Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Planšetinio kompiuterio rekomendacija


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hey. Ar kas nors domitės "Planšetiniais Kompiuteriais"?

Reiktų kokio neblogo iki 250 - 300€
Iš to, ką skaičiau internete, ir tai ką radau jame, yra gan neblogų Samsungų Tablečių, bet ekranas ganėtinai blankus jų, tik 216 - 224 ppi. Norėtųsi bent jau 250 ppi min. geriausiu atveju bent jau 290+ ir neblogai būtų nuo 3 gb ram. Niekur neradau su usb jungtimis. Tik usb-c arba micro usb.. 

Gal kas galėtų pasiūlyti kažką panašaus? Nelabai žinomi Lenova, Xiomi  (ir kiti) gamintojai man. Neteko nieko iš jų asortimento naudoti.

Didelis didelis dekui!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek zinau, tai jei apie huawei galvoji tai pamirsk nes gaidziu gaidys, samsungai naujesni praeitu- siu metu neblogi, garso kokybe isvis kosmosas tai vienintelis variantas manau tinkamas, o lenovo nu jos griozdiskos, aisku ten ale alcantara galas bet jos labai dideles ir letos plansetes, tai nebent samsungo is naujesniu tu Tab A 2019

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
54 minutes prieš, Mantucha parašė:

Kiek zinau, tai jei apie huawei galvoji tai pamirsk nes gaidziu gaidys, samsungai naujesni praeitu- siu metu neblogi, garso kokybe isvis kosmosas tai vienintelis variantas manau tinkamas, o lenovo nu jos griozdiskos, aisku ten ale alcantara galas bet jos labai dideles ir letos plansetes, tai nebent samsungo is naujesniu tu Tab A 2019

"garso/audio kokybė išvis kosmosas"? čia kaip sarkazmas kad bloga ar kad "švari" t.y. kokybiška? Aš skaičiau, kad video kokybė ganėtinai gera samsungų, žiurint filmus. bet matai, man palnčetė reikalinga viskam, vien tik del audio ir video nera verta pirkti jos, man ganėtinai svarbu yra ir pats ekranas, jeigu jis ganetinai blankus yra, tai ir kokybe nuotrauku, arba internete žiūrint images, ne itin gerai atrodytų ;D

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), tkiit parašė:

"garso/audio kokybė išvis kosmosas"? čia kaip sarkazmas kad bloga ar kad "švari" t.y. kokybiška? Aš skaičiau, kad video kokybė ganėtinai gera samsungų, žiurint filmus. bet matai, man palnčetė reikalinga viskam, vien tik del audio ir video nera verta pirkti jos, man ganėtinai svarbu yra ir pats ekranas, jeigu jis ganetinai blankus yra, tai ir kokybe nuotrauku, arba internete žiūrint images, ne itin gerai atrodytų ;D

Nu kad kosmosas tai turejau omeny kad labai gera audio kokybe, screen ratio santykis geriausias mano matytose plansetese, garsa galiu palyginti su s10+, gal net geriau uz s10+ skamba, ir ekrano kokybe tikrai auksta ko nepasakyciau apie lenovo ar huawei plansetes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
(redaguota)

Nu ką, po maždaug daugiau nei mėnesio galiu parašyti review apie Samsung Galaxy Tab A T590 10.5'

Ekrano raiška gan prasta naršant internete, bet ji nesijaučia, jeigu žiūri filmus arba žaidi

+

Super baterija. Visada ant įjungto wifi išlaiko apie 3-4 paras. 

Gera audio kokybė.

Greitas įkrivomas ~ 2 valandas 1% - 100%

Palaiko otg

Pigi ir gan gera planšetė. Jeigu norit investuoti daugiau, patariu žiūrėti į Ipad 6 arba Ipad 7. 

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...