Peršokti į turinį
StuffGamer

roleplay Dalinuosi Country RolePlay Failais

Recommended Posts
15 minutes prieš, TheEND parašė:

Savaite nepavalgiai? .....

 

17 minutes prieš, Euro20Euro parašė:

Didelis minusas...

Šitas tai tikrai nusipelnęs -rep :D Pirko skriptus už 40€ ne tą versiją atsiunčiau, sakau pl per naują versiją atsiūsiu, tas pradėjo verkti, kad gražinti pinigus ir pnš (Kiek supratau mama pagavo, kad išleido pinigus nuo jos kortelės) :D Prisipažino pats, kad pasėmė kelis skriptus ir sako aš tau discordą gražinu ir skriptus XDD [Tikiuosi supratot mano mintį]

Šitas žiaurus vpš kokią teisę tu turi viešinti kitų projektų asmeninį turtą? (Skriptus)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį


Parašė (redaguota)
2020-01-30 18:41, SuperisHD (GentleRP) parašė:

Šitas žiaurus vpš kokią teisę tu turi viešinti kitų projektų asmeninį turtą? (Skriptus)

O kokią teisę neturi? Atsakau, kad 98% ne jų kurti scriptai ten, o tiesiog public prieinami, gal net visas šimtas. Tegul tik viešina tuos šudserverius, vaikai pasileisti net jų nemoka visą serverį gavę, tai koks skirtumas anyway. :D

Redaguota , nario Enderdroid
 • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

2020-01-30 20:52, Enderdroid parašė:

O kokią teisę neturi? Atsakau, kad 98% ne jų kurti scriptai ten, o tiesiog public prieinami, gal net visas šimtas. Tegul tik viešina tuos šudserverius, vaikai pasileisti net jų nemoka visą serverį gavę, tai koks skirtumas anyway. :D

:D Tu man parodyk tiesiai šviesiai bent viena projekta kuris VISIŠKAI TURĖTU savo serverį, o ne remintis esx pagrindu. Nes remiantis tavo teiginių visa FiveM rinka yra nemokamas šudas. Bet kuriuo atvėju prie serverio dirbta ,neįtakoja ar jis varomas esx pagrindu ar kitu ,esmė ,kad viešina failus. (NoPixel gali nesakyti ,nes vistiek ten yra kažkokie-kokie nemomami scriptai nors ir perdaryti)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Parašė (redaguota)

Ir kaip jie contributina projektui, jeigu tiesiog ne išvertimą padaro?  +- be to daugiau niekas nėra keičiami. Vos ne kiekvienas scriptas tam ir turi savo locales, kad būtų lengviau tai pasidaryti, manai vien išvertus jiems suteikia tai teisia platinti ar neplatinti failų, kurie net nėra jų kurti? Nu nebūkim juokingi gal. Tokios temos yra visiškas absurdas, kai ale "paplatinimas" vos ne "unikalus" serveris kuris iš tikro yra tas pats scriptų kratinys tiesiai iš interneto, tiesiog pakeista porą angliškų žodelių į lietuvių kalbą ;) Žmogus paminėjo "projektų asmeninį turtą? (Skriptus)". Tai tikrai nėra teisingas apibrėžimas, turtas ne jų, scriptai ne jų. Peace. Tegul platina tik tai ką patys padarė, kas būtų tik tikriausiai koks 1% to viso "scriptų kratinio" kuris čia įmestas. Ir tai tas jų darbelis bus visiškai BEVERTIS be pačių scriptų, ką jie pakeitę yra. O ar aš sakiau, kad kažkas unikalaus turi būti ar nebūti lietuvos rinkoje? Apie tai aš nekalbu, ne tame esmė šioje temoje ir tai ką norėjau pasakyti. Pats puikiai žinau kad visas šimtas procentų lietuviškų rp naudoją esx, ir niekuom tai nestebina.
 

Redaguota , nario Enderdroid

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė Crossfire
   FreeRoam & RolePlay
   Website: Čia
   Facebook: Čia
   Youtube: Čia
   Mano Pakvietimo nuorodą: Čia
   TeamSpeak 3 IP: ts.gta-multiplayer.cz
   IP Address: s3.gta-multiplayer.cz:7777
   Labas, SA:MP !
   Norėčiau pristatyti jums projektą, ar net žaidimų serverius kuris jumis sudomins iš pirmo karto. Tai visu pirmiausia, norėčiau jums pristatyti WTLS - Welcome To Los Santos serverį. Žaidimo serverio stilius yra FreeRoam - ( laisvo stiliaus žaidimas jums leidžia veikti tai ką jūs norite nėra jokių apribojimų ). Pirmiausia jums norėčiau papasakoti apie šį projektą, tai, kad čia tik ne paprastas žaidimas bet ir turintis begalę daug užsiėmimų - veiklos ir kitų patogių jums prieinamų žaidimų. Žaidimų serveriai yra suskirstyti į 3 kalbas, norint prisijungti prie tam tikro serverio ir bendrauti su serverio žaidėjais privalėsite - bendrauti tik jų esame kalba: EN, CZ, SK. O norint bendrauti jūsų kalba pavyzdžiui Lietuvių tik naudokite /pm komandą ir galėsite bendrauti. Rašant bet kokį tekstą ( ne jų esama gausite užtildymą tam tikram laikui, arba net įspėjimą ). Įspėjimas: Neprašykite pinigų kitų serverio žaidėjų tai pat galite būti nubausti administracijos. Norint užsidirbti sau pinigų privalėsite naudoti komandą /earn /jobs ir dirbti. Serveris dirba SinglePlayer Principu, jeigu esate kada nors žaidęs tarp botų tai dabar susidorosite ir prisiminsite senus gerus laikus prie tikrų žaidėjų. Daug neaprašysiu jums čia visko, bet patarčiau geriau prisiregistruoti ir prisijungti prie šio esančio projekto. Tai pat būčiau labai dėkingas jog registruodamasis prie šio projekto panaudokite mano pakvietimo nuorodą: https://gta-multiplayer.cz/?invite=171809. ( Paspauskite ant nuorodos ir tada registruokitės į puslapį ). Iki pasimatymo, serveryje!
   #Apsaugokite savo paskyrą!: Žaidime įveskite komandą: /link ir sekite nurodymus kaip taip atlikti. Savo vartotoją apsaugokite tik ten kur žaisite. Už savo apsaugota vartotoją žaidime jūs gausite premija ( serverio pinigų ) - 50.000 tūkstančių.
   Šiandienos serverio statistiką turime štai tokia: 2020/03/30.

   #Serverio Gidas: Serverio Gidas
   Jūs galėsite čia sužinoti plačiau apie serverį, kaip nuo ko pradėti.. Pilnas gidas jus apmokys ką greičiau įsisavinti ir kaip uždirbti pirmus pinigus serveryje. O čia pagrindiniai dalykai jūs išmokys kaip juos uždirbti bei po to nusipirkti namą, verslą, daryti nusikalstamą veiklą, būti gaujose, žaisti mini-žaidimus, ir t.t. - ( Gangs, Cash, Phone, Weapons and fights, Properties and Houses, Minigames, Gambling, Crimes ). Pačio serverio statistiką galite sužinoti parašę žaidime: /server. #Pagrindinės šio serverio komandos:
   • /Help - Serverio pagalba naujokams ir ne tik.
   • /Earn - Paaiškinimas kaip užsidirbti serveryje pinigų.
   • /Gps - Galėsite surasti jums nežinomą vieta, tai navigacija serveryje.
   • /Objective - Kiekviena diena keičiančios užduotys už kurias jūs galėsite užsidirbti po 25.000 $ serverio valiutos.
   • /Locatecar - Padės jums surasti greičiau automobilį, jei ant akių nepamatysite.
   • /S - ( /stats ) - Jūsų vartotojo statistika serveryje.
   • /Report - Galėsite čia pranešti apie serverio pažeidėjus.
   • /Achievements - Čia galėsite pasižiūrėti savo pasiekimus ir juos vykdyti.
   • /Millionaires - Čia galėsite varžytis su kitais žaidėjais savo turimu pinigų kiekiu ( serverio valiutos ).
   • /Levels - Jūsų žaidimo levelis ir su pasiektu vis aukštesniu jūsų leveliu gausite tam tikras premijas.
   #Pagrindiniai serverio užsiėmimai:
   • Minigames
   • Golf
   • Basketball
   • Heist's
   • Race's
   • DeathMatch
   • Missions
   • Events
   • Jobs
   • Casino
   • Pool
   • Basejumps
   • QUB3D
   • Ceo
   • Congressman - šitą galėsite vykdyti jei tik laimėsite rinkimus. Užsiregistruoti galite parašydami komandą: /election už 100.000 $ serverio valiutos + privalote būti 50 levelio.
   #Premium vartotojas:
   • Premium vartotojas čia yra tas pats kaip VIP narystė, tik ji turi daugiau privilegijų nei tik tai. Ją galite nusipirkti tiek už eurus, tiek už kitą valiutą jei norite ilgesniam laikui. Didžiausias laikas šios privilegijos iki 1 metų - tai būtų : ( 365 dienų ). Išbandymui jūs galite nusipirkti ir 5 dienom iš /rpshop parduotuvės už 20.000 RP. Daugiau informacijos sužinosite apie šitą privilegiją paspaudę: Čia.
   #RP - kas tai ?:
   • RP - Galite užsidirbti iš ( event, minigame, jobs, missions, gang wars, heists, race, ir t.t. ). Susikaupę tam tikrą kiekį jūs galite juos išleisti panaudodami šią komandą /rpshop ir nusipirkti sau norimą paslaugą ar privilegiją savo vartotojui. Daugiau informacijos sužinosite apie šią RP sistema parašę žaidime: /rp.
   #Pakvietimų sistema:
   • Ši sistema, gan kiek kitokia išsiskirianti iš kitų serverio. Kai jūs pakviesite savo draugą į projektą, jūs turėsite jam duoti savo pakvietimo nuorodą per kurią jūsų draugas užsiregistruos ir po 50 valandų pražaidimo serveryje Jūs uždirbsite 2.00 Eur arba 2.50 USD į savo kišenę realių pinigų - ( Priklausys kokią valiutą pasirinksite prieš registracija ). Už šiuos pinigus galėsite nusipirkti žymiai geresnę paslaugą serveryje. Panaudoję komandą: /shop.
   #Atsitiktiniai event'ai:
   • Atsitiktiniai eventus galite sužinoti kurie vyksta tam tikromis valandomis iš laikraščio dėžučių.
   MoneyBag - tai yra specialus paslėptas krepšys žalioje zonoje už kurio suradimą jūs užsidirbsite - 50.000 $ serverio valiutos, o turint premium vartotoją jūs gausite už jį net 100.000 $. Kiekviena kartą kada jis atsiranda, tai serveris praneša ir nurodo lokacija kur yra žalia zona. MoneyCourier - Sukurti 4 bot'ai žalioje zonoje tai pat pasislėpę ir jūs privalote juos surasti kurie apsiginklavę ir pamatę jus šaudys su M4 ginklais. Nušovę juos jūs gausite iš jų tai pat tokias premijas kaip ir pirmajame užduotį. MoneyZone - Tai yra maža žalia zona, kurioje automatiškai ir atsitiktiniu būdu serveris išrenka lokacija. Joje jūs turite - išgyventi ir nenumirti 10 minučių, tai yra niekas negali jūsų nužudyti. Jeigu išgyvensite tas 10 minučių šioje zonoje jūs gausite premija 50.000 tūkstančių serverio valiutos ( pinigų ) + XP/RP. Drug Plane - Tai paslėptas lėktuvas viename iš oro uostų ( Los Santos, San Fierro, Las Venturas ). Suradus jums lėktuvą ir įsėdus į jį jūs gausite tam tikrą narkotikų kiekį + bus pranešta visiems serverio žaidėjams, kad jūs radote tik jūsų vartotojo vardą ( narkotikų buvimo vietos neparodys kitiems žaidėjams ). Drug Van - Paslėptas mikriukas tam tikrame mieste. Sužinoti galite kuriame mieste paslėptas autobusiukas laikraščių dėžutėje. Už surastą mikroautobiuką jūs gausite premijos - 500 cocaino. ( norint atsiimti narkotikus, privalote įlipti į tą autobusiuką ir serveris visiems žaidėjams praneš jog jūs radote tai.. Policijos pareigūnai pagavę jūs, jei turėsite įtarimo žvaigždučių jūs neprarasite savo turimų narkotikų ). Autobusiukai suskirstyti į dvi grupes; 1. Rumpo, 2. Burrito.. Drug Box - Tai paslėpta dėžė po vandeniu tai pat su narkotikais, miestą galite sužinoti tai pat laikraščių dėžutėse. Už tai irgi gausite tam tikrą kiekį narkotikų į savo inventorių. #Organizacijos:
   Jūs galėsite susikurti organizacija ir galėsite vykdyti užduotis - kas tam tikrą laiką atsiranda raudonos zonos kuriuose turėsite išgyventi 10 minučių per tą laiką jūsų niekas negali nužudyti, jei nužudys jūs prarasite ne tik pinigus už tą užduotį bet ir xp kiekį. Dar yra: "Ceo Work" čia galite vykdyti savo organizacijos darbus kas 30 minučių, už kiekviena darbą gausite nuo 40.000 iki 50.000 $. Daugiau jūs galėsite kovoti prieš kitas organizacijas ir kelti savo lygį joje. Tai pat yra sukurti organizacijos verslai iš kūrių jūs galėsite užsidirbti didelius pinigus ir duoti premijas savo kolegoms. Norint priimti naują narį į savo organizacija turėsite naudoti komandą: /hire ID. Pradžiai jums siūlau istoti į kitą organizacija, kol susitaupysite pinigų. Ši organizacija jums kainuos pirmam kartui atidaryti: 10 milijonų serverio valiutos. ( Galiojimo laikas: visam laikui ). Plačiau galite pasiskaityti šioje nuotraukoje: ČIA. Geros jums dienos !
  • Parašė iPlayGames.lt
   Sveiki, noriu pristatyti PlayLTRP serverį! 
   Serveris yra kūrimo stadijoje, todėl kviečiu prisijungti prie mūsų bendruomenės ir sėkti serverio veiklą gyvai. Serverio scripteris bando kiekvieną dieną įdiegti kuo daugiau naujovių, jog žaidimas būtu kokybiškas žaidėjams. Serveryje jūsų laukia aktyvi administracija, kuri užtikrins aukštą RP lygį serveryje! Visas veiksmas vyksta kaimeliuose - Paleto Bay, Sandy Shores ir Grand Senora Desert! Atvykusiems naujiems miestelio gyventojams siūloma apsilankyti darbo biržoje ir susirasti sau norimą darbą. Tai pat jei turėsi noro ir laiko jūsų lauks Policijos Departamentas, Medicinos Centras, Taxi bendrovė "Bolt", bei Autoservisas. Galima įkurti savo verslą, įdarbinti darbuotojų, pirkti produktus ir užsidirbti iš verslo nemažai pinigėlių. Tai pat miestelyje gyvuoja Lapinų ir Daktarų mafijos, kurios ieško naujų miestelių gyventojų kurie nebijo susitepti rankų krauju ir norėtu prisijungti prie jų grupuotės. Be darbų yra ir linksmybių tokių kaip klubas, tai pat kaikuriem reikia ir narkotikų, miestelyje yra atokių vietų kur galima būtu puikiai pradėti nelegalų verslą. 
   Pora kadrų iš serverio:
    
   Policijos darbas


   Mediko darbas

   Taxi darbas

   Mechaniko darbas

   Mafijos

   Parduotuvių apiplešimai

   Jūverylikos apiplešimai

   Nelegalios veiklos


   REGITROS SISTEMA
   Discord serveris: https://discord.gg/6n84McC
   Pagarbiai PlayLTRP administracija!
    
  • Parašė ŠPOKAS
   Kviečiame tave prisijungti prie ExclusiveRP serverio !!! Atvykus į serverį jus pasitiks unikali bendruomenė su skirtingais veikėjais. Serveris bazuojasi Los Santos mieste. Jo tipas - SeriousRP. Serveris turi savo Whitelist taip pat ir TokoVoip sistemą. Mūsų siekis - Aukšto lygmens, unikalus ir smagus RolePlay. Serverio scripteriai dirbą kasdien stengdamiesi įdiegti kuo daugiau atnaujinimų siekiant RolePlay lygį pakelti į dar nematytą aukštį. Mieste netrūksta veiksmo, kadangi pietinę Los Santos pusę valdo žiaurios Ballas ir Vagos gaujos. Tačiau miestą nuo jų saugo nuostabus Los Santos Policijos Departamentas, visų sveikatą prižiūri Los Santos Medicininis Centras, miestiečių automobilius tobulina ir tvarko Los Santos Auto Salonas. Visas naujienas miestui praneša Exclusive Žinios, o svarbiausius miesto klausimus sprendžia Los Santos Parlamentas. Didžiausius nusikaltėlius teisia Los Santos teismas, su generaliniu teisėju priešakyje. Mieste yra pilną įdomių funkcijų, kaip unikali narkotikų gamyba, sudėtinga, tačiau intriguojanti apiplėšimų sistema, tvarkinga parduotuvių sistema. Serveris neverčia tavęs dirbti oficialaus darbo, gali kurti savą verslą, ieškotis darbuotojų, ar užsiimti individualia veikla. Mes skatiname unikalumą ir individualumą, tad tikrai skatiname kurti veikėją kurio dar niekas nebūtų matęs. Serveryje negirdėsite jaunimo balsų, o jei ir išgirsite, tai jis žaidime jo veikėjas ir bus vaikas. Prisijunk prie mūsų, jei nori pajusti tą tikrą RolePlay skonį.
                                                                            Mūsų Discord: https://discord.gg/UWfbzB7 
                                                                                                  Gaujos
                            
                          
                        
                         
                                                               Los Santos Policijos Departamentas
             
                                                            Los Santos Medicininis Centras
                            
                                                                                                                   
                                                           Los Santos Auto Salonas
                            
                                      
                                                                               Los Santos Parlamentas
                            
                                                                                                                             
    Su visa pagarba, ExclusiveRP Administracija
    
  • Parašė cig321
   deleted
 • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


 • SuperGames programele
 • SuperGames programele


×