Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas modifikacijos koduotojas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1496 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

55 minutes prieš, Virsenas parašė:

Tu gali bandyt įrodynėt kitiem, kad ta tavo stebuklinga sutartis niekaip neleis modifikacijai būt paplatintai, bet aš tokius vaidmenis kaip tu kiaurai matau. Tokie kaip tu paplatintų modifikaciją, sugalvotų bet kokį lempinį atmazą, kad čia ne tavo darbas ir nusiplautum.

Dar daugiau žvengų pamėtyk, tada tikrai atrodys, kad nesąmones kalbu. Neįsivaizduoju kaip tokie iš vis dar yra.

Tai, kad man nieko nei reikia įrodyti, nei aš bandau įrodyti. :) Tu čia daugiausia kudakuoji, kad neina to apsaugoti. :D Ir btw, nu pls pasakyk, kad tu trolis, bent negalvos kad iš tikrųjų taip durnai (ne)mąstai. :D

Redaguota , nario br1tas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-02-19 12:10, S'Jobs parašė:

Taip kaip magiškai veikia lietuvos teisinė sistema.

Galvos skausmas kažkoks. Visų pirma reikia turėt įrodymus, o tik po to dar gali bandyt įrodinėt kažką. Neturi svarių įrodymų - eik iš kur atėjęs. Aiškini man apie teisinę sistemą, nors pats nelabai nusimanai apie ją.

Kaip tu įrodysi, kad modifikaciją paplatino tas žmogus, kuris buvo pasirašęs tą sutartį? Kalbi, kad tik kalbėt.

Čia be sutarties matosi kaip žmonės elgiasi. Pats Marytė minėtas šitoj temoj turėjo problemų ir be sutarčių. Sugalvojo toliau nebekurt modifikacijos, kurią buvo sutaręs padaryt vienam žmogui, bet pats ir nepranešė tam žmogui. Komunikacijos 0. O čia mane dar bando kažko pamokyt. Geri svaigalai.

 

2020-02-19 12:45, br1tas parašė:

Tai, kad man nieko nei reikia įrodyti, nei aš bandau įrodyti. :) Tu čia daugiausia kudakuoji, kad neina to apsaugoti. :D Ir btw, nu pls pasakyk, kad tu trolis, bent negalvos kad iš tikrųjų taip durnai (ne)mąstai. :D

Laisvas, kosmonaute.

Absoliutus kosmonautas.

Redaguota , nario Virsenas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, Virsenas parašė:

Galvos skausmas kažkoks. Visų pirma reikia turėt įrodymus, o tik po to dar gali bandyt įrodinėt kažką. Neturi svarių įrodymų - eik iš kur atėjęs. Aiškini man apie teisinę sistemą, nors pats nelabai nusimanai apie ją.

Kaip tu įrodysi, kad modifikaciją paplatino tas žmogus, kuris buvo pasirašęs tą sutartį? Kalbi, kad tik kalbėt.

Čia be sutarties matosi kaip žmonės elgiasi. Pats Marytė minėtas šitoj temoj turėjo problemų ir be sutarčių. Sugalvojo toliau nebekurt modifikacijos, kurią buvo sutaręs padaryt vienam žmogui, bet pats ir nepranešė tam žmogui. Komunikacijos 0. O čia mane dar bando kažko pamokyt. Geri svaigalai.

 

Laisvas, kosmonaute.

 

 

Britui kažką sakai nors jis žymiai turi daugiau patirties SA-MP, tai jau geriau patylėtum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 
 
 
0
 Advanced issue found
 
?
2
prieš 10 valandas(-ų), Virsenas parašė:

Galvos skausmas kažkoks. Visų pirma reikia turėt įrodymus, o tik po to dar gali bandyt įrodinėt kažką. Neturi svarių įrodymų - eik iš kur atėjęs. Aiškini man apie teisinę sistemą, nors pats nelabai nusimanai apie ją.

Kaip tu įrodysi, kad modifikaciją paplatino tas žmogus, kuris buvo pasirašęs tą sutartį? Kalbi, kad tik kalbėt.

Čia be sutarties matosi kaip žmonės elgiasi. Pats Marytė minėtas šitoj temoj turėjo problemų ir be sutarčių. Sugalvojo toliau nebekurt modifikacijos, kurią buvo sutaręs padaryt vienam žmogui, bet pats ir nepranešė tam žmogui. Komunikacijos 0. O čia mane dar bando kažko pamokyt. Geri svaigalai.

 

Laisvas, kosmonaute.

 

 

:D 

Gal pradėkim nuo to, kad paplatinti gali tik tie žmonės, kurie turi tavo gm. Tu žinai kam ją davei, turi sutartį su tuo žmogum ir viskas. O jeigu ne tas žmogus paplatino, tu jos vistiek trečiom šalim nedavei, tai ir vėl viskas ateina prie to/tų žmonių, kuriems modas buvo duotas.

Visos įmonės duoda IP ir NDA pasirašyti ir jiems kažkaip tai padeda apsisaugoti nuo įvairių leakų ir pnš.

Man atrodo, kad čia tu kosmonautas nes visiškai nerauki apie ką šneki, bet daugiausiai rėkauji apie tai :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, br1tas parašė:

:D 

Gal pradėkim nuo to, kad paplatinti gali tik tie žmonės, kurie turi tavo gm. Tu žinai kam ją davei, turi sutartį su tuo žmogum ir viskas. O jeigu ne tas žmogus paplatino, tu jos vistiek trečiom šalim nedavei, tai ir vėl viskas ateina prie to/tų žmonių, kuriems modas buvo duotas.

Visos įmonės duoda IP ir NDA pasirašyti ir jiems kažkaip tai padeda apsisaugoti nuo įvairių leakų ir pnš.

Man atrodo, kad čia tu kosmonautas nes visiškai nerauki apie ką šneki, bet daugiausiai rėkauji apie tai :D 

Modifikacija gali nutekėt tiek nuo vieno ir tiek nuo kito žmogaus, o tu čia šaudai į vienus vartus viską. Atrodo, kad tik vienas žmogus tik gali klysti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Virsenas parašė:

Modifikacija gali nutekėt tiek nuo vieno ir tiek nuo kito žmogaus, o tu čia šaudai į vienus vartus viską. Atrodo, kad tik vienas žmogus tik gali klysti.

:D po kiekvieno tavo pranešimo vis galvoju, kad čia dugnas yra ir durniau jau tikrai nebeįmanoma parašyti, bet visvien dar sugebi nustebinti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1496 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...