Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau sa:mp domenų.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1522 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, Admin_Budelis parašė:

Jo čia dar kai nesupratau kame problema buvo, poto pasiskaičiau Wiki ir susižiūrėjau kintamuosius pasidariau, dabar be problemų atima teisės, per /info irgi rodo viska iš eilės. Kiekvienomis dienomis vis geriau darau modifikacija, bet negalvojau kad tiek smegenų reikia kelti čia į supergames ir viešinti pagalbos pokalbius. Besmegenis ką jau pasakyt... 

XDDDDDD jo seni mldc, sklypų sistemą gal sukodint nori man sumokėsiu pls

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, mariusqw parašė:

XDDDDDD jo seni mldc, sklypų sistemą gal sukodint nori man sumokėsiu pls

Amm, neužsiemų kodavimo paslaugomis. Darau tik dėl savęs ir žaidėjų, be to man nei kiek ne gėda parašyti žmogui į DC, SUPERGAMES pagalbos nes iš to ir išmokstam, be to dėkoju tau dėl įtarimo pagalbos, nes ten tikrai nepagalvojau greitesnio būdo pasidaryti, su ta biblioteką. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Admin_Budelis parašė:

Amm, neužsiemų kodavimo paslaugomis. Darau tik dėl savęs ir žaidėjų, be to man nei kiek ne gėda parašyti žmogui į DC, SUPERGAMES pagalbos nes iš to ir išmokstam, be to dėkoju tau dėl įtarimo pagalbos, nes ten tikrai nepagalvojau greitesnio būdo pasidaryti, su ta biblioteką. 

sw admin budeli kada savg atidarymas? mes su jukyli eisime žaisti yo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Admin_Budelis parašė:

Amm, neužsiemų kodavimo paslaugomis. Darau tik dėl savęs ir žaidėjų, be to man nei kiek ne gėda parašyti žmogui į DC, SUPERGAMES pagalbos nes iš to ir išmokstam, be to dėkoju tau dėl įtarimo pagalbos, nes ten tikrai nepagalvojau greitesnio būdo pasidaryti, su ta biblioteką. 

Kokia dar biblioteka?

Gi sakei neturiu žinių aš prastas skripteris labai aš

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, mariusqw parašė:

Kokia dar biblioteka?

Gi sakei neturiu žinių aš prastas skripteris labai aš

Ne dėl /ita atsimeni pas mane gi buvo su Case iki 30 įtarimų, bet tu padariai kitaip su enum'ais Itarimus. Be to aš ant to komentaro pajuokavau, galvojau suprasi bairį, bet neapgalvojai kad čia prikolas buvo... xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Admin_Budelis parašė:

Nes neturi tiek pinigų domenams, bet ir skripteriui moka kosminius pinigus. Pašalpos negauna ir pi...

Mariau daryk tu kopiją, skripteris esi tikrai žinau kad norėtum SAVG (nereklama) atgaivinti, bet gal tiek jėgų dar neužtenka kodavime? :D

Domenams, kurie kainuoja porą eurų? :D kad man, kaip skripteriui, kiti moka pinigus. Jeigu reikės kokių paslaugų - kreipkis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Inv1s parašė:

Nenoriu nieko sumenkinti, bet joks bent kiek mąstantis žmogus nenori įtarimų lygių dėjimo kodo sukurto su panaudojant 30 case.

Jo nevisi supranta greitu būdu, bet šaunu kai yra kas padėda tokie kaip Marius, Tu, Deimis.

prieš 8 valandas(-ų), Inv1s parašė:

Domenams, kurie kainuoja porą eurų? :D kad man, kaip skripteriui, kiti moka pinigus. Jeigu reikės kokių paslaugų - kreipkis.

O tai tu ten darai atnaujinimus ar Es`?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Inv1s parašė:

Jis niekada ir nedarė atnaujinimų LV.

Okey, girdėjau kad darė... Pievas reiškia rašo čia žmonės..

prieš 17 valandas(-ų), Ricci parašė:

sw admin budeli kada savg atidarymas? mes su jukyli eisime žaisti yo 

Aš eisiu žaisti tu tai ne! Laukiu jo starto nors įdomiai kažką tikrai padarys, ne grynai sang modifikacija kur bugu kalnas ir niekas nenori prie jos dirbti, bet ten net neįmanoma jau ištaisyti tiek klaidų kode...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, #Hooligan parašė:

Okey, girdėjau kad darė... Pievas reiškia rašo čia žmonės..

Aš eisiu žaisti tu tai ne! Laukiu jo starto nors įdomiai kažką tikrai padarys, ne grynai sang modifikacija kur bugu kalnas ir niekas nenori prie jos dirbti, bet ten net neįmanoma jau ištaisyti tiek klaidų kode...

tu gal nebekomentuok išvis :D pasakų prisiklausęs baxuras, nei tu dirbai prie kodo nei tu ką. 

prieš 1 valandą, Marrela parašė:

Sw ricci , kada SARGO kopija? Geriau nekūrk , nes niekas neis pas tave žaisti.

noneimas, nedomini. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, Marrela parašė:

Gal aš ir nedominu ane ? Bet geriau tu nebekūrk sarg'o kopijų arba išvis samp'o projektų , nes tau nekaip sekasi :) 

Jis MC kinderis. Visi perka sargo mapp darbus jau 2 temas sukurtos ir niekaip nepavyksta šitam veikėjui su SAMP projektais... Mann

45 minutes prieš, Ricci parašė:

tu gal nebekomentuok išvis :D pasakų prisiklausęs baxuras, nei tu dirbai prie kodo nei tu ką. 

noneimas, nedomini. 

Pasakiai ir prisnigo. ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Marrela parašė:

Gal aš ir nedominu ane ? Bet geriau tu nebekūrk sarg'o kopijų arba išvis samp'o projektų , nes tau nekaip sekasi :) 

 

prieš 3 valandas(-ų), #Hooligan parašė:

Jis MC kinderis. Visi perka sargo mapp darbus jau 2 temas sukurtos ir niekaip nepavyksta šitam veikėjui su SAMP projektais... Mann

Pasakiai ir prisnigo. ?

Svarbiausia Jums abiems, projektus sekasi kurti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1522 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...