Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

karo prievole studentui


newyorkas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1480 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2020-01-15 22:41, Crime parašė:

Eina jie ten visi Vilniui sėdintys ***** švelniai tariant, esu mokinys, mokausi gyvenu Vokietijoje jau keturi metai, ir jie man šaukimą duoda? Pfff aš Lietuvoje net neregistruotas, nemoku mokesčių nieko aš ten neturiu, patys išvarė iš gimtinės ir dabar turiu grįžti jiems tarnauti? TIKRAI NE! Baudomis nepagąsdins, ir kur jie man tas baudas siūs va kur klausimas aš ten net neregistruotas :taika:

Dėjau b*b* ant jų visų ten, vsio pasakiau.

 

As ir pats gyvenu Norvegijoj nuo 18 M, Dabar man 21 ir saukima gaunu :D pize man net nuoma nepasidengs ka man ismokes tie juokdariai.. uz tuos graudzius 9 men :) jauciu teks gristi ir atitarnauti ir pamirsti ta LT galutinai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-01-16 02:25, Vov3ryt3 parašė:

Mano vyrui buvo taip: Jis buvo sąrašuose ir pats pateikė prašymą savanoriu. Taip Jis buvo šauktinių sąrašuose, bet pateikęs prašymą buvo perkeltas savanoriu. Su juo visi skaitėsi, Jis atliko 12 mėnesių tarnybą, nors jeigu būtų neteikęs prašymo būtų atlikęs privalomąją 9 mėn šauktinių tarnybą. Tai Jis padarė savo noru. Žmogus turėjo gerą darbo vietą, bet buvo šaukiamas karo tarnybai privalomai. Tai Jis susitvarkė CMEK, tiesa prieš CMEK pirmiausiai nuvyko į tą padalinį kuriame privalėjo prisistatyti, nuvykęs užpildė prašymą savanoriui. Jis neprarado darbo vietos, Jam paaiškino taip: Jeigu eini savanoriu, mes išsaugosim tau darbo vietą, taip pat jeigu studijuotum ar mokytumeisi ar netgi atliktum praktiką viską gali atidėti pati kariuomenė. Nereikia bijoti kariuomenės, tai ne koks baubas. Pati esu karininkė, turinti seržantės laipsnį. Ką gavau atėjusi į kariuomenę? Gavau tai ko realiame gyvenime ne visi išmoksta. Pirmas dalykas bendrauju kitaip, antras žinau kas yra drausmė ir visa kita. Tai pakeitė mano gyvenimą, ne visada lankausi čia šiame forume. Studijavau teisę, mokslus atidėjo, bet nusprendžiau pasilikti kariuomenėje, mokslus baigiau universitetiniu lygiu būdama kariuomenėje. Visada gaunu pastovias pajamas, žinau kad manęs iš darbo neatleis, nes turiu garantuotą darbo vietą. Taip pat turiu tikrai ganėtinai nemažai laisvadienių ko paprastame darbe negautum. Esu jauna mama turiu mažą vaiką, esu išėjusi dekretui po kurio grįšiu atgal į kariuomenę. Nors mano vyras atitarnavęs 12 mėnesių nesiejo tolimesnio gyvenimo su kariuomene Jis turi puikią progą bet kada sugrįžti gaunant karininko laipsnį, bet jis turi savo verslą todėl nesieja jo su kariuomene. Kariuomenė tarsi antrieji namai, gyvenimo mokykla į kurią tikrai verta nukeliauti. Nereikia bijoti, visi būsite viskuo aprūpinti ir turėsite didesnę perspektyvą visur kur beeitumėte po kariuomenės ar joje pasiliktumėte. Galbūt daugelis komentuodavo mano komentarus kad rašau ne į temą bet būdama kariuomenėje įgijau Teisės magistro laipsnį, pabaigiau Buhalterijos specialybę, išsilaikiau visas įmanomas vairuotojo kategorijas, taip pat turiu ginklo licenciją. Kalbu ne apie tą kurie pagalvotų jog žaidime, turiu visa tai gyvenime realiame gyvenime. Man kariuomenėje sakydavo, išsilaikius ginklo valdymo testą nueitum dirbti apsaugoje, paklaustų kokius ginklus moki valdyti, juk nepasakysi kad moki šaudyti iš kulkosvaidžio. granatsvaidžio, ar automato, ir jei pasakytum kad moki ir granatas mėtyti jie sakytų mes negalim tau pasiūlyti tokio darbo nes tu moki per daug ginklų valdyti. Į darbą priimtų pirmumu. Siūlyčiau nuspręsti ir nebijoti atlikti karinės tarnybos. Jeigu patekai į šauktinių sąrašus siūlau eiti savanoriu užpildant prašymą. Būsi labiau gerbiamas nei tie kurie eina šauktiniais. Negalvokit kad iš Jūsų tyčiosis ar kažkas bus ne taip, kalbu ne apie tai. Tiesiog iš Jūsų esant šauktiniui daugiau reikalaus, truputuką didesni normatyvai. O jeigu eisit kas savanoriu pastebėsit tai apie ką parašiau. 

Nepritariu pats esu savanoris ir pretenduoju į karo policijos pareigas ir visas šitas išpūstas šūdas, kad tave padarys vyrų tai yra toli gražu iki tiesos, nesakysiu kokiam batalione tarnauju, bet susiję su geležiniu vilku. Kadangi esu paskirtas skyriaus vyr.šauliu tai ką pastebėjau iš visų šauktinių ir savanorių nėra nei vieno patenkinto tarnyba, tiek puskarininkai ir j.karininkai yra tiek bybį dėję, kad net bybį dėję, ką sugeba tai tik išsipisinėt daugiau nieko, ir per šitus išsipisinėjimus kas antras verkę duše ir bando žudytis. Pats esu nepatenkintas, kad yra žmonių žeminimas ir skaidymas į geresnius ir blogesnius. Tai ji tavęs nieko neišmokins apie gyvenimą nes gyveni uždarytas nuo visuomenės ir būsi tik dar labiau atitolęs nuo realybės. Dėl laisvadienių pritariu dirbi nuo 7 iki 16-17:00 ir gali visa šita laiką nieko neveikt jei nėra pratybų ar kokių nors atsiskaitymų ko dažniausiai nebūna. Ir iš šauktinių ir savanorių reikalavimai visiškai tokie patys, nežinau kur čia ištraukei.

Išvada: tikrai neikit jei nenorit tai yra tik išpūstas burbulas, kad įgausit kažkokios naudingos patirties, pats einu nes eisiu į karo policija ir einu tik dėl pinigų ir laisvo laiko, nors bybi dėjęs esu ant tos Lietuvos ir kariuomenės. Overall atėjus čia susidariau tik dar blogesnį įvaizdį ant kiek cancer ji yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Barz parašė:

Nepritariu pats esu savanoris ir pretenduoju į karo policijos pareigas ir visas šitas išpūstas šūdas, kad tave padarys vyrų tai yra toli gražu iki tiesos, nesakysiu kokiam batalione tarnauju, bet susiję su geležiniu vilku. Kadangi esu paskirtas skyriaus vyr.šauliu tai ką pastebėjau iš visų šauktinių ir savanorių nėra nei vieno patenkinto tarnyba, tiek puskarininkai ir j.karininkai yra tiek bybį dėję, kad net bybį dėję, ką sugeba tai tik išsipisinėt daugiau nieko, ir per šitus išsipisinėjimus kas antras verkę duše ir bando žudytis. Pats esu nepatenkintas, kad yra žmonių žeminimas ir skaidymas į geresnius ir blogesnius. Tai ji tavęs nieko neišmokins apie gyvenimą nes gyveni uždarytas nuo visuomenės ir būsi tik dar labiau atitolęs nuo realybės. Dėl laisvadienių pritariu dirbi nuo 7 iki 16-17:00 ir gali visa šita laiką nieko neveikt jei nėra pratybų ar kokių nors atsiskaitymų ko dažniausiai nebūna. Ir iš šauktinių ir savanorių reikalavimai visiškai tokie patys, nežinau kur čia ištraukei.

Išvada: tikrai neikit jei nenorit tai yra tik išpūstas burbulas, kad įgausit kažkokios naudingos patirties, pats einu nes eisiu į karo policija ir einu tik dėl pinigų ir laisvo laiko, nors bybi dėjęs esu ant tos Lietuvos ir kariuomenės. Overall atėjus čia susidariau tik dar blogesnį įvaizdį ant kiek cancer ji yra.

Sakai nepatari tikrai eit? t.y kaip sakoma baisu ten kas darosi? nes esu pakviestas ir dabar galvoju... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, Admin_Bielka parašė:

Sakai nepatari tikrai eit? t.y kaip sakoma baisu ten kas darosi? nes esu pakviestas ir dabar galvoju... :D

Tikrai nepritariu eit jei nenori turėt nieko bendro su karyba. Pats einu tik dėl pinigų ir lengvo darbo grafiko nes stosiu į karo policija tai gauni ~1500eu į rankas ir dirbi 1 diena ir 3 laisvos. O šitie 9mėn tai yra gryna mėsmalė sumeta su krūva kaimiečiu ir grynom daržovėm, pačių vadų bukumas ir veiksmų neapgalvojimas ir nenaudingos informacijos kišimas į galva veda iš proto. Paskui sluoksnių skirstymas ir kaip kurių karių nuvertinimas tiesiog triggerina nes jie renkasi taip - nesvarbu, kad esi gudresnis, bet jei nelysi vadam į subine jie prie tavęs prisipisinės kaip nežinau kas, pats turiu būrį kelias merginas, grynai durnelės, bet moka gerai į subine palyst nors testų neišlaiko, bet kai būna karių išleidimas namo papildomoms dienom visada išleis merginas, o tuos pavyzdingus karius paliks sėdėt nesvarbu, kad iš 100 žmonių tu vienas išlaikęs visus testus ir kaip skatinima turėtų tave paleist namo, bet gali birka graužt jei nepalysi į subine. Kitas dalykas jei pastebėsi, kad koks nors vadas pjauna ten grybą ar jam nepritari ir kažką pasakysi gausi dar ir tarnybinį pasiaiškinimą parašyt, nes jie nemoka pripažint suklydę. O kas juokingiause jie tau duoda tokia atsakomybe, kad net juokas ima, gauni hujova suplyšusia ekipuote ir skundiesi, kad negali nieko daryt nes ant tiek hujova tavo ekipuote ir jų atsakymas būna "susisiųk, *Myliu SuperGames.lt* man" ir kita diena gauni pyzdi kodėl tokia ekipuotė hujova nors tokia išduoda ir pasirašai dokus, kad tau išdavė visiškai naują ekipuote ir už jos sulaužymą mokėtum pilnus pinigus kaip už nauje nesvarbu, kad gauni dėvėta. Tai krč pisa prota ir tiek, o tu bandai sugert viska su šypsena.

Bet manau čia priklauso kur tarnauji nes nenoriu apie visus batalionus kalbėt mažu kitur taip nėra, bet kalbu kaip yra pas mane, grynas debilizmas, bet prasitasai tas dienas iki 17:00 kol būna laisvas laikas tai fokusuojiesi ties savo tobulimu ar kalbų mokinimuosi ar sportu nes realiai ten daržovė būtum po tų 9mėn. Tai overall tuos 9mėnesius turi kentėt su debilais aplink, bet jau pabaigus 9mėn jei lieki į profesionalus gali birka voliot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-01-17 04:32, Littl3Beast parašė:

 

As ir pats gyvenu Norvegijoj nuo 18 M, Dabar man 21 ir saukima gaunu :D pize man net nuoma nepasidengs ka man ismokes tie juokdariai.. uz tuos graudzius 9 men :) jauciu teks gristi ir atitarnauti ir pamirsti ta LT galutinai

kariuomene-moderni vergija(UK vadinama terminu "eksploatacija" tik visiskas dolbajobas atsiprasant mestu darba uzsienyje del kazkokio buko saukimo ? ypac kai dirbi ne per lietuvius tikrai neverta tiek aukot. patikekit, neverta ir toliau bus. nes vien menesine savanorio tarnyste LT kariuomeneje nepadengia menesines sakykim kambario zmonisko uk nuomos ? nes vien pas landlorda tvarkinga kambari be  400svaru praktiskai nerasi ? aisku pas lietuvius kartais galesi siektiek pigiau bet vistiek apie 340-360 svaru/men iseis ?

man baudas lietuvoje butu pigiau susimoketi nei eit tarnauti ?

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Barz parašė:

Tikrai nepritariu eit jei nenori turėt nieko bendro su karyba. Pats einu tik dėl pinigų ir lengvo darbo grafiko nes stosiu į karo policija tai gauni ~1500eu į rankas ir dirbi 1 diena ir 3 laisvos. O šitie 9mėn tai yra gryna mėsmalė sumeta su krūva kaimiečiu ir grynom daržovėm, pačių vadų bukumas ir veiksmų neapgalvojimas ir nenaudingos informacijos kišimas į galva veda iš proto. Paskui sluoksnių skirstymas ir kaip kurių karių nuvertinimas tiesiog triggerina nes jie renkasi taip - nesvarbu, kad esi gudresnis, bet jei nelysi vadam į subine jie prie tavęs prisipisinės kaip nežinau kas, pats turiu būrį kelias merginas, grynai durnelės, bet moka gerai į subine palyst nors testų neišlaiko, bet kai būna karių išleidimas namo papildomoms dienom visada išleis merginas, o tuos pavyzdingus karius paliks sėdėt nesvarbu, kad iš 100 žmonių tu vienas išlaikęs visus testus ir kaip skatinima turėtų tave paleist namo, bet gali birka graužt jei nepalysi į subine. Kitas dalykas jei pastebėsi, kad koks nors vadas pjauna ten grybą ar jam nepritari ir kažką pasakysi gausi dar ir tarnybinį pasiaiškinimą parašyt, nes jie nemoka pripažint suklydę. O kas juokingiause jie tau duoda tokia atsakomybe, kad net juokas ima, gauni hujova suplyšusia ekipuote ir skundiesi, kad negali nieko daryt nes ant tiek hujova tavo ekipuote ir jų atsakymas būna "susisiųk, *Myliu SuperGames.lt* man" ir kita diena gauni pyzdi kodėl tokia ekipuotė hujova nors tokia išduoda ir pasirašai dokus, kad tau išdavė visiškai naują ekipuote ir už jos sulaužymą mokėtum pilnus pinigus kaip už nauje nesvarbu, kad gauni dėvėta. Tai krč pisa prota ir tiek, o tu bandai sugert viska su šypsena.

Bet manau čia priklauso kur tarnauji nes nenoriu apie visus batalionus kalbėt mažu kitur taip nėra, bet kalbu kaip yra pas mane, grynas debilizmas, bet prasitasai tas dienas iki 17:00 kol būna laisvas laikas tai fokusuojiesi ties savo tobulimu ar kalbų mokinimuosi ar sportu nes realiai ten daržovė būtum po tų 9mėn. Tai overall tuos 9mėnesius turi kentėt su debilais aplink, bet jau pabaigus 9mėn jei lieki į profesionalus gali birka voliot.

Toks vadus reikėtų nuleisti truputį ant žemės. Gavo truputį jėgos ir manosi esą Saliomanai. Jeigu būčiau kariuomenėje, jų darbą tikrai padaryčiau hell su skundais. O jeigu ruoštųsi pakenkti ar pažeisti įstatymus, here comes hidden microphone & teismas po tarnybos. Prisiteisčiau tiek, kad nereikėtų kelis metus dirbti iš tų šauktinio pinigų.

prieš 10 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

kariuomene-moderni vergija(UK vadinama terminu "eksploatacija" tik visiskas dolbajobas atsiprasant mestu darba uzsienyje del kazkokio buko saukimo ? ypac kai dirbi ne per lietuvius tikrai neverta tiek aukot. patikekit, neverta ir toliau bus. nes vien menesine savanorio tarnyste LT kariuomeneje nepadengia menesines sakykim kambario zmonisko uk nuomos ? nes vien pas landlorda tvarkinga kambari be  400svaru praktiskai nerasi ? aisku pas lietuvius kartais galesi siektiek pigiau bet vistiek apie 340-360 svaru/men iseis ?

man baudas lietuvoje butu pigiau susimoketi nei eit tarnauti ?

Turime gi tokių @nebestumk gerai ir kt. Patriotrai mat :D Sulauks pakankamai metų ir tada atims sau gyvybę, nes supras, kad jais pasinaudojo ir lauks nebent tik konteineriai. Tu uždirbi UK 3x daugiau, kai kiti su padoria specialybė aria po du-tris darbus kaip kvaileliai. Net valytojai daugiau uždirba nei Lietuvoje vyr. buhalteriai. Gan graudoka.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), NTQ parašė:

Toks vadus reikėtų nuleisti truputį ant žemės. Gavo truputį jėgos ir manosi esą Saliomanai. Jeigu būčiau kariuomenėje, jų darbą tikrai padaryčiau hell su skundais. O jeigu ruoštųsi pakenkti ar pažeisti įstatymus, here comes hidden microphone & teismas po tarnybos. Prisiteisčiau tiek, kad nereikėtų kelis metus dirbti iš tų šauktinio pinigų.

Turime gi tokių @nebestumk gerai ir kt. Patriotrai mat :D Sulauks pakankamai metų ir tada atims sau gyvybę, nes supras, kad jais pasinaudojo ir lauks nebent tik konteineriai. Tu uždirbi UK 3x daugiau, kai kiti su padoria specialybė aria po du-tris darbus kaip kvaileliai. Net valytojai daugiau uždirba nei Lietuvoje vyr. buhalteriai. Gan graudoka.

 

klysti, gi ozius tokius ir skiria labiausiai ? paziurek kokie zmones dazniausiai padlaiziauja-tie kurie sustravot pasiryze ir kitus nusodint neskaitant fakto kad yra neteisius. visa tai vyksta nes esam kantri tauta ir pasikenciama engima ir patycias. bet pasakysiu tai, is to kurio saipesi ar pries ta zmogu smurtavo atsiras bruozas ta pati kitiems atgal daryt dar slyksciau. nes yra zmoniu kurie mane anksciau esdavo o as jiems siom dienom grazinu su kaupu sudo dar daugiau, ir ne is kersto o is malonumo ?tie kas normaliai su manim buvo tai ir ligi siolei normaliai sutaria na o visi kiti gauna ko nusipelne. patinka savi teismai? tai as padarau savo teisma ir dar viesa.

darbe manes nedrista daugkas uzkalbint nes jei pradetu pist prota kai as imciau tai jie net ir kiti is slykstumo basibaisetu ka prisneket galiu ispasakodamas ju paciu issidirbinejimus. padariau ta su tuo apsauginiu kad tam poto kai man sikt su savo drauge bande jau maza nebepasirode. nuvyk dirbt i uzsieni per lietuvius ir suprasi. viename is mano darbu ant tiek sirsynas kad tik ziuri kada kitus aplot ir apsikt bet bijo kad apie juos pacius neimtu loti todel manes nekalbina nes jei perlenks lazda zino kas atsitiks, is savo nesamoniu is gedos mirt gales. :D (o dirbu ne vien tarp lietuviu, taciau lietuviai daugiausiai loja :D ) 

prieš 6 valandas(-ų), NTQ parašė:

Toks vadus reikėtų nuleisti truputį ant žemės. Gavo truputį jėgos ir manosi esą Saliomanai. Jeigu būčiau kariuomenėje, jų darbą tikrai padaryčiau hell su skundais. O jeigu ruoštųsi pakenkti ar pažeisti įstatymus, here comes hidden microphone & teismas po tarnybos. Prisiteisčiau tiek, kad nereikėtų kelis metus dirbti iš tų šauktinio pinigų.

Turime gi tokių @nebestumk gerai ir kt. Patriotrai mat :D Sulauks pakankamai metų ir tada atims sau gyvybę, nes supras, kad jais pasinaudojo ir lauks nebent tik konteineriai. Tu uždirbi UK 3x daugiau, kai kiti su padoria specialybė aria po du-tris darbus kaip kvaileliai. Net valytojai daugiau uždirba nei Lietuvoje vyr. buhalteriai. Gan graudoka.

 

tas mano pazystamas apsauginis per seimos draugus kur susipazinau dirba nakt klubuose, restoranuose, futbolo stacionuose oir skotijos iskylose ir t.t. uz 5000svaru cashu(jokiu payslip ir t.t.) moka tik uz licencija. jokiu bankiniu pervedimu. pastoviai iesko lietuviu savo bosui kurie galetu apimti kelis objektus ir pigiai suteikt is musu saskaitos underpayinamas paslaugas sau paciam pasiliekant pilna suma. aisku neminint to kad dar narkobaronas papildomai prisideda prie restoranu ir klubu islaikymo todel vietiniu verslai neuzsidaro o jei uzsidaro tai viskas kas lieka iskaitant darbuotojus perduodami kitai imonei ir versliukas tesiasi. realiai visas nottinghamshire laikos is narkotiku o apsaugos ptarnybos privacios renka zmones kurie be licenciju sutiktu dirbt uz maziau nei minimuma svaistydami savo brangu laika vykstant i objektus budejimams kas suteiktu bosams sansa papildomai prisidurt musu saskaita ir gan nemazas sumas. atvirai pasakius visi tie pacukai kurie loja apie vistienos fabrikus koks "gaidys" ir t.t. panasiose vietose dirbt net nesuvokia kas dedas is tiesu uk vienam is populiariausiu regionu skirtu naktiniam gyvenimui. ir cia taip  daroma visoje UK. 

kas knisa prota zmonems fabrikuose kurie dirba net nera mate uzsienio tokio koks yra vokietijoje, danijoje ir t.t. turi gan gera gyvenima uk ir dar puciasi. nemate kaip zmones isgere kilus konfliktu barakelyje pilname alkoholizmu serganciu zmoniu vieni kitus nusiduria stiklo buteliu sukemis ar peiliais. iki rimtu traumu susimusa prarade savitvarda, kur kiekviena vakare vartojami narkotikai, kai zmones po 5-7 miega dvivieciuose kambariuose o moka nuoma identiska zmogui uzsiemusiam dvivieti. ir dar gyvena salygomis kur apribota savitobulejimo laisve( apgyvendinimas kuo toliau nuo miesto pvz) ir t.t.

zmogus atsidures barake tarp lietuviu kokioje vokietijoje ar vistu fermoje UK ir pan ar skandinavijoje per kelis menesius pasikeicia kardinaliai-tampa agresyvesnis, pradeda sukyt ar gert, neretai atsiranda deprasijos pozymiu. tad jeigu pavyko islyst is lietuviu kolektyvo ir rast kita darba kokioje danijoje ar vokietijoje ar kitoje skandinavijos salyje tada tau tikrai pasiseke-issigelbejai nuo visu dolbajobu, lochu ir kausu. na o UK tai aciu dievui tam yra didesnes galimybes nes neretai miesteliai turi ir barus ir t.t. na o kas gyvena vienkiemiuose tai tiem jau saukstai po pietu :D

@NTQ asmeniskai as pats UK dirbu per du darbus, bet skustis negaliu. laisvu laiku kai lieka turiu ir kur iseiti. apie lietuvos agenturinius sito nepasakysi.

darbe turiu pazystama kuris dirbo vokietijoje sandelyje prekiu per headexa rodos. tai buvo 3 shiftai-rytinis, naktinis ir popietinis. viename is shiftu buvo itin pasikelusiu panu kurios elgesi kaip kokios princeses ir amzinai skundesi salygomis gyvent buste kuriame jas apgyvendino. tai tas baxuras manageris pasikviete jas i svecius sakydamas galesit apziuret kambarius antrame aukste nutyledamas kad kituose kambariuose paprasti darbuotojai po 5 gyvena vienvieti dalindamiesi, neskaitant fakto tam kabariui reikia remonto ir yra tarakonu. tai vos tik pamate jos kambari visas dziaugsmas isnyko ir nebesinorejo loti. na o UK tokiu vistu kurios pastoviai ciulba yra labai daug nemaciusiu tragisku salygu neskaitant ir sveikatant gadinancio darbo kad net laisvo laiko sau nelieka ir pastoviai pucias aimanuodamos ir skusdamusios kaip viskas joms blogai ir kokie kiti pletkininkai yra o ne pacios.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

kariuomene-moderni vergija(UK vadinama terminu "eksploatacija" tik visiskas dolbajobas atsiprasant mestu darba uzsienyje del kazkokio buko saukimo ? ypac kai dirbi ne per lietuvius tikrai neverta tiek aukot. patikekit, neverta ir toliau bus. nes vien menesine savanorio tarnyste LT kariuomeneje nepadengia menesines sakykim kambario zmonisko uk nuomos ? nes vien pas landlorda tvarkinga kambari be  400svaru praktiskai nerasi ? aisku pas lietuvius kartais galesi siektiek pigiau bet vistiek apie 340-360 svaru/men iseis ?

man baudas lietuvoje butu pigiau susimoketi nei eit tarnauti ?

 

 

Man uz 9 men nuoma Norvegijoj kainuos 4500E, O man jie ismokes 2000 kazkiek, tai pala pala man Norvegijoj nuoma , Lietuvoj buto dar islaikymas ( kuris priklauso man ) ir kiek prapisu vien nedirbdamas .. mano alga 2 kartus didesne negu ka jie duoda per 9 men o cia kalbam tiktai uz 1 men.... tiesiog man tai yra didelis minusas negaliu judeti ir kurtis gyvenimo kokio norejau :) gerai kad namo nepirkau nes buciau sudeges su ta kariuomene

Redaguota , nario Littl3Beast
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Littl3Beast parašė:

 

 

Man uz 9 men nuoma Norvegijoj kainuos 4500E, O man jie ismokes 2000 kazkiek, tai pala pala man Norvegijoj nuoma , Lietuvoj buto dar islaikymas ( kuris priklauso man ) ir kiek prapisu vien nedirbdamas .. mano alga 2 kartus didesne negu ka jie duoda per 9 men o cia kalbam tiktai uz 1 men.... tiesiog man tai yra didelis minusas negaliu judeti ir kurtis gyvenimo kokio norejau :) gerai kad namo nepirkau nes buciau sudeges su ta kariuomene

va ta ir noriu pasakyt-dolbajobam nedasus kodel mes emigruojam. mano darbovieteje pilna pabegusiu mokytoju is lietuvos, yra keletas universiteto destytoju is kauno ir vilniaus dirbanciu vien todel kad lietuvoje zmones, su aukstuoju issilavinimu turejo pasikest pazeminima. daugkas rasinedami kaip lietuvoje gerai net nesupranta ka sneka-apsimestiniai patriotai ir viskas.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Prieš kažkur mėnesį, darbo biržoj atėjo žmogus iš kariuomenės ( nežinau koks jo laipsnis, kas jis toks, ką jis ten daro ), bet žodžiu, kaip supratau jog atėjo verbuot mūsų ten :D Ir jis mums aiškiai pasakė jog męs, kurie nenorim ten eit, kuriuos ima per prievarta, esam rankiniai stabdžiai, ir jog jiems tokių nereikia. Gaila jog avelė esu ir neišdrįsau paklaust, tai kokio b**io imat tuos kurie rodo nenorą eiti ten, įdomu ką jis tada būtų pasakęs. :D Paskui pradėjo žmogus pasakot koks geras atlyginimas laukia po kažkiek tai n metų, net vienu momentu pagalvojau jog reiktu apgalvot tai ?, bet ne dėkui, tikriausiai atsirasčiau ten, jei mano gyvenimas visiškai prarastu prasmę.

Redaguota , nario marčius1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1480 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...