Peršokti į turinį
ToniMartez

Galbūt atiduočiau neplatinta dizainą

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

Hey forumiečiai, ieškau greičiausiai projekto ar startavęs ar dar bando startuoti, norėtusi suteikt pozityvo jį toliau tęsti ir tais tiksliais padovanoti samp tematikos dizainą projektui, kuris įrodytu kad tikrai jo nori, jiems jo reikia, galbūt trūkumas lėšų. Žodžių noriu asmeninę žinutę gauti išsamia informaciją apie projektą, jo vizijas ir planus. 

Pats dizainas atrodo štai taip

ff417c4bd21a4fa546a8c28a19d80d34621.png

Pats užmatės buvau kadaise, kad ties skriptinimu kažkas teikėsi padėt su bugų tvarkymu ir t.t. Tai manau būtų faina kažkam padėti taip pat, pridėti ranka prie projekto vystimosi.

Redaguota , nario ToniMartez
  • Teigiamai 9

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Mahart parašė:

Pagal jį, abu.

I.T, geriau paplatink, nes atsiprašant š gabalas yra.

Kad tavo akimis "š gabalas", parašyt sugebi, o parašyt, kas tokį prastą įspūdį tau sukėlė, ką reikia keist ir kaip tobulėt, nesugebi. Tai čia žinok labiau tavo komentaras š gabalas. 

• Teigiamai 3

Dalintis šį pranešimą

Nesuprantu, koks tolkas koliotis dėl kažkieno gramatinių klaidų lyg būtumėt liet. k. Mokytojai, nepamirškim amžiaus cenzo forumas lyg ir neturi, todėl vieni galbūt yra nesubrendę ar nelankė pamokų ir todėl rašo netaisyklingai gi visi darom klaidų, jei visi prisikabinėtu prie mūsų kiekvienos smulkmeniškos klaidos kas būtų, sugebat per laidą šūstravot ir aiškint. 

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

22 minutes prieš, Vikarijus parašė:

Kad tavo akimis "š gabalas", parašyt sugebi, o parašyt, kas tokį prastą įspūdį tau sukėlė, ką reikia keist ir kaip tobulėt, nesugebi. Tai čia žinok labiau tavo komentaras š gabalas. 

Kam man sakyti, ka keisti, jeigu ne jis piese.

Dalintis šį pranešimą

2020-01-20 19:39, ToniMartez parašė:

Yra norinčių tačiau, ieškau dar asmenų kurie norėtu pretenduoti. Asmenys rašantys turiu va tokį ir tokį domeną, man reik va dizaino daugiau jum neatrašysiu, temoje parašyta ko aš noriu sulaukti asmeninėje žinutėje.

Jau atidavei kažkam dizainą? 

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele