Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau [- PROJEKTO -]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1537 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas visiems kaip žinoma (SVEIKI)

Mokausi scriptinti ir nėra ką daryti tai nusprendžiau ieškoti projekto.

 

- Klausimas ką aš gėbų.

[-!-] Gėbų tai ką dabar rašau:

Moku konfireguruoti failus,kurti pagal jus pluginus (SCRIPTUS),moku sukėlti failus į patį serverį (KAS NEMOKA) Moku sujungti sms sistemą su serverių ir kt...

 

Apie mane: 

Kiek man metų? - 15

Kiek pradirbu per dieną - Kažkur apie 9-10valandų (Savaitgalis 1parą -19val)

Esu draugiškas,mokantis kūrti minecraft serverius.Kodėl mane įdomus šiš darbas? - Nes aš nesu tas kuris tingį esu tas kuris netinginiaują o dirba iškart jei yra užsakymas arba pasakymas savininko,esu kašininkas lankau treniruotės - Per treniruotės jau galvoju ką pakeisti serveryje koki pluginą sukurti.

Šiek tiek daugiau informacijos 

DISCORD: Hentas#2876

NEPATINKA - PEREIK TEMĄ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Profutis parašė:

Abejoju, kad kazka tu cia gero sukursi, nes stonecrafto failai buvo lievi ir kaip matau stonecraft zlugo?

Nežluges gyvuoja ir gėreja savo galvą persišviesk :) serveris uždarytas iki rytojaus ir vsks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, FreDosas parašė:

Nežluges gyvuoja ir gėreja savo galvą persišviesk :) serveris uždarytas iki rytojaus ir vsks 

 aš manau, kad tu čia per kitus acc rašai, nes mačiau pora kitu acountu su tuo pačiu skype pijustij kaip taip įmanoma? :D ir ką jūs sugebat tik disocrde spaminti, kad prisijungtų prie šūdservio, šūdai pas jūs ten vyksta padarot privatų serveri, o paskui vėl oficialų, atnaujinimose kiek mačiau simple pirmokeliu dalykai padaryti pvz: atnaujintas tabas, freevip ir tas jūsų naujas logo šūdų krūvą, nes tsg nufotkintas spawnas ir uždėtas užrašas stonecraft. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1537 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...