Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Rajono Gyvenimas - Nutraukiamas kurimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1348 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kokiam pavidale norite žaisti šį serverį?  

92 balsai

  1. 1. Kokiam pavidale norite žaisti šį serverį?

    • SA:MP 0.3.7
    • SA:MP 0.3.8 / 0.3.DL
    • MTA:SA
    • Unreal Engine 4 (Atskiras žaidimas)


Recommended Posts

prieš 2 valandas(-ų), Expert* parašė:

Čia buvo suktas klausimas.
GRP nebūtinai kopijuotas modas, nes yra modifikacijų kurtų nuo nulio, arba "editinų" tiek, jog senojo GRP kodo senai nebėra, bet jie vis tiek save vadina GRP.
Lygius ir misijas tokiu principu turi dauguma žaidimų žanrų, i myn fortnaitas ir turi misijas ir lygius...
Seniau RPG samp'e buvo 'modas kurtas nuo nulio' ( nors iš tikro editintas GRP ) ir sunkesnė ekonomika, kas yra bull?. Turit daugiau bendro su RPG modifikacijos nei 99.9% kitų prieš jus kurtų projektų, nors gal būt nemokat paaiškinti kas tai yra.

Sėkmės...

 

Keletas dabartinių SA-MP serverių, tikrai naudoja, bazinius RPG žanro elementus. Toks dalykas kaip ''RPG modifikacija'' keistai skamba apskritai, kadangi RPG žanras, šiais laikais, turi nemažai savo sub-kategorijų. Anksčiau žaidimą su paprastu character progression ir story line buvo galima pavadinti RPG. Dabar turim MMORPG, Open World RPG, Sandbox RPG, Action RPG ,Strategy/Tactical RPG ir kiekvienoje iš šio žanro sub-kategorijų, naudojami tie patys baziniai RPG elementai, tik kad žaidimo mechanika skiriasi. Galima serverio modifikaciją klasifikuoti kaip RPG labai lengvai, įterpus keletą bazinių RPG žanro principų ir rezultatas, perdaug net nesiskirs nuo to pačio GRP ''žanro''.

Jeigu jau gilintis į stilistika SA-MP serverių, tai sakyčiau, kad dabartiniai lietuviški serveriai, visi su lyg vienu yra Real Life žaidimo simuliatoriai, GTA:SAMP platformoje. O kadangi Lietuvos sa-mp bendruomenė pradėjo nuo GRP 4 modifikacijos, jeigu gerai pamenu, tai taip ir prilipo modifikacijos žanras prie žaidimo (Real Life) žanro, ko pasekoje, paskutinius n metų visi Real Life serverius, vadina GRP serveriais. Turim GRP, kurie sėkmingai dominuoja mūsų tą kuklią, lietuvišką sa-mp rinką, jau nuo 2009m.

RP serveriai, kaip ir turėtų būti RPG, pagal žanro pavadinimą, bet matomai, kad SA-MP Role Play, skirasi nuo Role Playing Game, kaip žanro. Tai jie ten vėl savaip tą Role Playing traktuoja ir žaidžia pagal savo susikurtas taisykles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Labas ir tau. Asmeniškai aš pats SA:MP žaidžiu apie 7-8 metus, visko matęs tad sunku būtų nustebinti mane kažkuo. Bet šiuo atveju, tai tikrai nuliūdino tas variantas iš šio serverio ką paskaičiau aprašyme, tik tai, kad bus kažkokios prenumeratos. Mano galva, tikrai nemanau, kad tu padarysi serverį 100% gerumo kur visą žaidėjų gausa lėks pas tave žaisti. Kodėl ?

Visu pirma, kalbant dėl versijos. Šiuo metu mes turite ir egzistuojančia versija serverių 0.3.7-R2, bet tavo serverio versija visiškai kita ir dauguma "geimeriu" būtent naudoja šia versija kurią aš buvau parašęs. Dėl vieno serverio nemanau, kad kažkas kiekviena kartą persirašinės SA:MP versija, kad į tavo projektą užsukti pažaisti. Nebent sugalvos toks protingas įsirašyti 2 GTA:SA žaidimus skirtinguose aplankaluose ir vienoje naudoti 0.3.7-R2 tokią versija - kitame tavo serverio versija. Gan atrodo keistai, bet kito pasirinkimo nematau. Na ir ką gi dabar einame toliau prie tavo serverio ką aš matau tą rašau. Dėl prenumeratų - kas čia ? Vis gi suprantu tu nori iš serverio uždirbti kaip ir visi kiti. Bet čia grynas bankas pas tave... Už premium namus teks susimokėti, paslaugos ar privilegijos ( jeigu tokios bus ) teks irgi susimokėti, geri automobiliai ir t.t. viskam reikės susimokėti. Rezultatas toks, jog žaidėjai privalės išlaikyti tavo serverį, jeigu norės žaisti nes kito pasirinkimo jiems nebėra. :) Na tiesiog palinkėsiu sėkmės.

Redaguota , nario Crossfire
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, Crossfire parašė:

Labas ir tau. Asmeniškai aš pats SA:MP žaidžiu apie 7-8 metus, visko matęs tad sunku būtų nustebinti mane kažkuo. Bet šiuo atveju, tai tikrai nuliūdino tas variantas iš šio serverio ką paskaičiau aprašyme, tik tai, kad bus kažkokios prenumeratos. Mano galva, tikrai nemanau, kad tu padarysi serverį 100% gerumo kur visą žaidėjų gausa lėks pas tave žaisti. Kodėl ?

Visu pirma, kalbant dėl versijos. Šiuo metu mes turite ir egzistuojančia versija serverių 0.3.7-R2, bet tavo serverio versija visiškai kita ir dauguma "geimeriu" būtent naudoja šia versija kurią aš buvau parašęs. Dėl vieno serverio nemanau, kad kažkas kiekviena kartą persirašinės SA:MP versija, kad į tavo projektą užsukti pažaisti. Nebent sugalvos toks protingas įsirašyti 2 GTA:SA žaidimus skirtinguose aplankaluose ir vienoje naudoti 0.3.7-R2 tokią versija - kitame tavo serverio versija. Gan atrodo keistai, bet kito pasirinkimo nematau. Na ir ką gi dabar einame toliau prie tavo serverio ką aš matau tą rašau. Dėl prenumeratų - kas čia ? Vis gi suprantu tu nori iš serverio uždirbti kaip ir visi kiti. Bet čia grynas bankas pas tave... Už premium namus teks susimokėti, paslaugos ar privilegijos ( jeigu tokios bus ) teks irgi susimokėti, geri automobiliai ir t.t. viskam reikės susimokėti. Rezultatas toks, jog žaidėjai privalės išlaikyti tavo serverį, jeigu norės žaisti nes kito pasirinkimo jiems nebėra. :) Na tiesiog palinkėsiu sėkmės.

Prenumeratos sistema neapriboja žaidėjo galimybių kažką įsigyti. Privilegijų jokių nesuteiks prieš kitus žaidėjus, kurie jos neturės. Prenumerata suteikia kosmetinių galimybių, geriausių automobilių įsigyjimą, pastatų savo statybos ir daug daugiau. Taipogi neturint prenumeratos šiuos dalykus galima turėti bei įsigyti, tiesiog bus šiek tiek sunkiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Jeigu bus serveris ant naujojo varikliuko, tai tikriausiai bus kazkas idomaus, o jei dar ir idesit papildomus miestus, kaip rase virsuje manes, tai manau bus visai perfect. 

Toliau ka cia beparasius, tai keiskit pavadinima, nes dabartinis pavadinimas kaip ir kiti rase ,,nieko bendro neturi su tavo parasytu aprasymu''.

Taipogi sukurkit normalesni aprasyma, nes gi kuo detaliau tuo idomiau skaityt ir daugiau kazka suzinot, nes dabar ka issiskiriancio parasei, tai jog bus ant naujo varikliuko, ir kazkokia sistema jog mires prarasi viska.

Daugiau kaip ir nieko idomaus neprirasei, viskas matyta kituose serveriuose, pacios paprasciausios sistemos parasytos aprasyme. O siaip galiu palinket sekmes, reikes uzsukt apsizvalgyt, gal kazkas idomaus ir nusimato, bet to neparodot supergames platformoje ko pasekoje nekelia didelio noro sekti sio projekto progresa

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1348 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...