Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl telefono Huawei p smart


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1498 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

4590e864e3797eeefb2fc1c7bddf985f865.jpeg

Sveiki kas čia galėtų būti atsirado šone pailgos dėmes geltonos telefono ekrane ar tiesa kad Huawei p smart 2018m ekranai yra silpni galėjo iškilti nors matosi kažkoks labai mažas iškilimas.. :)

f5d22fe676dacec5196340f8cfd7dbed342.jpeg

Apskritai neįsivaizduoju ką su juo daryti ištikro :D jau nervinti jis mane pradeda taisyti dangtelį ekrana keisti nežinau ar verta būtų nuvylę mane jis. :D turiu Huawei p9 lite bet jo ekranas yra zimei tvirtesnis nes nei susivare kaip šitas nei ką.. 

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano atveju geltonos dėmes ant telefono (iPhone 6) buvo atsiradę, nes viršutinis ekranas (stiklas) lietė patį LCD. Ekrano iškilimas iš korpuso mano nuomone gali būti dėl fiziškai išsiplėtusios baterijos. Remontuoti apsimoka ar ne, nežinau, kainomis nesidomėjau, jeigu telefonas veikia be nesklandumų ir viskas apart jo vizualios būklės tave tenkina, gal ir verta bandyti taisyti, tačiau tokioje situacijoje aš geriau prisidėjęs kelis eurus nusipirkčiau budget xiaomi arba pirkčiau naudotą su garantija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Jizzy parašė:

Mano atveju geltonos dėmes ant telefono (iPhone 6) buvo atsiradę, nes viršutinis ekranas (stiklas) lietė patį LCD. Ekrano iškilimas iš korpuso mano nuomone gali būti dėl fiziškai išsiplėtusios baterijos. Remontuoti apsimoka ar ne, nežinau, kainomis nesidomėjau, jeigu telefonas veikia be nesklandumų ir viskas apart jo vizualios būklės tave tenkina, gal ir verta bandyti taisyti, tačiau tokioje situacijoje aš geriau prisidėjęs kelis eurus nusipirkčiau budget xiaomi arba pirkčiau naudotą su garantija.

Nu matai aš gal ir ji nesciau tvarkyti bet taisymas kainuotų visi dangteliai galiniai nes būklė matai nuotraukoje dangtelio nekokia nusivares visas o dar ekrana keisti nu manau gautųsi viskas daugiau už patį telefoną manau kad :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Tony_Good parašė:

Nu matai aš gal ir ji nesciau tvarkyti bet taisymas kainuotų visi dangteliai galiniai nes būklė matai nuotraukoje dangtelio nekokia nusivares visas o dar ekrana keisti nu manau gautųsi viskas daugiau už patį telefoną manau kad :D

Apie tvarkymą servise net negalvojau, juk nėra sunku visa tai pasikeisti pačiam, juolab, kai viskas step by step pateikiama YouTube, o dalių asortimentas AliExpress yra nuo praščiausios iki aukščiausios kokybės pagal turimą biudžetą, tiesiog lego su mažesnėmis detalėmis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Jizzy parašė:

Apie tvarkymą servise net negalvojau, juk nėra sunku visa tai pasikeisti pačiam, juolab, kai viskas step by step pateikiama YouTube, o dalių asortimentas AliExpress yra nuo praščiausios iki aukščiausios kokybės pagal turimą biudžetą, tiesiog lego su mažesnėmis detalėmis.

Žinok pats nenoriu kisti nagų dar poto kažką ne taip padarysiu :D rizikinga būtų kaip nenusimanau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lygiai tokį pat turiu, didžiausias š... Ekranas irgi tu dėmių pilnas žiūrėdamas į tavo fotke net nesupratau kur tavo kur mano dėmės, nugarėlė kaip Afrikos piramidės susilankscius per visur, tiesiog laikas atsinaujint, nekist į tokį š pinigų.. 

Redaguota , nario paulius_xr
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
9 minutes prieš, paulius_xr parašė:

Lygiai tokį pat turiu, didžiausias š... Ekranas irgi tu dėmių pilnas žiūrėdamas į tavo fotke net nesupratau kur tavo kur mano dėmės, nugarėlė kaip Afrikos piramidės susilankscius per visur, tiesiog laikas atsinaujint, nekist į tokį š pinigų.. 

Manau šito telefono minusas ekranas silpnas nedaug jam reikia kad susivarytu.. 

6 minutes prieš, Jizzy parašė:

Parašiau pirmam komentare, pasikartosiu, pirkt kitą naudotą / naują budget.

Tai žadu šiaip galvoju imti naudota Huawei p10 ne lite aišku versija bet galvoju ką su šitų daryti nenoriu tiesiog jo palikti stalčiui nenaudojamo :D

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Tai žadu bet galvoju ką su šitų daryti nenoriu tiesiog jo palikti stalčiui nenaudojamo :D

Supelijusį batoną irgi valgai, nes gaila išmest? Jei daiktas savo atitarnavo ir prašosi į pensiją, nereikia jo gailėt ar bandyt parduot, įdomu, kada marijos žemės gyventojai išmoks nebetaupyt visko ir išdrįs išmest atgyvenusį šlamštą, Amerikoj atsiranda naujas iPhone’as ir žmonės metų - dviejų senumo telefonus padeda į stalčių ir pamiršta, o čia žmonės vis dar gaili beverčių metalo ir plastiko gabalėlių atsikratyt.

Netaikau komentaro grynai tau, tiesiog mintį norėjau išsakyt ir pagal situaciją čia tam tinkama vieta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Jizzy parašė:

Supelijusį batoną irgi valgai, nes gaila išmest? Jei daiktas savo atitarnavo ir prašosi į pensiją, nereikia jo gailėt ar bandyt parduot, įdomu, kada marijos žemės gyventojai išmoks nebetaupyt visko ir išdrįs išmest atgyvenusį šlamštą, Amerikoj atsiranda naujas iPhone’as ir žmonės metų - dviejų senumo telefonus padeda į stalčių ir pamiršta, o čia žmonės vis dar gaili beverčių metalo ir plastiko gabalėlių atsikratyt.

Netaikau komentaro grynai tau, tiesiog mintį norėjau išsakyt ir pagal situaciją čia tam tinkama vieta.

Ne tai kad išmesti tai ne naudotis dar galima juo :D bet parduoti galbūt tik nežinau kiek jis maždaug vertas būtų gal apie 40 eur. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Tony_Good parašė:

Ne tai kad išmesti tai ne naudotis dar galima juo :D bet parduoti galbūt tik nežinau kiek jis maždaug vertas būtų gal apie 40 eur. 

Už tokią sumą tikrai galima rast daug geresnių variantų, viskas ką mokėčiau, didelis kebabas lavaše, o šiaip išmetimui tokios būklės telefonas, ką ir turiu omeny, kad lietuviai ir 10 metų senumo telefoną dar iš rankų į rankas perpardavinės ir dauguma dar bandys uždirbt, nors reziume parduodamo daikto vieta šiukšlių dėžėj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
7 minutes prieš, Jizzy parašė:

Už tokią sumą tikrai galima rast daug geresnių variantų, viskas ką mokėčiau, didelis kebabas lavaše, o šiaip išmetimui tokios būklės telefonas, ką ir turiu omeny, kad lietuviai ir 10 metų senumo telefoną dar iš rankų į rankas perpardavinės ir dauguma dar bandys uždirbt, nors reziume parduodamo daikto vieta šiukšlių dėžėj.

Šiaip jis 2018m tai nedaug praėjo kaip nusipirkau nėra senas labai modelis jis nu jo kurie yra turtingi tai jiems negaila išmesti bet kaip aš nesu turtingas tai kitaip pas mane. :)

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Šiaip jis 2018m tai nedaug praėjo kaip nusipirkau nėra senas labai modelis jis nu jo kurie yra turtingi tai jiems negaila išmesti bet kaip aš nesu turtingas tai kitaip pas mane. :)

Gali jis ir 2020m būt, bet vizuali būklė tragiška ir labai abejoju ar jis veikia be lag’o. Daugiau diskutuot neapsimoka, matosi, kad esmės nepagauni, o aš jau pavargau bandyt parašyt taip, kad suprastum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, Jizzy parašė:

Gali jis ir 2020m būt, bet vizuali būklė tragiška ir labai abejoju ar jis veikia be lag’o. Daugiau diskutuot neapsimoka, matosi, kad esmės nepagauni, o aš jau pavargau bandyt parašyt taip, kad suprastum.

Nu ne lagina tai pats suprantu kad būklė nėra gera jo bet siūlymas telefoną išmesti tai man čia keistai skamba kažkaip. :)

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1498 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...