Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Nupirkčiau kelias FB paskyras


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1542 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), Morello//LT parašė:

Nepatikimas. Gausiu pinigus, ištrynsiu komentarą. 

C1585582-CFB9-47DC-8DA9-C6BCF03361BC.png

Prašyčiau nemeluoti mano temoje. Prisegu tiek sąskaitą, kurią siuntei, tiek savo pavedimą. Po pavedimo pradėjai išsikalinėti ir prašyti dar 15 nuotraukų, nors visas atsiunčiau - aiškini, kad pinigų negavai (vienoje iš žinučių, pats pripažįsti, kad turėjo atkeliauti per 20 sekundžių). Esant reikalui, galėsiu duoti vienam iš administratorių prisijungimą į banką ir įrodyti, kad pavedimas buvo atliktas ir suderinta suma pervesta šios dienos vidurdienyje.


Taip pat prisegu ir .pdf iš savo banko. Tikiuosi šis narys bus išmestas už savo melą

 

Untitled.png

Capture.PNG

payment.pdf

Redaguota , nario MarkasKriauciunas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, mat1ks parašė:

swed į seb čia siųsta, man rodos reikia palaukt, iškart neateina..

jau metai kaip ateina per kelias minutes seb/swed :) Be to jau praėjo 6 valandos. Penktą valandą net tarpbankiniai pavedimai Lietuvoje įkrenta :) 

Taip pat čia esu savo tikru vardu pavade - prisijungęs su FB ir su savo fotke. Tai nežinau ar kažkas tiki, kad dėl 10 eur velčiaus į tokias nesamonęs.

Taip pat kas naudojasi , ten gali matyt, kad aš registruotas jau daugybę metų, vien su teigiamais atsiliepimais -
/n575/anon/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1542 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...