Peršokti į turinį
Svarainis

perku Vėl superku Paypal!

Recommended Posts

Nuolatos superku PayPal eurus. Galiu supirkti ir kitą valiutą, t.y. turit dolerius, norit juos parduoti, tačiau siunčiant man eurus, tuo metu paypal'as sukonvertuos, ir susitarsim dėl sumos. 

Mano PayPal paskyra patvirtinta 100 proc., bei naudojama daugiau nei 5 metus, tad jokių problemų iš mano pusės nekils. Perku tiek susitikimu gyvai (Kaune) tiek internetu.

Kursas - taikomas individualiai, priklausomai nuo turimos sumos. Tačiau tikrai neišlupsite daugiau nei galėsiu pasiūlyti, nes yra keletas priežasčių: 

• rinka diktuoja savo;
  • reikia mokėti pelno mokestį;
  • reikia susimokėti už IV.

Atsiskaitymo būdai yra keli:

• SEB bankas(jei turi pats SEB ar SwedBank tai pervedimas įskaitomas iš karto)
  • Paysera(per ją galiu persiųsti į bet kurį LT banką, tačiau jei norima skubiai kainuoja papildomai 0,29 euro, o jei turite patys paysera, tada įskaitoma iš karto, be jokio papildomo mokesčio)
  • Revolut

Tačiau esu stabilus ir pastoviai superku, tad jei tingite ieškoti asmenų, kurie nupirktų jums palankesniu kursu, nei galiu pasiūlyti aš, visuomet kreipkitės. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė GucciBoys
      Labas visiems.
      Nupirkčiau samp tematikos dizainą sukoduotą ir neplatiną , su savo kainomis ir nuotraukomis man į AŽ.
    • Parašė Einaras_Pitbull
      Sveiki, nupirkčiau YouTube paskyrą nuo 1k subu. Rašom man į A.Ž arba komentaruose.
      Atsiskaitymas SwedBank
    • Parašė OG Simonas
      Sveiki, nupirkčiau San Fierro gamemode, iki 4e.
      SwedBank
      Heiteriai, jei galvojat, kad už tokią sumą niekaip nenusipirksiu, tad iškart jūms pasakau:
      1. Neprašau visiškai tobulo GM
      2. Būgų kad bus tai nieko nesakau, tik perkur todėl, kad būtų mažiau jų.
      Ir gal atsiras norintis kažką bandyti kartu pakurt? Rašykit į AŽ  (Už darbą mokėsiu) 
      Žinau, pasakiau, kad mokėsiu daug kas rašys, man nereikia profesionalo. Man reikia žmogaus, kuris sugeba kažką padaryti su serveriu, jį tobulinti ir t.t
      Ačiū už dėmesį.
    • Parašė Mantas008
      Sveiki,
      superku visas FACEBOOK paskyras. Su pasiulymais kreipkites asmenines zinutes.

Lauksiu pasiulymu!
  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele