Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del per didelio interneto pingo


rxooq

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1549 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pas manęs tai Telia Hidridinis tai ale iki 100mb/s , na siuntimasi jo super, gerai suveikia , kaip ir nieko pries , bet va kai pasjungia sese kompa "Netflix + tel su Wifi". As pasijungiu kita pc su Wifi ir tarkim isijungiu for fun CSGO pazaist , va tada visas smagumas pasibaigia ...tai ~10 lag tai 70lag :) Tai nezinau ,  mezon kazkada esu bandes visai nieko buvo , tai kaip ir gailiuos dabar turedamas Telia. Gaila kito negalima ivesti , apart Balticum dar va. :) 

34 minutes prieš, Ipexas parašė:

uzmirsk savo norus turet po 30 40 pingo su mobiliu.

Kodel reiktu uzmirsti ? Pvz.pasmanes Telia Hibridinis 4g , iki 100mb/s. Ir jei tarkim sese nesijungia netflix ar Youtube , tada mano pingas ant zaidimu max iki 15 buna :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, EgzotiškasPrieskonis parašė:

Pas manęs tai Telia Hidridinis tai ale iki 100mb/s , na siuntimasi jo super, gerai suveikia , kaip ir nieko pries , bet va kai pasjungia sese kompa "Netflix + tel su Wifi". As pasijungiu kita pc su Wifi ir tarkim isijungiu for fun CSGO pazaist , va tada visas smagumas pasibaigia ...tai ~10 lag tai 70lag :) Tai nezinau ,  mezon kazkada esu bandes visai nieko buvo , tai kaip ir gailiuos dabar turedamas Telia. Gaila kito negalima ivesti , apart Balticum dar va. :) 

Kodel reiktu uzmirsti ? Pvz.pasmanes Telia Hibridinis 4g , iki 100mb/s. Ir jei tarkim sese nesijungia netflix ar Youtube , tada mano pingas ant zaidimu max iki 15 buna :) 

is patirties sakau, kad maziau 60 50 netures, nebent gyvenant mieste prie pat bokstu ir t.t

arba as kazko nezinau, nes kiek bandziau man niekas nepadejo, net ir rysio stiprintuva turejau

Redaguota , nario Ipexas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

10 minutes prieš, EgzotiškasPrieskonis parašė:

Kodel reiktu uzmirsti ? Pvz.pasmanes Telia Hibridinis 4g , iki 100mb/s. Ir jei tarkim sese nesijungia netflix ar Youtube , tada mano pingas ant zaidimu max iki 15 buna :) 

mobilus internetas yra labiau orientuotas į telefoninius vartotojus, telefonu naudojant internetą ping nėra labai svarbus, todėl isp'ai ir nebando išspaust žemo ping, jiem svarbesnis down/up šiuo atveju, fiberis/plačiajuostis šiuo atveju ateina "ne per orą" ir todėl dažniausiai pingas būna žemesnis, bet čia viskas tik teoriškai, daug kas priklauso ir nuo isp

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ▀▄▀▄▀▄ Dovydas ▄▀▄▀▄▀ parašė:

Kas su tuo Telia blogai 10- metu naudoju be priekaišto? Dar nuo Teo laiku :D

Viename name yra bazinis (nuo telefono linijos) internetas dar nuo Teo laiku taip pat ir be problemų neapsejom. Tai jis atsijungia random, tai laginti pradėda iš niekur nieko. Kitame Telia 4G, taip pat tragedija. Kaip kokia boba, būna prasidėda PMS'as ir visa savaitė normaliai pasinaudoti negali, o jeigu praeina tai tik kelias dienas normaliai būna, o paskui vėl tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

hibridinis yra gaidys kaip ir ant wifi zaisti. esu bandes streaminti ant telia hibrido tai gavnu gavno ? placiajuostis laidinis arba fiber optics yra vienintelis variantas broadbandams gamingui ir multi user taskingui.

@BehindYou jeigu emei neterminuota sutartimi atsisauk arba maldaug perrasyt i placiajuosti nes uzsipisi negyvai ?

jei turi eu serveriuose(local) 60/70-90pinga tada gaidys zinok ? butina iki 40/50 vidsutiniskai max peak tureti nes kitaip rubberbandint imsi delko tau neis zaist  ne del kitu kaltes bet del pacio turimo prasto interneto. fortnite dar zinok gelytes lyginant su battlefield serija naudojancia frostbite engines kas baigias jei turi xujova interneta-ima dropint fps. jei lieva pc-pakyla pingai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Telia pasirinkau, nes atrodė ganėtinai padoriai. Pasinaudojęs pats nusivyliau, apie 2 savaites absoliutus lagas net nebuvo galima fb naršyti bei youtube. Žaidimai išvis buvo apie 600-1000ms. Veliau viskas susitvarkė, bet tikrai gailiuosi jog Telia pasirinkau, netinkamas internetas žaidimam ir t.t Tad tau patarčiau rinktis kažka kitka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Synthwavez parašė:

hibridinis yra gaidys kaip ir ant wifi zaisti. esu bandes streaminti ant telia hibrido tai gavnu gavno ? placiajuostis laidinis arba fiber optics yra vienintelis variantas broadbandams gamingui ir multi user taskingui.

@BehindYou jeigu emei neterminuota sutartimi atsisauk arba maldaug perrasyt i placiajuosti nes uzsipisi negyvai ?

pala pala o tai hibridinis nera placiajuostis+mobile viename??? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Shiluminis parašė:

Telia pasirinkau, nes atrodė ganėtinai padoriai. Pasinaudojęs pats nusivyliau, apie 2 savaites absoliutus lagas net nebuvo galima fb naršyti bei youtube. Žaidimai išvis buvo apie 600-1000ms. Veliau viskas susitvarkė, bet tikrai gailiuosi jog Telia pasirinkau, netinkamas internetas žaidimam ir t.t Tad tau patarčiau rinktis kažka kitka.

cgates esu naudojesis nuo mikrovisatos(satela) laiku tai toks grybas budavo, pastoviai thomson su motorola ir kt rooteriais nusproginedavo ? kai lyja ar karsta amzinai internete dingdavo dsl/adsl tipo.  arba pastoviai mazindavo greicius ir didindavo pingus tad tekdavo eit draskyt akis i ofisa kad atsipistu su savo nesamonemis.

5 minutes prieš, Avice parašė:

pala pala o tai hibridinis nera placiajuostis+mobile viename??? 

yra bet viskas paremta speeds-jis gauna aukstesni greiti bet jo pingai gaidiski kadangi hibridinis paremtas placiajuosciu naudojantis wifi rysiu-antena gaudyti jam o ne laidu.

iprastas placiajuostis  ne hibridinis naudoja laida+ teo laidinio telefono liniju skydeli.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Avice parašė:

pala pala o tai hibridinis nera placiajuostis+mobile viename??? 

internetas realiai gaudomas per antena kas reiskia jis yra wireless pagrindo-todel speeds didesnis, pings(latency ir stability prastesnis). kad eitu naudot iprasta placiajuosti laidini reikia iki apartamentu tureti atvesta telefonines jungties teo kabeli.

1 minute prieš, BehindYou parašė:

problema tame kad interneto laidas yra sutrukes ? tai nzn kaip cia ar tvarkytu

keisk i iprasta interneta placiajuosti  na o kabeli visad gali nauja atvest nuo butu. kad neto laidas trukes tai zinok poxui :) nusipirk kita, isgrezk nauja skyle arba per tas pacias atsivesk ir problem solved ?

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, darrel. parašė:

Viename name yra bazinis (nuo telefono linijos) internetas dar nuo Teo laiku taip pat ir be problemų neapsejom. Tai jis atsijungia random, tai laginti pradėda iš niekur nieko. Kitame Telia 4G, taip pat tragedija. Kaip kokia boba, būna prasidėda PMS'as ir visa savaitė normaliai pasinaudoti negali, o jeigu praeina tai tik kelias dienas normaliai būna, o paskui vėl tas pats.

Supratau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, Synthwavez parašė:

internetas realiai gaudomas per antena kas reiskia jis yra wireless pagrindo-todel speeds didesnis, pings(latency ir stability prastesnis). kad eitu naudot iprasta placiajuosti laidini reikia iki apartamentu tureti atvesta telefonines jungties teo kabeli.

keisk i iprasta interneta placiajuosti  na o kabeli visad gali nauja atvest nuo butu. kad neto laidas trukes tai zinok poxui :) nusipirk kita, isgrezk nauja skyle arba per tas pacias atsivesk ir problem solved ?

Pas mane hibridas Internetas eina per  telefono linija, DSL + mobile (gaunasi +boost del didesnio siuntimo greicio). Jeigu nera telefono linijos tai joks ten hibridas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-12-29 20:19, Avice parašė:

Pas mane hibridas Internetas eina per  telefono linija, DSL + mobile (gaunasi +boost del didesnio siuntimo greicio). Jeigu nera telefono linijos tai joks ten hibridas. 

paremtas 4g/wireless antena lauke prie lango, todel ir pingai grybauja jam XD  esu  naudojesis tokiu hibridu pats tai toks sudas kad patylesiu. apart higher speeds stabilumo nulis XD 

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1549 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...