Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SANG.LT DIZAINAS dovanoju


Gabison*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1565 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Gavosi taip, kad su SANG.LT projekto savininku nesutapo nuomonės ir mūsų keliai išsiskyrė. Ir štai po 5 minučių matau, kad pardavinėja projektą. Būtų nesvarbu, tačiau ten yra ir mano pirktas unikalus dizainas, pinigų už jį žmogus gražinti nenori ką gaus pardavęs, taigi nelieka nieko tik paplatinti šį dizainą, kad bent iš to nepasipelnytų. Jokių priekaištų jam neturiu, tačiau tai yra žmogus su kuriuo dirbti yra labai sunku ir žmogus tikrai nėra sąžiningas kokiu dedasi. 

Dizainas yra PILNAI sukoduotas ir veikiantis.

 

NUORODĄ RASITE ČIA

Gero naudojimo, gal kam pravers. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eik pasiskųsk Adomui, kad paplatintas dizainas už kurį avansą pervedei :D Man neįdomu kiek tu dasidėjai, esmė, kad dizainą pirkau aš, aš mokėjau didžiają dalį pinigų, taip pat SG reklama taip pat mano, tai kokių tu man vaikas priekaištų turi? Pardavęs projektą dar man susimokėt turėtum, kad aš tau padėjau būt ten kur dabar buvo tas tavo projektas. O jis man neigiamą įvertinimą uždėjo. Kad mažiau tokių vaikų kaip tu būtų čia būtų tik ramiau gyvent. Niekam neįdomus tavo įvertininmai žinant koks tu esi slidus žmogus ir kaip nevertini tai ką dėl tavęs kažkada kažkas padarė. Eik dabar pas mamą ir pasiskųsk koks vargšas ir nuskriaustas berniukas esi ir kaip viešoj erdvėj tave kažkas užpuolė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu idėją : užsakom narvą kokį ir suleidžiam šituos du šunis rietis dėl projekto. Tikrai pay-per-view gerą uždarbį skaičiuotų.

Norėjai turėt neliečiamą ir nepaplatintą dizainą? Mokėk už jį visą pats. Jau kažkas tikriausia ir modifikacijos tema kuria, su LABAI rimta priežastimi.

Redaguota , nario Džemal.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Shiluminis parašė:

Tikrai gaila, jog kažkoks veikėjas ima ir paplatina kažkieno kurta darba, kuris truko sukurti dauguma valandų. Liūdna jog viskas taip pasibaigė su serveriu. 

Tu čia man skiri šitą pranešimą? Jei taip, nuraminsiu, turbūt net neskaitei ką parašiau pranešime. Lol. Čia mano dizainas ir jis jį norėjo parduot taip pasipelnydamas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Gabison* parašė:

Tu čia man skiri šitą pranešimą? Jei taip, nuraminsiu, turbūt net neskaitei ką parašiau pranešime. Lol. Čia mano dizainas ir jis jį norėjo parduot taip pasipelnydamas. 

O gali gal pateikt įrodymus, kad jis atsisakė sumokėt dalį pinigų viską pardavęs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, Šešėlis parašė:

O gali gal pateikt įrodymus, kad jis atsisakė sumokėt dalį pinigų viską pardavęs?

Klausyk, kas tu čia toks, kad manęs įrodymų prašinėtum? Pramušinėji viską kaip koks mentas nekvalifikuotas. Logiškai galvojant jei žmogus sutinka sumokėt pinigus pardavęs viską, kokį tikslą turiu platint tai? Tai reiškia, kad nesutiko. Galvok su galva, ne su šikna. 

Redaguota , nario Gabison*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Gabison* parašė:

Klausyk, kas tu čia toks, kad manęs įrosymų prašinėtum? Pramušinėji viską kaip koks mentas nekvalifikuotas. Logiškai galvojant jei žmogus sutinka sumokėt pinigus pardavęs viską, kokį tikslą turiu platint tai? Tai reiškia, kad nesutiko. Galvok su galva, ne su šikna. 

O kodėl tu nervinies taip? Paprasčiausiai, jei teigi, kad žmogus nesutiko sumokėti už tai pateik įrodymus, iš kur mum visiem žinot, gal tu čia pats istorija sugalvojai ir skleidi. Jei tu ir su juo taip bendravai ''mandagiai'' tada tikrai nestebina, kad jis tau nemokės pinigų :dd

 

Pridedu: Man nereikia būti kažkam, kad tavęs įrodymu paprašyt, pats rašai temą į VIEŠĄ forumą, kas nori, tas tą rašo, kas nori to ir prašo, pačiam siūlau galvot su galva, o ne su kitu galu :)

Redaguota , nario Šešėlis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Šešėlis parašė:

O kodėl tu nervinies taip? Paprasčiausiai, jei teigi, kad žmogus nesutiko sumokėti už tai pateik įrodymus, iš kur mum visiem žinot, gal tu čia pats istorija sugalvojai ir skleidi. Jei tu ir su juo taip bendravai ''mandagiai'' tada tikrai nestebina, kad jis tau nemokės pinigų :dd

Oi kaip mane erzina tokie šunys kaip tu kurie loja. Nei tu kažkokią istorija viso šito žinai nei ką, tai ko tu čia stradalini dabar, tema sukurta ne įrodymus mėtyt ar kažką aiškint, tema sukurta pasidalint dizainu. Gero ir ramaus sekmadienio, drauguži.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Gabison* parašė:

Oi kaip mane erzina tokie šunys kaip tu kurie loja. Nei tu kažkokią istorija viso šito žinai nei ką, tai ko tu čia stradalini dabar, tema sukurta ne įrodymus mėtyt ar kažką aiškint, tema sukurta pasidalint dizainu. Gero ir ramaus sekmadienio, drauguži.

Prajuokinai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1565 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...