Arm1nas

AM kategorija

Recommended Posts

Sveiki, po menesio laikysiuos motorolerio teises, ir ten reikia pirmosios pagalbos pazymejimo, ir pazymos is poliklinikos, tai man tokie klausimai yra:

ar nuo 14 galima praeiti pirmosios pagalbos kursus ir gauti pazymejima? Ir kiek laiko jie trunka? Gal kas nors gali papasakoti kaip ten viskas vyksta?

Ir jei reik man pazymos tai yra internetu brangiau tai ten viska surenka man tiesiog i poliklinika ateit ir vsio, bet jeigu as tiesiog poliklinikos pazyma vairuotojo noriu gaut, ka man daryti? Ir ka ten tiksliai tikrina?

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»
Para┼í─Ś (redaguota)

Pa─Źiam vairavimo mokykloi gali pasidaryti nereik per jokius poliklinikus vaik┼í─Źioti ir laukti, ar be i┼í ankstinio registracijos, susimoki ir viskas, pati daktarai ateina patikrina ir viskas

Redaguota , nario boe1ng

Dabar, boe1ng para┼í─Ś:

Pa─Źiam vairavimo mokykloi gali pasidaryti nereik per jokius poliklinikus vaik┼í─Źioti ir laukti, ar be i┼í ankstinio registracijos, susimoki ir viskas, pati daktarai ateina patikrina ir viskas

As ne vairavimo mokykloj, savarankiskai mokysiuos ket ir pns.

kad laikyti egzaminus reikia tureti amziaus skaiciu, techniskai turetu tau leisti viska pasiimti susijusio su vairuotojo pazymejimu pries uzaugant. Visgi laikant B kategorija zmones pradeda eiti i vairavimo mokykla pries sukankant 18-ai (kuriai reikia pateikti visus tuos pacius dokumentus)

Nereikia tu 15 metu, kad susitvarkytum medicinines ir pns :D nueisi pas daktaru medicinine israsys iskart po patikrinimu, o pirma pagalba sumokesi kazkiek euru ir padiktuos ats, nebent kazkas pasikeite as kai laikiau am kategorija (pries 5 metus mazdaug), tai ten padaviau lyg 15 euru uz pirma pagalba, padiktavo ats ant lapo ir fsio. 

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele