Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

perku Vėl superku Paypal!


Svarainis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1518 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nuolatos superku PayPal eurus. Galiu supirkti ir kitą valiutą, t.y. turit dolerius, norit juos parduoti, tačiau siunčiant man eurus, tuo metu paypal'as sukonvertuos, ir susitarsim dėl sumos. 

Mano PayPal paskyra patvirtinta 100 proc., bei naudojama daugiau nei 5 metus, tad jokių problemų iš mano pusės nekils. Perku tiek susitikimu gyvai (Kaune) tiek internetu.

Kursas - taikomas individualiai, priklausomai nuo turimos sumos. Tačiau tikrai neišlupsite daugiau nei galėsiu pasiūlyti, nes yra keletas priežasčių: 

  • rinka diktuoja savo;
  • reikia mokėti pelno mokestį;
  • reikia susimokėti už IV.

Atsiskaitymo būdai yra keli:

  • SEB bankas(jei turi pats SEB ar SwedBank tai pervedimas įskaitomas iš karto)
  • Paysera(per ją galiu persiųsti į bet kurį LT banką, tačiau jei norima skubiai kainuoja papildomai 0,29 euro, o jei turite patys paysera, tada įskaitoma iš karto, be jokio papildomo mokesčio)
  • Revolut

Tačiau esu stabilus ir pastoviai superku, tad jei tingite ieškoti asmenų, kurie nupirktų jums palankesniu kursu, nei galiu pasiūlyti aš, visuomet kreipkitės. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1518 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...