Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del sviesolaidinio interneto ivedimo


rxooq

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1568 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

9 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Nuosavam name turiu telia šviesolaidinį, tai gali pamiršt apie normalų žaidimą prie kompiuterio ar video žiurėjimą. (Namas apie 13km nuo miesto)

tipo ant tiek prastai?

32 minutes prieš, BehindYou parašė:

Sv dar karta noriu paklausti pas manes 4g internetas tik yra telia sake, kad butu galimybe isivest ir buts skaiciuojamos ivado statybos darbai del interneto ivedimo.Cia ka zin apsimoka ? ar jau cia per brangiai iseitu kaip manot ?

o tu nenori vpš ISP pasikeist? Mano draugelis turėjo telia dsl ir prasikeikė negyvai vos 7mbps gaudavo.... Perėjo į Tele2 ping 17 down 40 upl 11 pas mane irgi panašiai ping 19(per csgo 45-40) down 100-60mbps upl 10 ir tai radus įdealiausia vietą anksčiau max 30mbps gaudavau. Kai radau geriausia vietą prasivedžiau lan kabelį ir vsio

Net ir prie mano draugelio buvo galima šviesolaidinį pasijungt nes kaimynas turėjo , bet va telia špyga davė. Nors buvo galima prisijungti.

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Ne tas žodis kaip baisu, jei vakare šeima visi susėda prie telefonų ar kompiuterių kažką naršyt, tai tiesiog apsoliuti tragedija.

wtf juk šviesolaidinis... Man irgi siūlė vestis šviesolaidinį gyvenu sodyboj 1km iki kaimo iki miesto 10km , bet ten savivaldybė nepatvirtino projekto ten kažkas neatitiko ir taip ir pasibaigė... Ir sėdžiu su 4G

8908010204.png

Redaguota , nario E3ikaZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

seima naudoja telia ant visu rageliu/loptopu/teliku savo, as pasiemes tele2 4G tai bent 3x greitesnis, bet greiciai still shit, zinoma imanoma viska daryt, upload buna 20mbps, download buna 10-60mbps, dar nebuvo kad skusciausi kad letas, ofc torrent downloadint tai nebus light-speed bet kadangi pc as neisjungiu tai man per nakti jei ka siunciu parsiuncia ir givenu linksmutis, klaipedoj kai gyvenau buvo 100mbps, tai cia ir nuo vietos priklauso kuris geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, .Ignas parašė:

seima naudoja telia ant visu rageliu/loptopu/teliku savo, as pasiemes tele2 4G tai bent 3x greitesnis, bet greiciai still shit, zinoma imanoma viska daryt, upload buna 20mbps, download buna 10-60mbps, dar nebuvo kad skusciausi kad letas, ofc torrent downloadint tai nebus light-speed bet kadangi pc as neisjungiu tai man per nakti jei ka siunciu parsiuncia ir givenu linksmutis, klaipedoj kai gyvenau buvo 100mbps, tai cia ir nuo vietos priklauso kuris geriau

same kaip ir viršuje paminėjau esu patenkintas Tele2 paslaugomis negu prieš tai Telia mokėdavau nesveikus pinigus gaudavau nekokybišką internetą. Tele2 turiu beribį , bei plano pasiūlymai nesveiko gerumo 24gb už 8,90 su neribotais pokalbiais bei sms. Internetas 13eur ir pokalbiu planas 8,90. Bet ir kokybė tikrai gera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1568 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...