Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mobilusis telefonas naudojamas kaip modemas


COFFY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1510 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, noreciau pasidometi gal kas naudojates mobiluji telefona kaip modema savo kompiuteriui? Zaidimams siusti ir panasiai. Mobiliojo rysio tiekejai riboja duomenis tokiu atveju? Ar pasakos cia? Pats mastau imti tele2 pildyk neriboto interneto plana ir naudoti kaip modema :) Jei riboja kiek galima isnaudoti GB? Menesiui man sudega su nesiojamu internetu apie 100gb tai ir su mobiliuoju naudojant kaip modema butu +- apie 100, max 150gb menesiui :) 

Idomios visokios patirtys

Redaguota , nario PsychO`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, InTroDuC3* parašė:

Tai be problemų čia :D tikrai su pildyk nėra problemų dėl ribojimo, bet nėra itin greitas :D

Na as naudojau anksciau is telefono, bet trumpa laika (savaite gal) man siusdavo kokius 5mb steame, CS GO pingas budavo apie 50, kai su nesiojamu gal 40-60 turiu tai kaip ir tenkina mane :D O tele2 arba pildyk naudoju daugybe metu ir nesiojamas internetas ju buvo tai tikrai labai patenkintas :)

Redaguota , nario PsychO`
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, PsychO` parašė:

Na as naudojau anksciau is telefono, bet trumpa laika (savaite gal) man siusdavo kokius 5mb steame, CS GO pingas budavo apie 50, kai su nesiojamu gal 40-60 turiu tai kaip ir tenkina mane :D O tele2 arba pildyk naudoju daugybe metu ir nesiojamas internetas ju buvo tai tikrai labai patenkintas :)

Tai tada naudok ir nesuk galvos dėl to :D Aš irgi kai žaisdavau ping'as mane tenkino, siuntimas taipogi. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
6 minutes prieš, InTroDuC3* parašė:

Tai tada naudok ir nesuk galvos dėl to :D Aš irgi kai žaisdavau ping'as mane tenkino, siuntimas taipogi. :D

Nu matai, naudojau mazai, bet dabar mastau pereit visam ir naudot kaip main neta del to idomu ar neriboja ir kaip kas :) O siaip tele2 (tas pats pildyk) sakyciau labai stabilu interneta turi todel ir naudojant is telefono jis yra pakankamai neblogas

Redaguota , nario PsychO`
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokias čia pasakas rašote apie operatorių siūlomą neribotą internetą?

Mobilieji operatoriai galbūt ir siūlo neribotą, tačiau pasiekus 10 GB ar kažkiek daugiau, interneto greitis yra smarkiai sumažinimas iki tokio, kur jeigu padalinsi jį PC, praktiškai Mbps bus per mažas naudotis internetu.

Sumažina iki Kbps.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), NTQ parašė:

Kokias čia pasakas rašote apie operatorių siūlomą neribotą internetą?

Mobilieji operatoriai galbūt ir siūlo neribotą, tačiau pasiekus 10 GB ar kažkiek daugiau, interneto greitis yra smarkiai sumažinimas iki tokio, kur jeigu padalinsi jį PC, praktiškai Mbps bus per mažas naudotis internetu.

Sumažina iki Kbps.

Neberasyk nesamoniu, as dirbu tele2 ir nera jokiu ribojimu ir nezinau is kur tu trauki tokia dezinformacija, pats kai atsikrausciau ir buvo ruosiamas man modemas su internetu naudojau is darbines korteles interneta per telefona viskas puikiai veike, bet yra kitas minusas jog telefonas neperduoda tokio greicio koki gali perduoti modemas, su telefonu budavo 50-60Mbps, o su modemu 90-120 Mbps, turiu visur neribota ir nera jokiu ribojimu ar tu 5TB isnaudosi ar 20TB, net nera tikslo riboti sparta. Taip yra ten mezonai kurie skirti studentams kur spartas reguliuoja, tele2 reguliuoja tik duomenu kieki bet ne sparta. O jeigu vakarais pakyla pingas ir tau atrodo kad kazkas specialiai nakti tau sumazina sparta tai mazai apsisvietes siuo klausimu tuomet

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), NTQ parašė:

Kokias čia pasakas rašote apie operatorių siūlomą neribotą internetą?

Mobilieji operatoriai galbūt ir siūlo neribotą, tačiau pasiekus 10 GB ar kažkiek daugiau, interneto greitis yra smarkiai sumažinimas iki tokio, kur jeigu padalinsi jį PC, praktiškai Mbps bus per mažas naudotis internetu.

Sumažina iki Kbps.

anksciau taip buvo kad po kazkiek gb sumazina greiti bet dabar pats turiu ezy su neribotu planu, isnaudoju per men 200gb ir jokiu apribojimu

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Neberasyk nesamoniu, as dirbu tele2 ir nera jokiu ribojimu ir nezinau is kur tu trauki tokia dezinformacija, pats kai atsikrausciau ir buvo ruosiamas man modemas su internetu naudojau is darbines korteles interneta per telefona viskas puikiai veike, bet yra kitas minusas jog telefonas neperduoda tokio greicio koki gali perduoti modemas, su telefonu budavo 50-60Mbps, o su modemu 90-120 Mbps, turiu visur neribota ir nera jokiu ribojimu ar tu 5TB isnaudosi ar 20TB, net nera tikslo riboti sparta. Taip yra ten mezonai kurie skirti studentams kur spartas reguliuoja, tele2 reguliuoja tik duomenu kieki bet ne sparta. O jeigu vakarais pakyla pingas ir tau atrodo kad kazkas specialiai nakti tau sumazina sparta tai mazai apsisvietes siuo klausimu tuomet

Na, reiškiasi mano informacija pasenusi, kadangi anksčiau sumažindavo. Bent jau iš Bitės tai tikrai. O telefonas perduoda tokį patį greitį kokį ir gali gauti, priklausomai nuo integruotos antenos stiprumo. Dauguma telefonų palaiko 5 GHz, tai greitis turėtų išlikti panašus.

Žinoma, tie modemai turi 2, 3 ar 4 antenas gan ilgas, telefonas to neturi, tai atsižvelk į šį faktorių. Apie vakarus nieko nerašiau. Mano interneto teikėjas išlaiko visad iki 900 Mbps, nepriklausomai ar naktis, ar diena.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, NTQ parašė:

Na, reiškiasi mano informacija pasenusi, kadangi anksčiau sumažindavo. Bent jau iš Bitės tai tikrai. O telefonas perduoda tokį patį greitį kokį ir gali gauti, priklausomai nuo integruotos antenos stiprumo. Dauguma telefonų palaiko 5 GHz, tai greitis turėtų išlikti panašus.

Žinoma, tie modemai turi 2, 3 ar 4 antenas gan ilgas, telefonas to neturi, tai atsižvelk į šį faktorių. Apie vakarus nieko nerašiau. Mano interneto teikėjas išlaiko visad iki 900 Mbps, nepriklausomai ar naktis, ar diena.

Turiu darbinį bitės ir tele2 asmeninę kortelę. Tai galiu pasakyt, jog tik bitėje tokie ribojimai. Tele2 neriboto plano ribojimų praktiškai nepasieksi :)

Bitė riboja greičius nuo plano, pavyzdžiui mano atveju 40-50gb?

 

Studentavimo laikotarpiu esu net palikęs 2 laptopus su tele2 internetu farmint mmorpg žaidimus 24/7, jokių apribojimų ant tele2 tikrai nėra.

Redaguota , nario PreFix
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Visiems aciu kas pasidalinot savo patirtimi. Kodel galvoju pildyk, nes tai mano main kortele ir man tiesiog patogu taip, vistiek as perku tada uz 5 eur plana menesiui su neribotais skambuciais ir sms ir ten 3gb neto. Be manes niekas pc mano nenaudoja todel logiska kad grizes pats prijungiu savo telefona kaip modema ir turiu 2in1 :) Apie bite tikrai esu irgi girdejes visko ir jie net neturi normalaus interneto plano jei imant nesiojama laisva interneta su modemu. + esu uzsieni tai man patogiau grizus uzsisakyt menesiui plana savo telefonui ir kartu naudoti kompui interneta :) Pats irgi nepastebejes, kad ten su tele2 ar pildyk butu kazkas, bet maniau per mazai naudojau, kad pastebeciau kazka :) O greiciai kaip ir tenkina, nes suluzus modemui nesiojamam naudojau kortele interneto per telefona tai zaidziau, siunciaus zaidimus ir skirtumo kaip ir nejutau :D Aciu visiems PEACE 

Redaguota , nario PsychO`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), PsychO` parašė:

Sveiki, noreciau pasidometi gal kas naudojates mobiluji telefona kaip modema savo kompiuteriui? Zaidimams siusti ir panasiai. Mobiliojo rysio tiekejai riboja duomenis tokiu atveju? Ar pasakos cia? Pats mastau imti tele2 pildyk neriboto interneto plana ir naudoti kaip modema :) Jei riboja kiek galima isnaudoti GB? Menesiui man sudega su nesiojamu internetu apie 100gb tai ir su mobiliuoju naudojant kaip modema butu +- apie 100, max 150gb menesiui :) 

Idomios visokios patirtys

Yra aprašyta apie kažkokį sąžiningą naudojimą interneto su išankstinio papildymo kortelėmis, tai siūlyčiau dar kažką apie tai pasidomėt. Nes gali pamatyt pilnai kad naudoji ant PC ir tiesiog apribot ar išjungt paslaugą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, BaubasPoLova parašė:

Yra aprašyta apie kažkokį sąžiningą naudojimą interneto su išankstinio papildymo kortelėmis, tai siūlyčiau dar kažką apie tai pasidomėt. Nes gali pamatyt pilnai kad naudoji ant PC ir tiesiog apribot ar išjungt paslaugą.

Meh :D Jei isjunks, nueisiu ir nesiojama interneta pasiimsiu ir baigta :D Nemanau, kad jau logiska daryt kazka kai dauguma zmoniu su telefonais vien isnaudoja ten simtus GB. As manau kaip tik jiems pliusas, kad brangesnius planus perku. Zesim :)

Redaguota , nario PsychO`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1510 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...