

kompiuterio paskirtis - fortnite / streaminimas

Visu pirma tai gal pakeisk temos pavadinimą. Surinkite buildą ~800-900€

Padėkite surinkti buildą ~800-900€ *

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-03-05 00:24, VanagasGFX parašė:

ITDarbai galiu pasiūlyt

dabar paziurek kokia nesamone parasei

https://itwork.lt/it12 malonek palyginti kainas lyginant su tomis kuria siulo itdarbai ir tai ka sudejau is ju parinktu daliu skyteche.

uz kiekviena detales upgrade susimoket turesi itdarbams nuo 5-10euru. vien uz darba apie 30euru paims. net jei paemiau ne 3200mhz ramus tuos pacius bet 3000mhz kaina kardinaliai nepakis kliento naudai. 

212121.png

argumentuosiu-skytech susimokejus uz surinkta pc iseis kardinaliai pigiau. beto kad visos dezutes pareis nebus garanto abiem atvejais jei paprasysi surinkti.

960 euru uz kompa it darbuose ar 932-935 eurai skyteche + surinkimas +eur lygtais tad apie 940. 960-940=20euru. norei kad idetu hdd-mokek 45 eurus maziausiai+ eur susimokesi kad ides vel. 

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Synthwavez parašė:

dabar paziurek kokia nesamone parasei

https://itwork.lt/it12 malonek palyginti kainas lyginant su tomis kuria siulo itdarbai ir tai ka sudejau is ju parinktu daliu skyteche.

uz kiekviena detales upgrade susimoket turesi itdarbams nuo 5-10euru. vien uz darba apie 30euru paims. net jei paemiau ne 3200mhz ramus tuos pacius bet 3000mhz kaina kardinaliai nepakis kliento naudai. 

212121.png

argumentuosiu-skytech susimokejus uz surinkta pc iseis kardinaliai pigiau. beto kad visos dezutes pareis nebus garanto abiem atvejais jei paprasysi surinkti.

960 euru uz kompa it darbuose ar 932-935 eurai skyteche + surinkimas +eur lygtais tad apie 940. 960-940=20euru. norei kad idetu hdd-mokek 45 eurus maziausiai+ eur susimokesi kad ides vel. 

Nu koks man skirtumas supranti tu tai? Pasiūliau, kur build'a gali pasiimt ir fsio kiekvienas turi savo nuomonę ja ir pasilikit, o ne atėję man čia kažkokius pamokslus aiškint kaip kur geriau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, VanagasGFX parašė:

Nu koks man skirtumas supranti tu tai? Pasiūliau, kur build'a gali pasiimt ir fsio kiekvienas turi savo nuomonę ja ir pasilikit, o ne atėję man čia kažkokius pamokslus aiškint kaip kur geriau 

irodai zema savo intelekta ir neismanyma, nepamirsk ir to konstatuoto fakto siame forume kad ITdarbai naudoja devetas dalis o ne naujas kas klienta pastato i situacija kurioje permokes dar keliais simtais euru daugiau. vien uz devetas dalis gali 30% kainos nubraukt. nieks tau pamokslu neaiskina, bet bandau ikalt i tavo tuscia makaule tai, jog viska paremdamas tiktai nuomone priverti save atrodyti nepilnaverciu ir itin zemos savigarbos zmogumi.

taip taip tau tai tik tai nuomone, tada paaiskinsiu paprasciau-tu sakai tai tik mano nuomone, o dabar viskas yra taip. tu sakai kad tai tik mano nuyomone nors nesupranti ant kiek i kvaila padeti save su sia fraze pastatei.

@darrel. argi ne taip? jeigu tai tiktai musu nuomone kodel gi jis atrodo neismaneliu juo toliau juo labiau :D 

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Synthwavez parašė:

irodai zema savo intelekta ir neismanyma, nepamirsk ir to konstatuoto fakto siame forume kad ITdarbai naudoja devetas dalis o ne naujas kas klienta pastato i situacija kurioje permokes dar keliais simtais euru daugiau. vien uz devetas dalis gali 30% kainos nubraukt. nieks tau pamokslu neaiskina, bet bandau ikalt i tavo tuscia makaule tai, jog viska paremdamas tiktai nuomone priverti save atrodyti nepilnaverciu ir itin zemos savigarbos zmogumi.

taip taip tau tai tik tai nuomone, tada paaiskinsiu paprasciau-tu sakai tai tik mano nuomone, o dabar viskas yra taip. tu sakai kad tai tik mano nuyomone nors nesupranti ant kiek i kvaila padeti save su sia fraze pastatei.

@darrel. argi ne taip? jeigu tai tiktai musu nuomone kodel gi jis atrodo neismaneliu juo toliau juo labiau :D 

Aš pirmą kartą šią įmonę matau. Bet jeigu tikrai naudoja panaudotas dalis, sutinku su tavimi. Su laiku nusidėvi tam tikri procesai ir nežinai jų istorijos. Tarkim jeigu detalė buvo taisyta, tai tikimybė padidėja apie 3 kartus, jog gedimas pasikartos ateityje. Galbūt ne ten pat, o kitoje dalyje.

Jeigu nori, kad kažkas tarnautų, geriau investuok į naują, truputį brangesnį, bet kokybišką produktą, kuris tarnaus ilgai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, NTQ parašė:

Aš pirmą kartą šią įmonę matau. Bet jeigu tikrai naudoja panaudotas dalis, sutinku su tavimi. Su laiku nusidėvi tam tikri procesai ir nežinai jų istorijos. Tarkim jeigu detalė buvo taisyta, tai tikimybė padidėja apie 3 kartus, jog gedimas pasikartos ateityje. Galbūt ne ten pat, o kitoje dalyje.

Jeigu nori, kad kažkas tarnautų, geriau investuok į naują, truputį brangesnį, bet kokybišką produktą, kuris tarnaus ilgai.

vienas nariu buvo per skype uzkalbines itdarbu savininka ar facebooka ir tas prisipazino jog naudoja devetas dalis o pacius kompiuterius pardavineja vos ne uz nauju kainas ar netgi brangiau tokiu budu paimdamas uz darba kai kaina kyla kardinaliai su kviekviena modifikacija papildomai charginant uz idejima.

6 minutes prieš, NTQ parašė:

Aš pirmą kartą šią įmonę matau. Bet jeigu tikrai naudoja panaudotas dalis, sutinku su tavimi. Su laiku nusidėvi tam tikri procesai ir nežinai jų istorijos. Tarkim jeigu detalė buvo taisyta, tai tikimybė padidėja apie 3 kartus, jog gedimas pasikartos ateityje. Galbūt ne ten pat, o kitoje dalyje.

Jeigu nori, kad kažkas tarnautų, geriau investuok į naują, truputį brangesnį, bet kokybišką produktą, kuris tarnaus ilgai.

paziurek i kompiuterio kaina kuria siulo it darbai ir kiek ta pati sudejau irengini skyteche+ devetos dalys is itdarbai. kas reiskias jog permoki konkreciai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, Synthwavez parašė:

irodai zema savo intelekta ir neismanyma, nepamirsk ir to konstatuoto fakto siame forume kad ITdarbai naudoja devetas dalis o ne naujas kas klienta pastato i situacija kurioje permokes dar keliais simtais euru daugiau. vien uz devetas dalis gali 30% kainos nubraukt. nieks tau pamokslu neaiskina, bet bandau ikalt i tavo tuscia makaule tai, jog viska paremdamas tiktai nuomone priverti save atrodyti nepilnaverciu ir itin zemos savigarbos zmogumi.

taip taip tau tai tik tai nuomone, tada paaiskinsiu paprasciau-tu sakai tai tik mano nuomone, o dabar viskas yra taip. tu sakai kad tai tik mano nuyomone nors nesupranti ant kiek i kvaila padeti save su sia fraze pastatei.

@darrel. argi ne taip? jeigu tai tiktai musu nuomone kodel gi jis atrodo neismaneliu juo toliau juo labiau :D 

Ikalk į galva , aš tuom nesidomiu ir manęs tai nedomina , tai manęs čia mokyt nereikia :) dalink nedalinęs tuos -rep ant postų gal ant širdelės geriau bus 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, VanagasGFX parašė:

Ikalk į galva , aš tuom nesidomiu ir manęs tai nedomina , tai manęs čia mokyt nereikia :) dalink nedalinęs tuos -rep ant postų gal ant širdelės geriau bus 

Tai jeigu nesidomi, kam lendi ten kur nieko nežinai?

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, darrel. parašė:

Tai, kad tu jam būtent ir siūlai šudina vietą kur juos įsigyti, gal dabar TAU dašilo?

Šūdina, bet visi iš jų perka ir lieka patenkinti :D  jei tau kažkas būtent nepatiko jų parduotuvėj , tai nereiškia , kad viskas pas juos vaflo ;D ko nesiskelbi viešai ,kad ten prebuildinti , kad ten pasenusios dalys ir t.t? 

Redaguota , nario VanagasGFX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, VanagasGFX parašė:

Šūdina, bet visi iš jų perka ir lieka patenkinti :D  jei tau kažkas būtent nepatiko jų parduotuvėj , tai nereiškia , kad viskas pas juos vaflo ;D ko nesiskelbi viešai ,kad ten prebuildinti , kad ten pasenusios dalys ir t.t? 

Perka dėl marketingo, ant ko daugelis neišmanančių ir krenta. Jie gal ir patenkinti, bet jie nežino, kad už ta pačią kainą gali geresnį produktą nusipirkti. O kam man skelbti, tai kas visiems, kurie kažką išmano, jau seniai žinoma?

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

Perka dėl marketingo, ant ko daugelis neišmanančių ir krenta. Jie gal ir patenkinti, bet jie nežino, kad už ta pačią kainą gali geresnį produktą nusipirkti. O kam man skelbti, tai kas visiems, kurie kažką išmano, jau seniai žinoma?

Va būtent , žino tik tie kurie išmano :D , o pavyzdžiui aš neišmanau , ir jau būnu užpultas tokių kaip tu , kurie kaltina mane ,kad rekomenduoju juos :D Draugiškai apseit negalima, būtina akis padraskyt ir parodyt kas ką daugiau išmano

Redaguota , nario VanagasGFX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, VanagasGFX parašė:

Va būtent , žino tik tie kurie išmano :D , o pavyzdžiui aš neišmanau , ir jau būnu užpultas tokių kaip tu , kurie kaltina mane ,kad rekomenduoju juos :D Draugiškai apseit negalima, būtina akis padraskyt ir parodyt kas ką daugiau išmano

Nes tau nors ir pasako išmanantys žmonės, kad iš jų pirkti neverta, tu vis vien kažką bandai įrodyti, kad ten viskas ok. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

image.png.a2c5d30c32e9e3930030e69fe667a308.png

tikiuosi sukrapštysi dar dvacoką, nėra pats optimaliausias variantas motininės ir ssd prasme, bet pagrindinės dalys paimtos labai stiprios.
 

Prieš 1 valandą, VanagasGFX parašė:

Ikalk į galva , aš tuom nesidomiu ir manęs tai nedomina , tai manęs čia mokyt nereikia :) dalink nedalinęs tuos -rep ant postų gal ant širdelės geriau bus 

"aš tuom nesidomiu ir manęs tai nedomina" tai n* čia rašai į šitą forumo skiltį? negeriau būtų pasilikt ties tuo, ką išmanai, O jeigu nori apie kažką naujo diskutuot ir visada atrodyt teisus, tai pasidomėt? Gal palik tiem, kas šiek tiek yra kažkada paskyręs savo laisvo laiko domėjimuisi. Bus geriau nei be jokių argumentų ar visiško supratimo tu čia kiši visiem savo mėšlo vertą "nuomonę".
 

59 minutes prieš, VanagasGFX parašė:

Šūdina, bet visi iš jų perka ir lieka patenkinti :D  jei tau kažkas būtent nepatiko jų parduotuvėj , tai nereiškia , kad viskas pas juos vaflo ;D ko nesiskelbi viešai ,kad ten prebuildinti , kad ten pasenusios dalys ir t.t? 

Kaip manai, jeigu jie būtų sąžiningi ir pardavinėtu naujas dalis be jokių kabliukų ir paslėptų dalykų, ar dar egzistuotu versle ir ar jis būtų sėkmingas? Manau, kad ne, todėl nereikia ginti perekupų, kurie savo "vardą" užsitarnavo dalindami kompiuterius vaikams per facebooko konkursus. 

Galų gale, kam išvis leist perekupam su savo "normaliais" antkainiais egzistuoti, jeigu gali nueiti į forumą ar į kokią fb grupę, ir tau pagal poreikius ir biudžetą viską sudėlios iš NAUJŲ, šios kartos dalių, kurios nebus trijų metų senumo ir nusipirkęs turėsi garantinį.

Galų galų gale gale, sudėjus jų "760€ gaming pc" su naujom detalėm, gaunasi daug mažiau, negu pirkt iš jų, tai nežinau...image.thumb.png.a5114a9164ff62a157506742ad0ea935.png
+ naudota rx 580 8gb kuri eina po 80-90€.... susumuotai, grubiai 630€, apie 130€ "uždarbio", arba beveik 20% nuo kainos, kurie buvo galėti panaudoti geresniem komponentam.....

dar trūksta įrodymų?

Redaguota , nario Merio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1501 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...