Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padėkit dėl konvertinimo


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1520 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, Michael_Scott parašė:

Ctrl+h ir pakeiti CreateObject į CreateDynamicObject. Same su materialais. Tekstus man rodos reiks apkeist. Tūrėtų veikt man rodoa

Hm, pamiršau pasakyt, kad su Texture Studio mappinu, o ne su Map Editor. :D Nebent į Map Editor įkelt tą map ir editint

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Bandžiau, neišėjo, noriu kito būdo, man ten tas convertffs yra juodas miškas, kad ir mokyčiaus su Youtube. :D

Tai kad ten nėra ką mokytis, pasirenki iš ko convertuot į ką ir viskas, kokio dar kito būdo nori, kai tai geriausias būdas yra :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Inn#Progress parašė:

image.thumb.png.47773c604f1ac97f3cb59ca41ebf3a9e.pngŠituos pakeiti ir viskas

Ir paskui tipo įkeli tą eilutę, kur objektas yra? Pvz.: 

SetObjectMaterial(tmpobjid, 0, 18800, "mroadhelix1", "road1-3", 0x00000000);
tmpobjid = CreateObject(8661, 601.996398, -560.132202, 15.337500, 0.000000, 0.000000, 90.000000); 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

59 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Ir paskui tipo įkeli tą eilutę, kur objektas yra? Pvz.: 

SetObjectMaterial(tmpobjid, 0, 18800, "mroadhelix1", "road1-3", 0x00000000);
tmpobjid = CreateObject(8661, 601.996398, -560.132202, 15.337500, 0.000000, 0.000000, 90.000000); 

Na jo.. Bet žiūriu, kad su tekstura taip paprastai nesikonvertina kažkodėl, jeigu tik įkelsi CreateObject pasiconvertins, bet su tekstūra, tai nežinau, galbūt kitą kokį reik pasirinkti input ar output

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Inn#Progress parašė:

Na jo.. Bet žiūriu, kad su tekstura taip paprastai nesikonvertina kažkodėl, jeigu tik įkelsi CreateObject pasiconvertins, bet su tekstūra, tai nežinau, galbūt kitą kokį reik pasirinkti input ar output

Hm, įdomiai.. reikės dar per Map Editor bandyt, gal ten išeis kažkas.. Ačiū už atsakymą nors! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Michael_Scott parašė:

Ctrl+h ir pakeiti CreateObject į CreateDynamicObject. Same su materialais. Tekstus man rodos reiks apkeist. Tūrėtų veikt man rodoa

CreateObject(modelid, Float:X, Float:Y, Float:Z, Float:rX, Float:rY, Float:rZ, Float:DrawDistance = 0.0)

o

CreateDynamicObject(modelid, Float:x, Float:y, Float:z, Float:rx, Float:ry, Float:rz, worldid, interiorid, playerid, streamdistance, DRAWDISTANCE);

 

Tiesiog tekstus pakeitus jam nepadės mes pilna klaidų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1520 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...