Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau sa:mp domenų.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1515 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, mariusqw parašė:

nu taigi nebekurkit jūs tų kopijų dieve jau ir taip 3 gal yra

Šiep gyvenam laisvoj Lietuvoj :D tai kas nori ta daro :D tau širdį skauda jei kažkas kažką nori daryti ? :D man tai vapšie poh :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Šlageris parašė:

Šiep gyvenam laisvoj Lietuvoj :D tai kas nori ta daro :D tau širdį skauda jei kažkas kažką nori daryti ? :D man tai vapšie poh :D 

 

1 minute prieš, MartynasK parašė:

Bet jau rimtai sakysiu ir aš ko jūs gilinatės nesuprantu. Ne tavo pinigai, ne tavo laikas. Ar tau rimtai taip skauda, ar tiesiog dėmesio stoka?

Taip, skauda. Skauda dėl to, kad vaikai bando užkišti samp serverių rinką šūdserviais ir ją gadina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, mariusqw parašė:

dėmesio stoka man

Bent nemeluoji

Dabar, • Denas • parašė:

 

Taip, skauda. Skauda dėl to, kad vaikai bando užkišti samp serverių rinką šūdserviais ir ją gadina.

Jei užkiša rinką gal ne toks ir šūdservis? Žmonės, kurie žaidžia tokiuose serveriuose, rimtuose projektuose jie niekada nežais. Ne to jiems reikia.

 

Į tolimesnę diskusiją nesikišu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, • Denas • parašė:

 

Taip, skauda. Skauda dėl to, kad vaikai bando užkišti samp serverių rinką šūdserviais ir ją gadina.

Koks tavo reikalas šudserveriai ar kokie jie bent jau kažką daro prie to kompo jei jums nepatinka galit patylėti :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Šlageris parašė:

Kas ką nori tas ta daro o čia atsirado kurie aiškint pradėjo :D man juokas iš jūsų ema ne iš kitų :D
 

Tprsm išvis toks žmogus kuris dabar pakomentavo ; Marius net nežinodamas bando kažką bando sakyti , bet jam nelabai sekasi :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Man keista jog Invis iš l-v.lt nesusiperka vėl visų domenų sa:mp, susiperki visus domenus ir iškart apmažėja projektų sa:mp arba jeigu nori pirkti uždedi kosmine kaina jog dingtų noras kurti sa:mp projektus.

@Inv1s Tavo metai seneliumbai. Just do it.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Adomas J. parašė:

Man keista jog Invis iš l-v.lt nesusiperka vėl visų domenų sa:mp, susiperki visus domenus ir iškart apmažėja projektų sa:mp arba jeigu nori pirkti uždedi kosmine kaina jog dingtų noras kurti sa:mp projektus.

Nes neturi tiek pinigų domenams, bet ir skripteriui moka kosminius pinigus. Pašalpos negauna ir pi...

prieš 9 valandas(-ų), mariusqw parašė:

jau geriau kažką naudingiau prie kompo veikt, negu kopiją kurt lol

Mariau daryk tu kopiją, skripteris esi tikrai žinau kad norėtum SAVG (nereklama) atgaivinti, bet gal tiek jėgų dar neužtenka kodavime? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, Admin_Budelis parašė:

Nes neturi tiek pinigų domenams, bet ir skripteriui moka kosminius pinigus. Pašalpos negauna ir pi...

Mariau daryk tu kopiją, skripteris esi tikrai žinau kad norėtum SAVG (nereklama) atgaivinti, bet gal tiek jėgų dar neužtenka kodavime? :D

w5Ncm0v.jpg

Jo seni svarbu tu turi jėgų kodavime pamokink skripto pls sumokėsiu gelbėk

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, mariusqw parašė:

w5Ncm0v.jpg

Jo seni svarbu tu turi jėgų kodavime pamokink skripto pls sumokėsiu gelbėk

Jo čia dar kai nesupratau kame problema buvo, poto pasiskaičiau Wiki ir susižiūrėjau kintamuosius pasidariau, dabar be problemų atima teisės, per /info irgi rodo viska iš eilės. Kiekvienomis dienomis vis geriau tobulėju, bet negalvojau kad tiek smegenų reikia kelti čia į supergames ir viešinti pagalbos pokalbius. Besmegenis ką jau pasakyt... 

Redaguota , nario Admin_Budelis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1515 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...