Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padėkit dabaigt builda iki 900


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1444 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, reikia pagalbos dabaigiant builda

biudžetas  800-900eu įskaičiavus case ir gpu kuriuos jau išsirinkau  (gali biški viršyti tą 900 riba bet kad nebūt ten jau 950-1000eu :D)

o teip tai būt gerai amd procesorius, motininė kad nebūt iš pigiausių ir kad balta/juoda kad mačintu case, psu 500-600w, ssd apie 500gb ir ram 16gb(juodus/baltus) 

Nemeskit foto jau surinktų senų buildų nes jų kainos būna didesnės arba puse dalių išvis nebėra kur pirkti 

gpu: ZOTAC GAMING GeForce RTX 2060, 6GB GDDR6, 3xDP, HDMI, Dual-fan IceStorm 2.0            nebent yra kas nors geriau už panašia suma :) 

gpu.thumb.png.1cce0d70110d3bee9812f3319de35d7d.png

Korpusas: Case|NZXT|H510|MidiTower|Not included|ATX|MicroATX|MiniITX|Colour White|CA-H510B-W1                (Nebent turit ką nors geriau pasiūlyt iš modernesnių bet šjp man šitas patinka arba Corsair Carbide Series 275R)

case.thumb.png.86d1bb0988443694ea91b7ca728ca30b.png

Tie kurie sako kad pilną tokių temų tai galit iškart apeit nes pats jau kaip mėn žiūriu senas temas ir naujus video per youtube bet nelabai ką randu nes dažniausiai kas nors nepatinka tuose builduose arba lietuvoje nebūna dalių tokių pirkt arba kainos būna visai kitokios ir gaunas ne 800-900 o bent 1000+

Redaguota , nario Tks89
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zotac geriau neimt,jų aušinimas tragiškas.Asus,gigabyte,palit gali imti drąsiai iš brangesnių evga best.

btw Darrel,įmetei korpusą,bet o tu to žmogaus klausei ar jam jis patinka? juk nevisi ima kas pigiausia,nori šiuo aspektu kaiptik juoda balta kas būtų,o čia ka-koks pigiakas,corsairo 275R ir NZXT daug geriau žiūrisi,ir turi daugiau vietų ventiliatoriams+ filtrai viršuje,cable management ir nesižiūrės pigiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Arktisk parašė:

Zotac geriau neimt,jų aušinimas tragiškas.Asus,gigabyte,palit gali imti drąsiai iš brangesnių evga best.

btw Darrel,įmetei korpusą,bet o tu to žmogaus klausei ar jam jis patinka? juk nevisi ima kas pigiausia,nori šiuo aspektu kaiptik juoda balta kas būtų,o čia ka-koks pigiakas,corsairo 275R ir NZXT daug geriau žiūrisi,ir turi daugiau vietų ventiliatoriams+ filtrai viršuje,cable management ir nesižiūrės pigiai.

Dėjau tokį koks tilpo į biudžetą, nenorėjo, kad jis būtų daug viršytas. Galėjau SilentiumPC balta įdėti, bet jo sandelyje neturi. NZXT korpusai prasidėda nuo 70 eurų, o Corsair tik vienas sandelyje teyra ir tas kainuoja 100 eurų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

Dėjau tokį koks tilpo į biudžetą, nenorėjo, kad jis būtų daug viršytas. Galėjau SilentiumPC balta įdėti, bet jo sandelyje neturi. NZXT korpusai prasidėda nuo 70 eurų, o Corsair tik vienas sandelyje teyra ir tas kainuoja 100 eurų.

Reiškias reikia žiūrėti ne tik skyteche,kur puse dalių net nėra,o yra ir 1a kur dalių pasirinkimas daug didesnis,pvž aš iš ten dėjaus,ir viskas atėjo puikiai,ir kainos pigiau truputį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Arktisk parašė:

Reiškias reikia žiūrėti ne tik skyteche,kur puse dalių net nėra,o yra ir 1a kur dalių pasirinkimas daug didesnis,pvž aš iš ten dėjaus,ir viskas atėjo puikiai,ir kainos pigiau truputį.

Kitur dažniausiai garantinis tragedija, ypač 1a.lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

49 minutes prieš, darrel. parašė:

Investuoji ten kur nereikia.

https://prnt.sc/r0v0i1

Tipo jeigu noriu case normalesnio/geriau atrodančio tai čia reiškia waste of money ? :D 

RADEON RX 5700 kai žėjau beenchmark tai grynai šita vaizdūškė gerai laikosi ant offline game bet kaip testina ant žaidimų tokių kaip fortnite/csgo tai grynai rtx 2060 6gb daugiau fps gauna ir šjp aš iš tų kurie prie nvidia pusės bet šiuo atveju gal ir neblogai tas "MSI RADEON RX 5700 MECH GP OC" ir šitas proc. kur pasiūlei tipo šūdinesnis už amd ryzen 5 3600 ? kur dažniausiai siūlot kitiems į 800-900eu buildus ? kažkaip cheap procas atrodo ypač kai 5 kartos brangesnis už 7 ir case norėčiau vistiek geresnio nes tie 30eu case mane vimdo ? o šjp pajibat toks buildas...

Apie šita proc kalbu:Untitled-1.thumb.png.fc9937a1aba4363eb6da8318d6dc10ad.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Arktisk parašė:

Reiškias reikia žiūrėti ne tik skyteche,kur puse dalių net nėra,o yra ir 1a kur dalių pasirinkimas daug didesnis,pvž aš iš ten dėjaus,ir viskas atėjo puikiai,ir kainos pigiau truputį.

1a.lt yra kaip topocentras, elektromarkt ar koks techasas bei technorama. saraskino kontora. varle.lt labai arti pati su situo issidirbinejimu kadangi ju francize yra gaidys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Synthwavez parašė:

1a.lt yra kaip topocentras, elektromarkt ar koks techasas bei technorama. saraskino kontora. varle.lt labai arti pati su situo issidirbinejimu kadangi ju francize yra gaidys.

Nežinau,man viskas gerai,žiūriu čia visiems hujovai jie,nereik laužyt ir pirkti iš skelbimų ir nereiks vežt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Arktisk parašė:

Kiek pirkau viskas gerai su juo,nereik laužyt ir nereiks vežt :) pirkau ir akustinę sistemą,niekas nesulaužyta/Matyt tik retam pasitaiko.

pasiskaityk 

https://www.atsiliepimai.lt/p/1alt-48

net ir varle tiek nera iskeikta klientu kiek 1a.lt

varle trina atsiliepimus savame puslapyje+++ neskaitant to jog rekvizitu linkas nukelia i main page kaip ir 1a.lt kas reiskia jie nusipirke puslapi ir atsiliepimai varlei, 1a.lt nebera nesaliski.

2 minutes prieš, Arktisk parašė:

Nežinau,man viskas gerai,žiūriu čia visiems hujovai jie,nereik laužyt ir pirkti iš skelbimų ir nereiks vežt.

tu tikrai nesupranti ka mes turim omeyje. viskas paremta tuo kad 1a.lt turi ypatybe issidirbineti pries klientus kas isties sukelia konflikta kai viska butu galima issispresti graziai ir zmoniskai-padarant ko klientas ir tikisi-gaut pakeista preke po brokuotos vietoj to kad butu pilstoma is tuscio i kiaura ir isradinejamas dviratis.

beto ju pristatymas tragiskai ilgas kadangi prekes ima is tos pacios lenkijos ir t.t. ar lv o siuncia amzinybe. na dar is ebay ir amazon kas reiskias jog reali garantija negalioja.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Synthwavez parašė:

pasiskaityk 

https://www.atsiliepimai.lt/p/1alt-48

net ir varle tiek nera iskeikta klientu kiek 1a.lt

varle trina atsiliepimus savame puslapyje+++ neskaitant to jog rekvizitu linkas nukelia i main page kaip ir 1a.lt kas reiskia jie nusipirke puslapi ir atsiliepimai varlei, 1a.lt nebera nesaliski.

Nėra reikalo skaityt,kiek žmonių tiek nuomonių,vienam blogai kitam gerai,čia kaip su mašina,vienam bmw ahuienai o kitam opelis geriau.Diskusija pasak be galo.Man viskas gerai pirkau daug ko,iš užzienio pirkit vokiečių nebus muitų ir gausit gerą prekę kokybišką jei lietuviški taip vimdo :D ir tik skyteche atrodo kad garantinis auksinis :D

2 minutes prieš, Synthwavez parašė:

pasiskaityk 

https://www.atsiliepimai.lt/p/1alt-48

net ir varle tiek nera iskeikta klientu kiek 1a.lt

varle trina atsiliepimus savame puslapyje+++ neskaitant to jog rekvizitu linkas nukelia i main page kaip ir 1a.lt kas reiskia jie nusipirke puslapi ir atsiliepimai varlei, 1a.lt nebera nesaliski.

tu tikrai nesupranti ka mes turim omeyje. viskas paremta tuo kad 1a.lt turi ypatybe issidirbineti pries klientus kas isties sukelia konflikta kai viska butu galima issispresti graziai ir zmoniskai-padarant ko klientas ir tikisi-gaut pakeista preke po brokuotos vietoj to kad butu pilstoma is tuscio i kiaura ir isradinejamas dviratis.

Nesuprantu nes man viskas gerai su jais,o kam blogai tai reikia žmoniškai kalbėti o ne akis draskyti,ką daugelis mėgsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Arktisk parašė:

Nėra reikalo skaityt,kiek žmonių tiek nuomonių,vienam blogai kitam gerai,čia kaip su mašina,vienam bmw ahuienai o kitam opelis geriau.Diskusija pasak be galo.Man viskas gerai pirkau daug ko,iš užzienio pirkit vokiečių nebus muitų ir gausit gerą prekę kokybišką jei lietuviški taip vimdo :D ir tik skyteche atrodo kad garantinis auksinis :D

tau tai tik nuomone, bet tu nemates zmonisko klientu aptarnavimo duodu 100% . 

ook paklausyk man UK vien uz pristatymo salygu nesilaikyma uzteko keletos palojimu atsiliepimu page'e su uzsakymo numeriu kad ispisciau is darbo asistenta.  po patikrintu balso irasu per skambucius ir darbo vietoje ji manageris atleido is darbo. ir tai nutiko zmogui su kontraktu kadangi jam atsiprasant teko man suteikti 120svaru dovanu voucheri apsipirkimui :D  lietuvoje su 1a.lt ar pan tu to nepadarysi taip lengvai. na pas mane darbe tvarka tokia griezta kad net uz maziausia simtaja dali alkoholio organizme ar zolytes isleksi lauk budamas agenturinis o kontrakte gausi disciplinary :) juokas juokais bet UK alkoholizmas dirbant didele imoneje netoleruojamas kaip ir narkotiniu medziagu vartojimas.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Synthwavez parašė:

tau tai tik nuomone, bet tu nemates zmonisko klientu aptarnavimo duodu 100% . 

ook paklausyk man UK vien uz pristatymo salygu nesilaikyma uzteko keletos palojimu atsiliepimu page'e su uzsakymo numeriu kad ispisciau is darbo asistenta.  po patikrintu balso irasu per skambucius ir darbo vietoje ji manageris atleido is darbo. ir tai nutiko zmogui su kontraktu kadangi jam atsiprasant teko man suteikti 120svaru dovanu voucheri apsipirkimui :D 

Nemačiau matyt,nes man niekada garantinio neprireikė,aš gaunu prekes kokybiškas ir jų nelaužau ir nereikia kreiptis ten.

btw niekada vienam neytiks,kažkam bus blogai kažkam gerai,neverta ginčytis,Kitiems topocentras zjbs ir ką jam padaryt.

Redaguota , nario Arktisk
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Arktisk parašė:

Nemačiau matyt,nes man niekada garantinio neprireikė,aš gaunu prekes kokybiškas ir jų nelaužau ir nereikia kreiptis ten.

tu tikrai tokia stora galva turi? nieko ten  nereik lauzyt-tiesiog 1a.lt turi iproti issipisinet. ne karta pasitaike atveju kad atsiuncia prekes mechaniskai apgadintas ir ispakuotas uz nauju kaina. vien taspats topocentras su elektromarktu ima prekes is 1a.lt(esu mates ggaming gear'a sudarkyta peiliu idealiai perpakuotose dezutese :D ) arba ausines kurias ispakaves asistentas akyse pamate jog laidai nupjauti:D

pvz marijampoles shopai franciziu gauna brokuotas prekes is vokietijos o jas stumia uz nauju kainas ir tai legaliai daroma mazoje importo imoniukeje. mano pazystamas ten dirbo tai sake pats vien imones inventorizacijos apskaitai gelezi is ten imdavo. pvz mano darbe pazeistos ar brokuotos prekes kurios  nepraslysta pro garantini keliauja i ebay sale'ams kaip used pilnai neinspectinus ju bukles ir neretai i aukcionus kol galiausiai netgi pasiekia lietuva.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Synthwavez parašė:

tu tikrai tokia stora galva turi? nieko ten  nereik lauzyt-tiesiog 1a.lt turi iproti issipisinet. ne karta pasitaike atveju kad atsiuncia prekes mechaniskai apgadintas ir ispakuotas uz nauju kaina. vien taspats topocentras su elektromarktu ima prekes is 1a.lt(esu mates ggaming gear'a sudarkyta peiliu idealiai perpakuotose dezutese :D ) arba ausines kurias ispakaves asistentas akyse pamate jog laidai nupjauti:D

Mano galva normali,man niekada nebuvo tokių dalykų,nors pirkau ir iš topocentrų,technoramų ar pačio 1a akustinę sistemą,vskas tvarkingai.jei jie išsipisinėja,tai tegu,man netrukdo nes aš gaunu prekes kokybiškai o atsiunčia prekes kurjeris jei jis sulaužė beveždamas,tai tikrint reik o ne pasimt namo o poto sakyt *Myliu SuperGames.lt* d*hai atsiunte šūdą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Arktisk parašė:

Mano galva normali,man niekada nebuvo tokių dalykų,nors pirkau ir iš topocentrų,technoramų ar pačio 1a akustinę sistemą,vskas tvarkingai.jei jie išsipisinėja,tai tegu,man netrukdo nes aš gaunu prekes kokybiškai o atsiunčia prekes kurjeris jei jis sulaužė beveždamas,tai tikrint reik o ne pasimt namo o poto sakyt *Myliu SuperGames.lt* d*hai atsiunte šūdą.

manau kad nesupranti ka reiskia stora galva. nors aiskint irgi  beviltiska butu kaip matosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Arktisk parašė:

Mano galva normali,man niekada nebuvo tokių dalykų,nors pirkau ir iš topocentrų,technoramų ar pačio 1a akustinę sistemą,vskas tvarkingai.jei jie išsipisinėja,tai tegu,man netrukdo nes aš gaunu prekes kokybiškai o atsiunčia prekes kurjeris jei jis sulaužė beveždamas,tai tikrint reik o ne pasimt namo o poto sakyt *Myliu SuperGames.lt* d*hai atsiunte šūdą.

labai daug neigiamu atsiliepimu apie 1a, paskatino ju nesirinkti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1444 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...