Peršokti į turinį
Mongo

Labai svarbus postas!

Recommended Posts

Kad jau atkreipiau jūsų dėmesį, tai tuo ir pasinaudosiu. Ko man reikia? ir kodėl? Man reikia puslapio, kuris tarnautu kaip pagalba komunikuoti su žaidėjais serveryje. Kiek aš galiu jums sumokėti šiuo metu? Tikriausiai, kad nieko ir viskas būtų iš įdėjos. Gal skamba egoistiškai ir įžūlei, bet aš jums siūlau ilgalaikį projektą ir jums iškart kyla klausimas kiek tas ilgai ? galiu pasakyti, kad šiuos 2020 metus stengsiuos, kad jis gyvuotu. Aš jums suteiksiu viska, kad būtų patogu jį kurti, iš jūsų nereikalausiu maksimumo, bet tik šiek tiek tikslumo, o jeigu viskas klostysis kaip planuoju uždirbsim ir pinigų. Jei kažkiek susidomėjai ir nori išbandyt save, o gal tu jau ir patyres ir nori padėti žmogui kuris turi įdėjų galit parašyti čia Kazba#4915. 

Sieksiu, kad neliktum nuskriaustas ir atgautum pinigus už savo sugaištą laiką.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, malonų, kad domiesi, manau kiekvienas bent kažkiek susidomėjas parašys. Taip, patogu ir discordas, bet šiuo metu reikia ir tinklalapio mano įdėjoms išpildyti. Pats perskaičiau postą ir taip, gal tu teisu,s dėl to, kad yra neaiškumu. Puslapis tai neturi būti forumas, jis turi būti tik informacinis apie serveri. 

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele