Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del per didelio interneto pingo


rxooq

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1571 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tie kurie naudojat hibridinį žiūrėkit ar jums apsimoka kai su 4G gali pasiekti panašių rezultatų:

8899665670.png

Moku 13eur/mėn paslaugos tikrai geros esu patenkintas steam 8-6mb/s. Anksčiau turėtas telia(omnitelis) internetas tragedija paskutinė 8metus naudojau ir nepasiūlė nieko geriau plėtros absoliučiai normalios nedarė nors pastoviai nuvykus planuojama 2012m po metų planuojama 2013m. Mokėdavau virš 25eur tik už 4G namų ir nieko geriau negaudavau max 6mbps pingas pastoviai virš 100.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), E3ikaZ parašė:

Tie kurie naudojat hibridinį žiūrėkit ar jums apsimoka kai su 4G gali pasiekti panašių rezultatų:

8899665670.png

Moku 13eur/mėn paslaugos tikrai geros esu patenkintas steam 8-6mb/s. Anksčiau turėtas telia(omnitelis) internetas tragedija paskutinė 8metus naudojau ir nepasiūlė nieko geriau plėtros absoliučiai normalios nedarė nors pastoviai nuvykus planuojama 2012m po metų planuojama 2013m. Mokėdavau virš 25eur tik už 4G namų ir nieko geriau negaudavau max 6mbps pingas pastoviai virš 100.

8903772484.png

Ammm , nematau problemos su 4G intikų , 8 žmonės prisijungė neturiu problemų. 15eur/mėn nu kąžinau negaliu pasakyt kad labai blogas yra ;) 

Redaguota , nario SmokeDrift
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, SmokeDrift parašė:

8903772484.png

Ammm , nematau problemos su 4G intikų , 8 žmonės prisijungė neturiu problemų. 15eur/mėn nu kąžinau negaliu pasakyt kad labai blogas yra ;) 

Na nesakau jog visur , bet kiek matau aplinkui jog daug kas skundžiasi telia 4G tarp jų ir aš

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-12-29 19:39, Ipexas parašė:

uzmirsk savo norus turet po 30 40 pingo su mobiliu.

pas mane kaime mobilus 50 ping csgo, būna ir 35 lt servuose. max 3.5mb/s download. būna ir daugiau pasiekia. stabilus 2.5mb/s

Redaguota , nario Vidmantas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1571 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...