Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SAFG.LT 1.0.0.6 žlugimas


Vov3ryt3

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1501 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

30 minutes prieš, #Hooligan parašė:

Kelintokas būsi? James_Crazy ne tavo acc safg forume? Ką cia šūdus komentuoji? Ir kokias modifikacijas savo pardavineji kai jau seniai tu jau nuo Safg laiku atidaves jiems ta modifikaciją ir įdomų kokia turi modifikaciją vėl ta patį šūdą tik tekstais pakeistais? Nes nemaciau tavo modifikacijos darytos ir tau priklausančios žmogau.

Čiūhinkis fanas, apie ką tu čia kalbi? Žiūrėk kur batoną trupini, banglas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Ricci parašė:

Tu pankas atsikabink nuo manęs, užtenka. 

Tau rimtai dėmesio trūksta? Nuo kada aš koduoju modifikacijas. Mysql pakeitimas ar teksto nesiskaito. Visada samdau koduotoją. Niekas tavęs durneli neklausė kuris geresnis. 

Dar vienas fanas, nesilankau aš tame projekte, nes laiko neturiu. Mantas viską daro vienas pokolkas. Nei man rūpi, kad paplatino nei ką. Siūliau savo modifikaciją - netiko, štai pasekmės. Eik toliau sargo forume web dizainus po 5€ pardavinėti XD

Ką tu man čia kliunki bazarini kokie forumo dizainai po 5€ tu čiuhinkis išplaukęs kažkoks, neveltui fortunatas kuris dėl žaidėjų projektuose kojas bučiuotu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, VanagasGFX parašė:

Ką tu man čia kliunki bazarini kokie forumo dizainai po 5€ tu čiuhinkis išplaukęs kažkoks, neveltui fortunatas kuris dėl žaidėjų projektuose kojas bučiuotu 

Jeigu tau prioritetas pinigai kuriant projektą - gėda. Man prioritetas žaidėjai ir jų nuomonė. Tu man kojas bučiuoji, patikslinu. 100m - 5€ sarge, susimąstyk. 

https://sarg.lt/index.php?/topic/382535-p_m-gfx-shop/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, Ricci parašė:

Jeigu tau prioritetas pinigai kuriant projektą - gėda. Man prioritetas žaidėjai ir jų nuomonė. Tu man kojas bučiuoji, patikslinu. 100m - 5€ sarge, susimąstyk. 

https://sarg.lt/index.php?/topic/382535-p_m-gfx-shop/

Žaidėjai ir jų nuomone ? sėdėjau tavo projekte kiek laiko kažkaip kitaip atrodė xD kai kas 3 min skelbdavai, kad pirktų kreditus ir valiutos ?, tu bent pats sugebek tai padaryt man proto nepises 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, VanagasGFX parašė:

Žaidėjai ir jų nuomone ? sėdėjau tavo projekte kiek laiko kažkaip kitaip atrodė xD kai kas 3 min skelbdavai, kad pirktų kreditus ir valiutos ?, tu bent pats sugebek tai padaryt man proto nepises 

PS už tave geriau darau, tai čia faktas. Nesimaišyk po kojom sutriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Ricci parašė:

PS už tave geriau darau, tai čia faktas. Nesimaišyk po kojom sutriau.

? Kai užsiminiau apie tai iškart nugesai, pats ką tik isidavei, kad tau tik pasipelnyti iš to projekto reikėjo, ne veltui ir pardavei ji 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, VanagasGFX parašė:

? Kai užsiminiau apie tai iškart nugesai, pats ką tik isidavei, kad tau tik pasipelnyti iš to projekto reikėjo, ne veltui ir pardavei ji 

pardaviau, nes užpiso. norėjau ir skelbiau ir ką tu man? ;dddd akcija vyko tuo metu, durneli tu. pas mane žaidė trigubai daugiau nei tavo tam šūdserveryje.

startas jau rytoj ye

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Ricci parašė:

pardaviau, nes užpiso. norėjau ir skelbiau ir ką tu man? ;dddd akcija vyko tuo metu, durneli tu. pas mane žaidė trigubai daugiau nei tavo tam šūdserveryje.

startas jau rytoj ye

Aš čia ne prie ko mulki tu ? tik sėdėjau už gfx

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, Ricci parašė:

argumentuok ;d nes tavo žodžiai beverčiai

Kaip ir tavo zodziai yra daug beverciu, lendi i 2 zaidimu projektus, bandai kazka sukurt. Bet kai darbus pradeti daryt tu, pasiplauni ir neatsakai i zmoniu zinucius.

Kaip ir tavo zodziai yra daug beverciu, lendi i 2 zaidimu projektus, bandai kazka sukurti. Bet kai pradeda darbus su komanda, tu neatsakai i zmoniu klausimus, pasiplauni su savo sampu ir vps neidomus kitas projektas. Tai net nezinau ka tu ten bandei pasakyt ties 

"Man prioritetas zaidejai ir ju nuomone"
Jei tu komandai nesugebi demesio skirt, tai isivaizduoju kaip tu zaidejams skiri.

Redaguota , nario AdomaS_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, AdomaS_ parašė:

Kaip ir tavo zodziai yra daug beverciu, lendi i 2 zaidimu projektus, bandai kazka sukurt. Bet kai darbus pradeti daryt tu, pasiplauni ir neatsakai i zmoniu zinucius.

Kaip ir tavo zodziai yra daug beverciu, lendi i 2 zaidimu projektus, bandai kazka sukurti. Bet kai pradeda darbus su komanda, tu neatsakai i zmoniu klausimus, pasiplauni su savo sampu ir vps neidomus kitas projektas. Tai net nezinau ka tu ten bandei pasakyt ties 

"Man prioritetas zaidejai ir ju nuomone"
Jei tu komandai nesugebi demesio skirt, tai isivaizduoju kaip tu zaidejams skiri.

nei vieno projekto neturiu, sw. sedi mc tai ir sedek, nelisk cia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1501 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...