Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau projekto!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1541 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
7 minutes prieš, Septynke parašė:

drąsiai teigi, kad tai buvo geriausias, unikaliausias serveris, yra tikrai geresnių, nors ir aš nematęs, bet tikrai žinau, kad ir kaip mcstory (deja neišgyveno), halfplay (iki šiol gyvas). 

so, negali teigti, jeigu nebuvai aplankęs šių serverių.

Buvau juose, bet tikrai butum labai nustebęs jei butum žaidės tam projekte. Patikėk ten tikrai labai daug padaryta, ir labai daug unikalumo, dar iki dabar tik keli projektai naudoja panašius dalykus. Lietuvoj ju tikrai labai mažai. Ir visa tai tik dėka Anglies. Kadangi jis tuos dalykus pradėjo kurti lietuvoje, ir nuo to laiko prasidėjo įvairus žmonės kurie bando tai padaryti panašiai. 

 

prieš 2 valandas(-ų), Sparrow. parašė:

primeni man zavaska su savo liberty, malonumas ir hobis dirbant uz aciu neblogai, tikriausia isoriniam gyvenime dirbsi patinkanti darba nemokamai irgi :D...

Aš ne zavaskas, ir čia ne sa-mp'a Karma. Čia minecraft, nenoriu hatint, bet kiek žinau tau minecrafte nelabai sekėsi, ir kiek prisimenu atsisakiai mano pagalbos, kai norėjau padėt su SkyLine serveriu. O už dyka darau, todėl jog man nereikia pinigų, aš tiesiog kaip sakant savonoriauju. Padedu ir tiek.

 

Redaguota , nario * EsCar / a.k.a Wacky *
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Armzis parašė:

Ne koks iš tavęs savininkas, jeigu projektas užsidarė ir visi jau šita jo varda žino , kaip šūdservio. Apie kokius tu įskiepius kalbi? Kur gi tas unikalumas, kaip užsienio projektai jau tokias sistemas turėjo gerus 2-3 metus atgal. Be to, esu išbandęs kingdoma ir galiu drąsiai teigt, kad ten nieko gero tiek bendruomenės atžvilgiu, tiek tos pačios modifikacijos atžvilgiu niekada nebuvo ir nebus.

 

Šio projekto tu nežinai, tavęs taip pat ten negalėjo būti, tiesiog tuo netikiu, parašiau priežastį kad buvo laiko stoka, tai reiškia kad į šį klausimą atsakei durniausiai kaip tik įmanoma atsakyti, "Ne koks iš tavęs savininkas, jeigu projektas užsidarė", geram projektui reikia laiko, įgūdžių, tačiau man jo buvo per mažai, turiu ir tikrą gyvenimą be MC... Dėl to jog nuleidau rankas negali teikti jog esu labai jau blogas savininkas, aišku tavo nuomonė išlieka tavo nuomone, nebandysiu jos keisti, tačiau nežinant asmens apie jį geriau nekalbėk :) dėkoju. 

prieš 6 valandas(-ų), Septynke parašė:

drąsiai teigi, kad tai buvo geriausias, unikaliausias serveris, yra tikrai geresnių, nors ir aš nematęs, bet tikrai žinau, kad ir kaip mcstory (deja neišgyveno), halfplay (iki šiol gyvas). 

so, negali teigti, jeigu nebuvai aplankęs šių serverių.

Iš ties įdomus tavo pasakymas, lygini atskirą projektą galimai maišydamas, nepaisant šito, Lobby projektus su RPG. MCSory  ir HalfPlay yra gan panašūs tačiau ne mažai skirtumų, skirtinga išlaikymo kaina, kartais vienam projektui išlaikyti užtenka 5 eurų kartais 30 Eurų ir daugiau, iš esmės, palyginimas itin prastas, tematika - taip ta pati, sistemos - skirtingos. Enoxas autorius kuria savo įskiepius t.t. iš esmės jai tu manai kad kiekvieną projektą turi išlaikyti žaidėjas esi klaidingai informuotas. Daugėlis užsienio projektų tam turi atskirus hostingus su "LifeTime" planais, paslaugos perkamos vieną kartą ir tai nėra siekiama kad projektas išlaikytų save. Arba kaip NMCG naudojo atskirą savo duombazę t.t. Aš nežinau ką galiu tau pridurti, tačiau palyginimas tikrai prastas. 

Redaguota , nario _Anglis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)
prieš 18 valandas(-ų), AdomaS_ parašė:

Dabar tai vadinama ne pluginu verteju, o skripteriu :D 

Koks skirtumas, kaip jie vadinami? Aš parašiau ka sugebu ir tiek, noriu surasti pastovu projekta, kuriame galiu tiek žaisti, tiek atlikti duotus darbus - kaip turinti statusą žaidėjas.

Redaguota , nario * EsCar / a.k.a Wacky *
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), * EsCar / a.k.a Wacky * parašė:

Koks skirtumas, kaip jie vadinami? Aš parašiau ka sugebu ir tiek, noriu surasti pastovu projekta, kuriame galiu tiek žaisti, tiek atlikti duotus darbus - kaip turinti statusą žaidėjas.

Well, Java ir Skript yra 2 skirtingi dalykai, kaip sakant vienas geriau uz kita. Taip pat nesakyciau jog Skript yra kodavimas, turi tam savo zodi ir Skript neprilygsta kodavimo grupej.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, AdomaS_ parašė:

Well, Java ir Skript yra 2 skirtingi dalykai, kaip sakant vienas geriau uz kita. Taip pat nesakyciau jog Skript yra kodavimas, turi tam savo zodi ir Skript neprilygsta kodavimo grupej.

Skriptinimas prilygsta programavimui. Kai kurie sugeba tokiu skriptu parasyti, kad pralenkia pacius programuotojos. Gi skripte yra tie patys ciklai, kintamieji, masyvai, konstantos, funkcijos ir t. t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, NTQ parašė:

Skriptinimas prilygsta programavimui. Kai kurie sugeba tokiu skriptu parasyti, kad pralenkia pacius programuotojos. Gi skripte yra tie patys ciklai, kintamieji, masyvai, konstantos, funkcijos ir t. t.

Java lieka java, ir jin liks geriausiu, nes java pritaikyta "Big projects" o Skriptai yra naudojamas nedideliam pritaikymui, tai jei pvdz pastatysi kazka didelio, jis suduzs pagal savo svori, kaip lego.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, NTQ parašė:

Skriptinimas prilygsta programavimui. Kai kurie sugeba tokiu skriptu parasyti, kad pralenkia pacius programuotojos. Gi skripte yra tie patys ciklai, kintamieji, masyvai, konstantos, funkcijos ir t. t.

Skript yra pluginas kuris leidzia rasyti custom skriptus, taciau jei paziuretum jo sintakse, ten toli grazu nenesa nei i programavima, nei i skriptinima (lyginant su Unity skriptinimu pvz.)

https://dev.bukkit.org/projects/skript

beto pagal jo si komentara:

2019-12-24 14:34, * EsCar / a.k.a Wacky * parašė:

Koduju jau sukurtus įskiepiu configus, bei skriptinu.. Javos nekoduoju.

atrodo lyg jis skaito PermissionsEx config'o keitinejima skriptinimu, o configo reiksmiu keitima - kodavimu. Cia nei skriptinimas, nei kodavimas, bando tik pridurti kazka, kad neatrodytu tuscia vieta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Zero Two parašė:

Skript yra pluginas kuris leidzia rasyti custom skriptus, taciau jei paziuretum jo sintakse, ten toli grazu nenesa nei i programavima, nei i skriptinima (lyginant su Unity skriptinimu pvz.)

https://dev.bukkit.org/projects/skript

beto pagal jo si komentara:

atrodo lyg jis skaito PermissionsEx config'o keitinejima skriptinimu, o configo reiksmiu keitima - kodavimu. Cia nei skriptinimas, nei kodavimas, bando tik pridurti kazka, kad neatrodytu tuscia vieta.

Zeroo, ir vėl susitikimom :D Kaip gi be tavęs, pasiilgau jau tavo komentaru :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1541 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...