Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Pagalbos] Windows 10 - CPU 100


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1503 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 3 valandas(-ų), VanagasGFX parašė:

Pas manęs taspats :D tik šiandien pradėjo tokias pievas pjaut lagina belenkaip dying light bad blood... 100% cpu 

modelis : ge72vr 6rf Apache pro

Temperatūros maximum 50C.

Tas pats kas ir temos autoriui, atsidarai Task Manager ir tikrini kas naudoja ta CPU. Jeigu tai žaidimas, tai nelabai ką ir padarysi.

prieš 3 valandas(-ų), MoonLight` parašė:

Tai pas manes kai tarkim Counter Strike 1.6 isijungi , visas pc uzia.. Kazkkokia nesamone.. Mano senas loptopas ~7metu senumo tyliai svariai veikia.. Cia su i7 procas vaizdo korta nebloga kaip nesiojamam, o tokia hujnia kaip sakant… Nezinau , belieka y garantini nesti , tegul kazka ziuri.. 

Priklauso koks dar tavo senas tas laptopas... Nepamiršk tu dabar turi gaming kompiuterį, jie turi žymiai stipresnį aušinimą dėl geresnių komponentų, tai jis garsiau ir dirba. Bet šiaip, bandyk kreiptis į garantinį, gal gavai brokuotą ventiliatorių. Kitu atveju, gali bandyti žaisti su fan curves. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), MoonLight` parašė:

Tai pas manes kai tarkim Counter Strike 1.6 isijungi , visas pc uzia.. Kazkkokia nesamone.. Mano senas loptopas ~7metu senumo tyliai svariai veikia.. Cia su i7 procas vaizdo korta nebloga kaip nesiojamam, o tokia hujnia kaip sakant… Nezinau , belieka y garantini nesti , tegul kazka ziuri.. 

Jei tu dėl garso tai jis ir dirbs taip, turi tėvas lenovo legion y540-15irh tai ir taip pat ijungus žaidimą dirba labai garsiai ,nes isijungia toks kaip gaming modas ir jis aušinas , nes greičiau laptopai kaista. Jei dėl garso ir žadimų tai reik pirkt stačionarą ir nebus garsų :D , o ten 1660ti ir žaidžiant tokį kaip apex legends ir ūžia kai traktorius, toks jau yra dalykas kai perki gaming laptopa.

Redaguota , nario OwnaGe
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), darrel. parašė:

Tas pats kas ir temos autoriui, atsidarai Task Manager ir tikrini kas naudoja ta CPU. Jeigu tai žaidimas, tai nelabai ką ir padarysi.

Priklauso koks dar tavo senas tas laptopas... Nepamiršk tu dabar turi gaming kompiuterį, jie turi žymiai stipresnį aušinimą dėl geresnių komponentų, tai jis garsiau ir dirba. Bet šiaip, bandyk kreiptis į garantinį, gal gavai brokuotą ventiliatorių. Kitu atveju, gali bandyti žaisti su fan curves. 

Tai ,kad aš net neužsiminiau dėl fan'u su jais viskas ok :D nežinau dėl ko čia ta tema usivedei :D pas manęs temperatūra laiko gerai kaip ir sakiau , fanai veikia valomi taip ogi. overwatch pavyzdžiui velka viskas normalei rust taip ogi , bet vat dying light bad blood man 100 cpu pisa iš oro ir nesuprantu kame čia problema ir tai tik būtent ant to žaidimo atrodo nusipirkau veltui :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, VanagasGFX parašė:

Tai ,kad aš net neužsiminiau dėl fan'u su jais viskas ok :D nežinau dėl ko čia ta tema usivedei :D pas manęs temperatūra laiko gerai kaip ir sakiau , fanai veikia valomi taip ogi. overwatch pavyzdžiui velka viskas normalei rust taip ogi , bet vat dying light bad blood man 100 cpu pisa iš oro ir nesuprantu kame čia problema ir tai tik būtent ant to žaidimo atrodo nusipirkau veltui :D 

Nu tai greičiausiai su pačiu žaidimu problema, nieko dėl to nepadarysi. Nebent bandyk googlintis, gal rasi kokį sprendimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, darrel. parašė:

Nu tai greičiausiai su pačiu žaidimu problema, nieko dėl to nepadarysi. Nebent bandyk googlintis, gal rasi kokį sprendimą.

Aš ir taip manau , googlint bandžiau su panašiais situacijoms buve žmonių nebuvo ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), VanagasGFX parašė:

Tai ,kad aš net neužsiminiau dėl fan'u su jais viskas ok :D nežinau dėl ko čia ta tema usivedei :D pas manęs temperatūra laiko gerai kaip ir sakiau , fanai veikia valomi taip ogi. overwatch pavyzdžiui velka viskas normalei rust taip ogi , bet vat dying light bad blood man 100 cpu pisa iš oro ir nesuprantu kame čia problema ir tai tik būtent ant to žaidimo atrodo nusipirkau veltui :D 

Early access geimas, ne tau vienam problema. Man asmeniskai viskas ok su naujuoju dying light, o kitiems yra problemos. Tuo tarpu pamenu kai isejo apex legends, tai man vienam atrode buvo problema del fps'o (gpu), nors tuo tarpu draugams su silpnesniais gelezimis buvo viskas ok, taciau po 2 menesiu atsisiuntus problemu neliko ir zaidziau stabiliai su 80-90+ fps. Svarbu parasyk devsams/suportams ir turetu po kazkiek laiko problema sutvarkyti, nes naujiems zaidimams visuomet buna bedu ties optimizacijomis kol isivaziuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-02-14 21:02, Orion parašė:

Early access geimas, ne tau vienam problema. Man asmeniskai viskas ok su naujuoju dying light, o kitiems yra problemos. Tuo tarpu pamenu kai isejo apex legends, tai man vienam atrode buvo problema del fps'o (gpu), nors tuo tarpu draugams su silpnesniais gelezimis buvo viskas ok, taciau po 2 menesiu atsisiuntus problemu neliko ir zaidziau stabiliai su 80-90+ fps. Svarbu parasyk devsams/suportams ir turetu po kazkiek laiko problema sutvarkyti, nes naujiems zaidimams visuomet buna bedu ties optimizacijomis kol isivaziuoja.

nelabai ten ir naujas žaidimas ;D apleistas labiau jis  video apie jį jau 2018 metais buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1503 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...