Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl PhotoShop


Samp_Kent

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1523 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nėra tokio dalyko kaip "geriau", susirandi youtubėje video ir nueini į jo description - volia! Patariu dirbti su kuo naujesniais, kadangi daugiau funkcijų, o vėliau įsipranti prie senesnių kaip ir aš, tai net keisti nenori, nors realiai naudingiau būtų pratintis prie naujo :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Adobe Photoshop CS6. Pats naudojęs buvau kažkada :D

Licenzijos kodas: KEY - 8MEH-RU7JQ-ACDRM-MQEPR-G3S23-FEMBR-ACED

https://www102.zippyshare.com/v/Gme3Yfja/file.html

Redaguota , nario Andzy 12 | KillShot.LT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, Orion parašė:

Nėra tokio dalyko kaip "geriau", susirandi youtubėje video ir nueini į jo description - volia! Patariu dirbti su kuo naujesniais, kadangi daugiau funkcijų, o vėliau įsipranti prie senesnių kaip ir aš, tai net keisti nenori, nors realiai naudingiau būtų pratintis prie naujo :D.

blogiausias advice ever, nerekomenduociau niekad is youtubes descriptionu siustis kazko

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Zero Two parašė:

blogiausias advice ever, nerekomenduociau niekad is youtubes descriptionu siustis kazko

Ir kodėl? Bijai kažkokio užslėpto š? Gi ant top'o ir nebus nuorodų su triženkliu skaičiumi peržiūrų, o thepiratebay senais laikais dar ne tiek problemų esu turėjęs. Šneku iš savo patirties, jeigu problemų nesu turėjęs, tai ir kitiems rekomenduoju. Jeigu tavo iq yra bent jau truputį aukštesnis negu kambario temperatūra, tai supranti iš ko ir kur siuntiesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Orion parašė:

Ir kodėl? Bijai kažkokio užslėpto š? Gi ant top'o ir nebus nuorodų su triženkliu skaičiumi peržiūrų, o thepiratebay senais laikais dar ne tiek problemų esu turėjęs. Šneku iš savo patirties, jeigu problemų nesu turėjęs, tai ir kitiems rekomenduoju. Jeigu tavo iq yra bent jau truputį aukštesnis negu kambario temperatūra, tai supranti iš ko ir kur siuntiesi.

naivuolis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Orion parašė:

Ir kodėl? Bijai kažkokio užslėpto š? Gi ant top'o ir nebus nuorodų su triženkliu skaičiumi peržiūrų, o thepiratebay senais laikais dar ne tiek problemų esu turėjęs. Šneku iš savo patirties, jeigu problemų nesu turėjęs, tai ir kitiems rekomenduoju. Jeigu tavo iq yra bent jau truputį aukštesnis negu kambario temperatūra, tai supranti iš ko ir kur siuntiesi.

Tokie kaip tu, youtuberiams, kurie kuria tutorialus pavadinimu "How to make first million" uždirbi milijonus. ?

Redaguota , nario crxx
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, crxx parašė:

Tokie kaip tu, youtuberiams, kurie kuria "How to make first million" uždirbi milijonus. ?

что? Nu tai šaunu, seni, nors iš tėvų šaibų negyvenu. O jeigu rimčiau, tai nežinau ar tu čia norėjai +rep su šituo postu pasirinkti, ar šiaip čia tuo įprastu iq dropu pabūti kur ateina į temą ir šneka off topic, nors niekam jo nuomonė neįdomi. Pasiūliau žmogui variantą, jeigu nepatiks, tai ir pasirinks kitą. Nepatiko mano parašytas postas? Uždedi -rep ir slysti iš čia subinę sutraukęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Orion parašė:

что? Nu tai šaunu, seni, nors iš tėvų šaibų negyvenu. O jeigu rimčiau, tai nežinau ar tu čia norėjai +rep su šituo postu pasirinkti, ar šiaip čia tuo įprastu iq dropu pabūti kur ateina į temą ir šneka off topic, nors niekam jo nuomonė neįdomi. Pasiūliau žmogui variantą, jeigu nepatiks, tai ir pasirinks kitą. Nepatiko mano parašytas postas? Uždedi -rep ir slysti iš čia subinę sutraukęs.

Dar paskambink į indijos technical support. Jetus kokie naivūs žmonės šiais laikais. Kiek siunčiausi iš PirateBay, nei vieno viruso (virustotal.com),o iš YouTube tai kiekvienas knibžda. Gal surasi kokį 15 vaizdo įrašą be virusų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei siunties iš thepiratebay reik žiūrėt ,kad prie nicko būtu ružava arba žalia kaukolė ,nes paprastuose irgi būna keylogų primesta, kažką siunčiaus buvo su 700 seederių ir be kaukolės ir buvo virusas lentutes mėtė ir panš. nonstop , Rkill reikėjo pervadint ,kad ištrintu ,nes ir tas nepadėjo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, NTQ parašė:

Dar paskambink į indijos technical support. Jetus kokie naivūs žmonės šiais laikais. Kiek siunčiausi iš PirateBay, nei vieno viruso (virustotal.com),o iš YouTube tai kiekvienas knibžda. Gal surasi kokį 15 vaizdo įrašą be virusų.

Kokie dar Indijos technical support? Tie patys žmonės kelia tiek į piratebay, tiek į youtube, tai gal išvis užsidaryti ir apskritai niekuom nesinaudoti? Turėjęs problemų seniau su piratebay, tai dabar dar kartą turiu tai rašyti...

Surask kenkėją, tai duodu Nobelio premiją;

1 minute prieš, OwnaGe parašė:

Jei siunties iš thepiratebay reik žiūrėt ,kad prie nicko būtu ružava arba žalia kaukolė ,nes paprastuose irgi būna keylogų primesta, kažką siunčiaus buvo su 700 seederių ir be kaukolės ir buvo virusas lentutes mėtė ir panš. nonstop , Rkill reikėjo pervadint ,kad ištrintu ,nes ir tas nepadėjo :D

Same shit with Outlast 2

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1523 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...