Peršokti į turinį
LuMiN

fivem DREAMLESS RP SERVERIS

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

dreamasd.thumb.png.51689af31fd439c54ba85a9c42d29ef5.png

Sveiki, norėčiau pristatyti FiveM projektą. Šis projektas daromas gera laiko tarpą ir manau jau laikas būtų jam parodyti dienos šviesą.

Visų pirma norėčiau pradėti nuo padarytų serverio darbu:

• Custom registracijos ekranas.IMG_20200212_025734.thumb.jpg.d91455ffc4ab42e372407a1152fa60d7.jpg

• Darbo biržos bei vairavimo mokyklos interjieras:unknown-7.thumb.png.481699c063d9d04525bce61e4b3ce989.pngunknown-8.thumb.png.8ba20327caecd13a8cfe5b44cec2a1b4.png

• Bankomatai ir perdarytas bankas:unknown-9.thumb.png.dd3a4d2ab8bf1ee1d96c4cc62ec5efba.pngunknown-10.thumb.png.38213fa49f95a0d4400e7be7d8bf2614.pngunknown-18.png.7326f9cf874fa47a36da5aa990c0fb3f.png

• Namų sistema, spinta, rūbinė.
• Namų apvogimas
• Raktų perdavimas ( Namo perrašymas kitam žaidėjui)

Jeigu bent kiek sudominom ir nori sužinoti daugiau užeik į mūsų discord: https://discord.gg/HpADxkj

Redaguota , nario LuMiN
  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, Enderdroid parašė:

Ką "jūsų" grynai padarytus matau, tai tik tie lietuviški "Luminor" dizainai, kurie tiesiog užpiešti/uždėti ant public scriptų. Na bet sėkmės, bent jau kažkiek unikaliau atrodysit :D

Tiesą pasakius laukiau tavo komentaro, nes komentuoji ant kiekvieno posto GTA V, norėčiau pažiūrėt kaip tau pačiam sektųsi padaryt, svarbiausią žmonės kažką daro ( aišku kalbu apie tuos kurie nuo 0 daro, o ne paima failus ir paleidžia ), na o mes bandysim kažką įdomaus padaryt.

Dalintis šį pranešimą

Ahh nemanau , kad vertą pirkti FiveM sistemas ar net paimti iš interneto 

PVZ ; Namų sistema , galėtum susirasti internete ar nusipirkti už pigią kaina

• O norėčiau paklausti jūs patys dirbate prie sistemų jas kuriate ar supirkinėjat sistemas ar imat iš interneto , nes jaigu imat iš interneto tai nemanau , kad vertą reklamuoti serveri
  • Antras mano pastebėjimas FiveM ; daugelis žmonių kurie bando sūkurti FiveM projektą daro Sandy Shores projekte.
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Kodėl Sandy? Aišku yra ir Sandy tų RP serverių, bet pagrindas lietuvoje FiveM šiuo metu labiau sakyčiau populiarus Paleto Bay, nes visi kopijuoja legendinį gtavrp serverį, tiesiog vaikai, kai paleidinėja su 32slot (nes neišgali daugiau), nedaro LS, nes ten per didelis miestas kaip su tiek slot'ų ir tiesiog tuščia ten būtų visiškai. O kas liečia script'us, protingi jau senai nebeperka, nes žino iš kur gauti visus tuos "premium" nemokamai visiškai, taip, kad dauguma tų "premium" script'ų yra pilnai platinti, nemokami ir surandami gana nesunkiai. Kad čia kažkas "dirbtų" prie sistemų savų, tai gali pasigirti tik gal kokie 2-3 serveriai lietuvoje. Kiti tik vertimais užsiima, prie pačio script'o kodo net pirštus bijo prikliesti :D 

Dalintis šį pranešimą

Prieš 1 valandą, Enderdroid parašė:

Kodėl Sandy? Aišku yra ir Sandy tų RP serverių, bet pagrindas lietuvoje FiveM šiuo metu labiau sakyčiau populiarus Paleto Bay, nes visi kopijuoja legendinį gtavrp serverį, tiesiog vaikai, kai paleidinėja su 32slot (nes neišgali daugiau), nedaro LS, nes ten per didelis miestas kaip su tiek slot'ų ir tiesiog tuščia ten būtų visiškai. O kas liečia script'us, protingi jau senai nebeperka, nes žino iš kur gauti visus tuos "premium" nemokamai visiškai, taip, kad dauguma tų "premium" script'ų yra pilnai platinti, nemokami ir surandami gana nesunkiai. Kad čia kažkas "dirbtų" prie sistemų savų, tai gali pasigirti tik gal kokie 2-3 serveriai lietuvoje. Kiti tik vertimais užsiima, prie pačio script'o kodo net pirštus bijo prikliesti :D 

Na, bent jau aš stebiuosi kai serveriuose būna 400+ scriptu, juk galima viską kompaktiškai susidėt, pvz client scriptus į vieną papke ir surasyt į resource.lua.. ir žaidėjams greičiau uzkrauna ir sklandžiau veikia serveris.

Dalintis šį pranešimą

Bet tada juos tvarkyti nebus taip patogu ir praktiška, negalėsi atjungti ko nori ir kaip nori ir kada nori. Problemų paieška tampa automatiškai sunkesnė, jeigu viskas viename sumalta bus, ir neaišku kur kas ir už ką atsako. Čia ne samp'as, kad vos ne viskas viename GM sėdi, čia taip neišeis ir tiesiog tai yra visiškai nepraktiška žiūrint iš fivem pusės. Performance tai neatneš/nepagerins kažkokio papildomo, ar tau užkrovinės tuos pačius failus po vieną greitai, ar vieną didelį failą su tiek pat code, esmės tai visiškai nekeis. Kas protingesni tai aišku susikirsto tuos script'us pagal papkes, tvarkingai ir ne padrikai, kad managment būtų patogus ir sklandus, bet tokių yra vienetai tik kuriems rūpi.

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)
prieš 14 valandas(-ų), LuMiN parašė:

Projektas yra vertas dėmesio, bei žmonių susidomėjimo!
Rekomenduoju prisijungti į šį nuostabų discord kanalą, iškart atėjus matosi kad žmonės yra nusiteikę, bei turi motyvacijos kurti nuostabų projektą, patiko kad žmonės bendraujantys, bei mandagūs! 
+Rep DREAMLESS RP😀

Redaguota , nario Anonime1
  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

2020-02-12 03:03, LuMiN parašė:

dreamasd.thumb.png.51689af31fd439c54ba85a9c42d29ef5.png

Sveiki, norėčiau pristatyti FiveM projektą. Šis projektas daromas gera laiko tarpą ir manau jau laikas būtų jam parodyti dienos šviesą.

Visų pirma norėčiau pradėti nuo padarytų serverio darbu:

• Custom registracijos ekranas.IMG_20200212_025734.thumb.jpg.d91455ffc4ab42e372407a1152fa60d7.jpg

• Darbo biržos bei vairavimo mokyklos interjieras:unknown-7.thumb.png.481699c063d9d04525bce61e4b3ce989.pngunknown-8.thumb.png.8ba20327caecd13a8cfe5b44cec2a1b4.png

• Bankomatai ir perdarytas bankas:unknown-9.thumb.png.dd3a4d2ab8bf1ee1d96c4cc62ec5efba.pngunknown-10.thumb.png.38213fa49f95a0d4400e7be7d8bf2614.pngunknown-18.png.7326f9cf874fa47a36da5aa990c0fb3f.png

• Namų sistema, spinta, rūbinė.
• Namų apvogimas
• Raktų perdavimas ( Namo perrašymas kitam žaidėjui)

Jeigu bent kiek sudominom ir nori sužinoti daugiau užeik į mūsų discord: https://discord.gg/HpADxkj

Visai neblogai atrodo bankomatai/regitra/register lentelė  , bet kaip ir viskas matyta jau. Bent jau kažkas ūnikalaus. Gl😉

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė Molekulė
      Labas!
      Atsidarė naujas ir tuo pačiu kokybiškas "RolePlay" kategorijos serveris.
      Serveris nėra įprastas ar "tipinis" scriptų rinkinys. Kodėl? Tai, šis projektas buvo pradėtas kurti su mintimi sukurti "gerą ir kokybišką roleplay" serverį, kad žmonės galėtų ateiti, pasidžiaugti bei pažaisti. Visas veiksmas yra išdėstytas mieste, ir tik mieste, kad būtų didesnė galimybė susitikti su kitais ir būtų žymiai įdomiau. Serveryje yra neįprasta "TokoVOIP" komunikavimosi sistema, unikalūs darbai, būstai kuriuos pardavinėja žmonės, kokybiškas transporto salonas ir daug, daug kitokių kodų kurie paįvairins jūsų žaidimą.

Tiems žmonėms kuriems įdomu ar norėtų patys pamatyti bei išvysti kas ten tokio, tai mielai kviečiame prisijungti prie mūsų discord grupės kurioje susižinosite ko jums reikės, taip pat rasite "pamokėlę" kaip įsirašyti "TokoVOIP" ir pradėti žaisti serveryje. https://discord.io/PlayFive

Pagarbiai,
      PlayHub.lt Administracija.
    • Parašė Gabison*
      Sveiki,
      Norėjau paklausti forumo narių nuomonės apie fiveM. Nelabai daug domėjausi apie visa šita reikalą, yra žaidžiančių, yra šiaip žmonių kurie domisi labiau nei aš, kokios perspektyvos fiveM lietuvoje? Ar plečiasi žaidėjų bendruomenė ar daug galima išspausti iš viso šito žaidimo? Taip pat žinau, kad yra Fivem ir rage mp, koks skirtumas tarp jų? 
      Pasidalinkite savo mintimis, padiskutuokime.
    • Parašė pushoverbarren
      Sveiki noreciau paklausti jeigu perrasysiu fivem ir isnaujo isirasysiu ir eisiu i tapati serveri kur visada zaidziu nedings character? ar viskas issisaugo ant steam accounto? Gta pas mane ne steame o per rockstars.
    • Parašė Deividas Benka
      Labas visiems kaip žinoma (SVEIKI)
      Mokausi scriptinti ir nėra ką daryti tai nusprendžiau ieškoti projekto.

- Klausimas ką aš gėbų.
      [-!-] Gėbų tai ką dabar rašau:
      Moku konfireguruoti failus,kurti pagal jus pluginus (SCRIPTUS),moku sukėlti failus į patį serverį (KAS NEMOKA) Moku sujungti sms sistemą su serverių ir kt...

Apie mane: 
      Kiek man metų? - 15
      Kiek pradirbu per dieną - Kažkur apie 9-10valandų (Savaitgalis 1parą -19val)
      Esu draugiškas,mokantis kūrti minecraft serverius.Kodėl mane įdomus šiš darbas? - Nes aš nesu tas kuris tingį esu tas kuris netinginiaują o dirba iškart jei yra užsakymas arba pasakymas savininko,esu kašininkas lankau treniruotės - Per treniruotės jau galvoju ką pakeisti serveryje koki pluginą sukurti.
      Šiek tiek daugiau informacijos 
      DISCORD: Hentas#2876
      NEPATINKA - PEREIK TEMĄ.
  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele